Ah Kalbim 238. Bölüm Özeti 12 Haziran Fragmanı Deh Dül Dül Deh

Burak 04 Mar 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde Pragya Abhi ye ulaşmayı başarmıştı. Ancak içerde oldukları için ne yapacakları merak konusu. Abhi böyle bir durumda bile şaka yapmayı ihmal etmiyor. Prgaya ile romantik anlar yaşanırken burdan nasıl çıkarız diye bir kaygı yok. Abhi acıktığını söyleyince Prgaya şaşırıyor. Abhi eskiden oynadıkları evcilik oyununu hatırlatarak ondan hayali yemekler hazırlamasını istiyor. Karınlarını doyuran ikili artık nasıl çıkarız kaygısına düşmüşlerdir. Demek ki aç karna bir şey düşünülmüyor.

Purab’ın kloroform koklattığı Tanu kendisine geldiğinde başında nöbet tutan Dasi ve Janki yi görür. Dasi yeniden kloroform verelim de uyusun diyor ancak Tanu komadan çıktığını ve bir daha girmek istemediğini söylüyor. Dasi inşallah ebediyyen uyursun da bir daha uyanmazsın diye beddua ediyor. Purab, Sarla, Dadi ve Biji Abhi nin olduğu mekana doğru geliyorlar. Abhi ve Prgaya planlar yapmaya başlıyor. Abhi duvarı kırmayı teklif ediyor. Pragya dışarda bir çok adam olduğunu ve çıktığımız anda yakalanacaklarını söylüyor. Abhi saçma sapan teklifler getirir ancak Pragya kabul etmez. Sonunda Pragya nın aklına güzel bir fikir geliyor.

Prgaya bezlere saman basarak onu yılan haline getirir. Abhi yi de yeniden bağlar ve yılan haline getirdiği bezi de boynuna asar. Sonra da Abhi bağırmaya başlar. Damru ve bir adamı Abhi yi kontrol için içeri girerler. Abhi nin boynunda yılan olduğunu görünce çok korkarlar. Prgaya sopasıyla arkaya saklanır. Adam arka tarafta gezinirken Prgaya nın sopasıyla yere yığılır. Abhi Damru ya adamının yılan tarafından sokulduğunu söyler. Damru herşeyi anladığında ise Abhi nin tekmesiyle o da bayılır.

Abhi ve Prgaya adamları içerde kilitleyerek dışarı çıkarlar. Damru kendine gelince hemen Nikhil’e Abhi nin birisi yardımıyla kaçtığını söyler. Nikhil Prgaya olduğunu anlamıştır. Hemen bütün adamlar Abhi ve Prgaya yı aramaya koyulurlar. Abhi ve Prgaya ot yığınlarının arasına saklanmıştır. Adamlardan birinin sigara izmariti otlara düşünce otlar tutuşur. Abhi ve Prgaya dumanların arasındadır. Pragya yardım için bağırmak ister ancak Abhi onu durdurur. Şimdi ne yapsalar ölecekler.

Aliya ise bir taşla iki kuş vurma derdinde. Abhi yi kurtarıp Prgaya nın ateş içinde kalmasını sağlamak. Olaya kaza süsü vererek Abhi nin tepkisini azaltmak. Ancak Nikhil adamlarının ateşe atlayamayacağını söyleyerek Abhi nin de ölmesini istiyor. Aliya Nikhil’e öfkeli. Ahbhi Prgaya ya son dileğini sorar. Prgaya son kez öpmesini ister. Bu sırada at sesleri geliyor. Abhi şimdi kurtulduk diyor. Abhi ve Prgaya atlara ulaşırken Prgaya binicilik dersi aldın mı diye soruyor. Abhi hayatta kalmak için her şeyi yapmaya hazır olduğunu söyler ve ata binerler. Atla adamların arasında uzun süre dolanan Abhi oradan ayrılmayı bir türlü beceremiyor.

Nikhil’in aradığı ve sabah geleceğini söyleyen kiralık katil de arabasıyla Nikhil’İn olduğu yere gelmiş giderken de Abhi ve Prgaya yı at üstünde görmüştür. Kiralık katil Nikhil den Pragya yı sorar. Nikhil az önce at üstünde kaçtıklarını söyler. Adam onları gördüğünü söyler. Nikhil gördüysen neden yakalamadın diye çıkışır. Adam sana kızın resmini gönder dediğim halde göndermedin ben ne biliyim onun Prgaya olduğunu diye kızar. Aliya da lafa karışınca adam kırk yıllık kiralık katilim böyle bir şeyle karşılaşmadım. O yüzden bana işimi öğretmeye kalkmayın diye baştan racon keser.

Abhi ve Prgaya at üstünde yol alıyorlar ancak atı nasıl durduracaklarını bilemiyorlar. Sonunda Abhi atın ipini çekince at şaha kalkar ve onları üzerinden atar. Kiralık katil isi hakimiyeti eline almış Nikhil ‘in adamlarına iki koldan ilerleyeceklerini söylüyor. Tanu Dasi ve Janki den kurtulmak için uyuma numarası yapar. Sonunda onları atlay-tmayı başaran Tanu üzerlerinden kapıyı kilitler ve Nikhil’i arar. Ondan Abhi ve Prgaya yı öldürmesini ister. Ancak Aliya ya bunu nasıl izah edecekler.

Ah Kalbim 238. Bölüm Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Ah Kalbim 238. Bölüm Özeti 12 Haziran Fragmanı Deh Dül Dül Deh” üzerine 9 yorum

 1. Pawel dedi ki:

  Ne güzel anlatmışsınız, içim ısındı. Bozcaada çok güzel bir yer. Ama orada yaşamak bambaşka bir şey. Siz anlatınca hem heves ediyor insan hem de kolay olmadığını anlıyor. Sevgiler

  1. NIDA dedi ki:

   eh yani sama katılıyorum diyebilırım

 2. aysen dedi ki:

  bir sey sora bilirmiyim katilin ismi neee???

  1. mukaddes dedi ki:

   DAMRU

 3. Anonim dedi ki:

  Superr

  1. HATICE dedi ki:

   sûper olan ne

 4. Anonim dedi ki:

  Günaydın

  1. çağrı dedi ki:

   bu ne alaka watsbpta mesajlaşıyorummu sandın ey allahım ya

   1. mukaddes dedi ki:

    ah çağrı seni çok seviyorum biliyosun dimi aşkım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir