Ah Kalbim 237. Bölüm Özeti 18 Haziran Fragmanı Disha&Purab Aşkı mı Doğuyor

Burak 18 Haz 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde oruç tutma heyecanı vardır. Purab ise Abhi ye ait paraları almak için gitmiştir. Purab kendine tahsis edilen adamla bankaya giderken para çantasını eline bağlıyor. Adam birilieriyle konuşur ve 2 dakika içinde orda olacağını söyler. Purab kiminle konuştuğunu sorar. Adam eş,yle konuştuğunu bazen çok sıkıcı olduklarını söylüyor. Adam çantayı neden eline bağladığını sorar. Purab güvenlik için olduğunu söyler. Adam Lakhwinder’in elinden nasıl kurtulacağını düşünüyor. Arabayı durdurur ve bankaya geldiklerini söyler.

Purab aşağıya indiğinde Lakhwinder’in adamları onub takip etmeye başlar. Sonra da Purab’a saldırırlar. Purab onlarla kıyasıya mücadele eder ancak kalabalık oldukları için daha fazla dayanamaz. Lakhwinder ondan çantayı vermesini ister. Purab bu çanta bu bilekle çıkar diye artistlik yapsa da Lakhwinder çok ciddidir. Elindeki kılıçla Purab’ı ikiye bölmek üzeredir ki eline bir tuğla parçası isabet eder. Lakhwinder ne olduğunu anlayamadan bu sefer de kafasına bir tuğla isabet eder. Lakhwinder etrafına bakınırken elinde tuğla ile bir kız belirir.

Kız adamı bırakın yoksa polis çağırırım diyerek polisi arar. Ancak Lakhwinder adamlarını üzerine salar. Kız hepsinin hakkından gelir. Lakhwinder bizzat kendisi kızın üstüne gider. Elindeki sopayı tutan adama son bir hamle ile vurmaya çalışan kız yanlışlıkla Purab’a vuruyor. Adam şimdi ne yapacaksın diye gülerken polisin siren sesleri duyulmaya başlar. Adamlar kaçıyorlar. Kız Purab’ı bir yere götürür ve su ile ayıltmaya çalışır. Kendine gelen Purab çantayı sorar. Kız çantayı almayı başaramadılar derken isminin Disha olduğunu söyler.

Tanu ve Aliya ise Munni nin gerçek Prgaya olup olmamasını tartışmaktalar ve puja için Abhi nin yanına oturmazsa Munni nin Prgaya olacağını söylüyorlar. Disha Purab’a canı için neden paranı riske ettin diye soruyor. Purab emanet olduğu için böyle yaptığını söylüyor. Disha sana saldıran kişi Sangram Singh idi. O buraların en bela adamlarından birisi. Purab bile bile bana neden yardım ettin diye sorar. Disha babasının öğretilerinden bahseder. Purab onun hakkında bazı şeyler sorar.

Disha  30 çocuğu olduğunu söyler. Yani öğretmenim diyor. Disha gitmesi gerektiğini söylerken Purab dan bandajını takmasını, sütünü içmesini ve parayı da bankaya yatırmasını ister. Disha Sangram Singh gelmeden Purab’ın gitmesini istiyor. Disha evliliğinin yakın olduğunu söyleyerek Purab dan ayrılır. Purab Bülbül’ü düşünüyor. Aliya puja ya sadece evli kişilerin oturacağını söylerken Munni Abhi ile oturmayacağını, ona ihanet edemeyeceğini söylüyor. Aliya ise Abhi ile pujaya oturacaksın diye yine tehdit ediyor. Tanu bu işe bozulsa da Aliya aile üyeleri ve Abhi nin önce Prgaya yı çok seveceklerini sonra ise nefret edeceklerini söylüyor. Tanu gülümsüyor.

Sangram Singh adamlarından hesap sorarken bir adamı Disha yı gördüğünü söyler. Hemen harekete geçen adamlar Disha yı yakalarlar.  Sangram Singh Disha dan kim olduğunu ve babasının ismini soruyor. Disha babasının  Vijay Chauhan olduğunu söylüyor. Sangram öldürdüğüm adamlardan biri herhalde diyor ve benim işime karışmayacaktın diye onu taciz etmeye başlıyor. Disha onu tokatlayınca daha fazla sinirlenen Sangram adamlarından onun kolunu tutmasını istiyor. Bu sırada Disha yı aramakta olan Purab arabasıyla gelerek Sangram ve adamlarının üzerine arabasını sürüyor. Disha yı da alıp ordan uzaklaşıyor. 

Sangram vazgeçme niyetinde değildir. Hemen onları takibe başlar. Purab onları atlatmayı başarırken Sangram Purab’ın arabasının tekerşne ateş ederek patlamasını sağlıyor. Purab güç bela arabayla giderken daha fazla arabayla gidemeyeceklerini anlarlar. Disha kendi okuluna gidip saklanacaklarını söyler. Ancak adamlar okula gelmişlerdir. Abhi ise Prgaya için romantik bir oda hazırlamıştır. Munni içeri girince çok şaşırır. Abhi bu gece bizim evlilik gecemiz olacak diye söyler. Munni şoktadır. Abhi ona yaklaşmaya çalışırken Munni de kaçmaya çalışır. Bu sırada Munni nin ayağı burkulur. Abhi müdahale etmek ister ancak Munni günah olduğunu söyleyerek müsade etmiyor. Abhi ne zaman hazır olursan ben o zaman gelirim diye ona müsade veriyor.

Ah Kalbim 237. Bölüm Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Ah Kalbim 237. Bölüm Özeti 18 Haziran Fragmanı Disha&Purab Aşkı mı Doğuyor” üzerine 4 yorum

 1. Sebnem dedi ki:

  Ah kalbim seriyalini cok hosluyorum ve merakla izliyorum

 2. Anonim dedi ki:

  AH kalbim oyamayi neden bize söyleye bilirmisin

 3. Anonim dedi ki:

  Yaa

 4. Abiya dedi ki:

  Yorumum cikmadi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir