Ah Kalbim 236. Bölüm Özeti 17 Haziran Fragmanı Munni Yeniden Evde

Burak 17 Haz 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim son bölümünde Munni sabah erkenden evden ayrılmıştı. Aliya tarafıdan tehdit edilen Munni yeğenleri için onun söylediklerini yapmaya karar vermişti. Abhi ise yeniden yıkılmış Prgaya nın geleceği anı beklemektedir. Sarla evde güzel yemekler yaparken Abhi ve kızının gelip yemelerini istiyor. Dadi yi telefonla arayarak kızının durumunu soruyor. Dadi Prgaya nın uyuduğunu ve durumun iyi olduğu yalanını söylüyor. Zira Sarla nın kalbi Prgaya nın yeniden kaybolduğunu duyunca dayanmayabilir.

Abhi nin aklında Prgaya var ve gitarını eline alıp şarkı söylerken Purab geliyor ve Prgaya dan haber olmadığını söylüyor. Abhi kendisini suçlamaya başlıyor. Purab’a sarılarak ağlıyor. Basın mensupları Abhi nin isteği ile geliyor. Abhi Prgaya nın kaybolduğunu ve bulana  yüklü miktarda para vaad ettiğini açıklarken Aliya Munni ile geliyor. Herkes şoktadır tabi. Basın mensupları bizimle dalga mı geçiyorsun diye Abhi ye tepki göstererek giderler. Aliya Munni yi bir kamyonun önüne atlamak üzere iken engellediğini söyler. 

Munni tekerlekli bir sandalyede ve baygın haldedir. Munni kendine geldiğinde Aliya ve Tanu nun evde kalmalarını istiyor. Abhi ve ailesi bunu kesinlikle kabul etmeyeceklerini söylese de Munni onları ikna etmeyi başarıyor. Abhi Prgaya nın kardeşini öldüren canilerin evde kalmasını istediğine anlam veremiyordur. Abhi onların evde kalmasına izin verir ancak hiç bir şekilde affetmeyeceğini belirtir. Tanu ve Aliya evde kaldıkları için çok sevinirlerken Aliya şimdiden hayaller kurmaya başlar. 

Munni Tanu’nun odasına gelir ve ona kozmetik eşyaları hakkında sorular sorar. Tanu kızmaya başlar. Munni ben olmasaydım sen ve Aliya buraya giremezdiniz diye onu iyice kızdırırken Aliya Tanu yu sakinleştirmeye gelir. Abhi ise üstüne kıyafet seçerken Pragya nın her zaman elbiselerini seçtiğini hatırlar. Bu arada Purab arar. Purab Havrana ya ulaştığını söylerken buranın insanlarının basit ve farklı olduklarını söyler. Abhi tıpkı Prgaya gibi diyor. Eski Prgaya sını özlediğini söylüyor. Purab herhangi bir durumda doktoru aramasını istiyor. 

Bay Khandewal, Purab’ı ağırlıyor. Abhi nin alacaklarına karşılık ona nakit para veriyor. Purab neden nakit para verdiğini soruyor. Bay Khandewal, sattığı bestelerden çok iyi para kazandığını bu yüzden paranızı nakit olarak ödemek istediğini söyler. Bir hırsız onları dinlerken başka bir hırsız çetesine paralardan bahseder. Çete ondan dediklerini yapmasını ister. Ayrıca payını alacaksın derler. Bay Khandewal, Purab’ a bu kadar para ile gitmen doğru olmaz diyerek bankaya gitmesini ister. Bay Khandewal onu çete üyesi olan şoförüne gönderir. 

Dadi, Munni’nin bir çok sıkıntıyla karşılaştığını bu yüzden evde oruç tutmaları gerektiğini söyleyince Munni hemen kabul eder. Abhi onun sağlığı için bunun iyi olmayacağını söylese de  Dadi Pragya’nın herhangi bir iş yapmak zorunda olmadığını söyledi. Sağlığını dert etmemesini söylüyor, bütün işlerin ayarlanacağını ve Pragya nın sadece katılacağını söylüyor. Abhi  hala aynı fikirde olmadığını söylüyor.

Ah Kalbim 236. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 236. Bölüm Özeti 17 Haziran Fragmanı Munni Yeniden Evde” üzerine 13 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Gözel DiziAma Tez Final Yapsa Daha Gözel Olar

 2. Anonim dedi ki:

  Çok uzadı, hafıza kayıpları bitiyor, ölmüş bilinenler yaşıyor, evinden 10 defa kovulan kızkardeş yine gelip kötülükler devam ediyor…. çok sıktı artık, Pragya geri dönsün ya da ölümüne inanılsın ve onun anısına güzel bir final yapılsın artık

 3. Anonim dedi ki:

  Flim çok saçmaladı oiki şeytan cezalandırılmalı bu kadar kötülük yapılmazki sıkıldım

 4. Melisa dedi ki:

  Kızlar munni nin gelmemesini isteyen varsa bana hak versin ve
  Birsürü yorum yasın

 5. Melisa dedi ki:

  Kızlar şu munni kimse gelmesin yaaa film’i düzgün çevirin

 6. Melisa dedi ki:

  Film çok saçmaladı munni kim ya film de ismemiyorum nütven gelmesin abhi alya ve tanunun gercek yüzünü öğrensin abhi ve pragya geri bir araya gelsin ve bitsin munni gellllllmmmmmeeesinnnn

 7. Anonim dedi ki:

  filim. çok saçmaladı

 8. Gül dedi ki:

  Bilen varsa söyleyebilir mi lütfennn

 9. Anonim dedi ki:

  Yaa

 10. Gizem dedi ki:

  Xanim azeri fan neredesin?
  Sema nerdesin?

 11. amaya dedi ki:

  merhabalarrrrr nerdesinizzzz??

 12. Gizem dedi ki:

  Gül sorunun cevabını bilmiyorum?

 13. Gül dedi ki:

  Arkadaşlar pragya kaybolduğunda abhi yolları kapatmak için araba üstünde şarkı söylemişti bilen varsa söyler misiniz lütfennn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.