Ah Kalbim 235. Bölüm Özeti 16 Haziran Fragmanı Ben Pragya Değilim

Burak 16 Haz 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde Abhi Munni yi yangından kurtarıp eve getirmiş Dadi ve ailesi Prgaya yı görünce şok olmuşlardı. Aynı durum Sarla için de geçerlidir. Abhi ye teşekkür eden Sarla kızını görmek ister ancak Munni hala bilinçsizdir. Abhi yanı başında onunla geçen anılarını hatırlıyor. Aliya ve Tanu ise eve girmek ve Munni yi durdurmak için plan yapıyorlar. Abhi kendine gelen Munni ye sarılıyor ve Tanrı ya şükrediyor. Munni ne yapacağını bilemiyor. Abhi onu görmekten dolayı çok mutlu olduğunu söylerken ona tekrar sarılıyor.

Munni Abhi ye yanlış yolda olduğunu ve kendisinin Pragya olmadığını söylüyor. Abhi ondan dinlenmesini ister. Sarla da onları duymuştur ve kızı hakkında endişelenmeye başlar. Abhi doktoru arar ve durumu anlatır. Doktor sabaha kadar beklemelerini ister. Sarla evde Biji nin yalnız olduğunu söyler. Abhi onu bırakması için şoföre söyleyeceğini söyler. Sarla gidiyor. Aliya ve Tanu ise arabanın içinde ve eve girmek için ışıkların sönmesini bekliyorlar. Doktor Abhi yi arayarak gelip ilaçları almasını ister. Abhi de Prgaya nın yalnız kalmasını istemediği için Dadi yi onun yanında bırakır.

Aliya gece kafasına battaniye alarak içeri girer. Mitali onu görüp hırsız var dese de kimse inanmaz. Bir müddet sonra Tanu da içeri girer. Aliya Munni nin odasına girmiştir ancak Tanu yakalanır. Abhi ve evdekiler Tanu ya çok kızarlar ve neden eve geldiğini sorarlar. Tanu Abhi yi çok özlediğim için onu görmeye geldim diyen yanıt verir. Abhi gerçek niyetin ne  diye kızar. Tanu Prgaya yı gördüğünü söyleyince onu biliyoruz diyerek Tanu yu dışarı çıkarır. Ancak Aliya Munni yi tehdit etmektedir. Munni nin iki yeğenini öldüreceğini söyler. 

Ertesi sabah Munni kimse görmeden hastaneye gider. Munni nin bir yeğeni kalbi delik olduğu için yatmaktadır. Abhi ise sabah Munni yi göremeyince hayal kırıklığı yaşar. Munni yeğenini görmek istese de görevliler bir arkadaşının gelip onu güzel bir hastaneye götürdüğünü söyler. Munni işin ciddi olduğunu anlamıştır. Ayrıca yeğenin iyileşmesi için yüklü miktarda para gerekmektedir. Abhi ise Prgaya sını düşünmekte ve kaderin böyle olduğunu söyleyerek üzülmektedir. Munni evine gidiyor.

Eve gelen Munni kapının açılmış olduğunu görüyor. İçerde ise Aliya vardır ve ona neden geç geldin diye kızıyor. Munni neden hayatıma girdiniz diyerek Chutka’yı soruyor. Aliya kaderin seni aramıza aldığını söylüyor. Munni bıçakla onu tehdit ediyor ancak Aliya eğer bana bir zarar gelirse adamlarının Chutka’yı öldüreceklerini söylüyor. Munni elindeki bıçağı bırakıyor. Aliya ona duygusal şantaj yapmaya başlıyor. Yeğenini iyileştirecek parası olduğunu belirtiyor. Munni Abhi ye numara yapamayacağını söylüyor. Aliya sinirleniyor.

Aliya Prgaya da senin gibiydi ancak onu da, sevdiğim erkeği elimden alan Bülbül’ ü de öldürdüm şimdi de Chutka diye ona itiraflarda bulunuyor. Abhi Prgaya için endişeli. Dadi, Sarla’yı arayacağını söyledi. Abhi, Sarla’nın kalp hastası olduğunu söylüyor. Dadi ve Dasi, Pragya’nın geri gelmesini umuyor. Abhi basın yoluyla Prgaya yı arayacaklarını söylerken Purab kariyeri için bunun doğru olmayacağını söylüyor.

Ah Kalbim 246. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 235. Bölüm Özeti 16 Haziran Fragmanı Ben Pragya Değilim” üzerine 11 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  >:O

 2. Anonim dedi ki:

  🙂
  🙁
  :p
  :d
  😮
  😉
  8)
  8 )
  8|
  >:(
  >:o

  ^ ^

  :*
  <3

 3. Anonim dedi ki:

  – –
  _

 4. Anonim dedi ki:

  😉

 5. Anonim dedi ki:

  8-|
  :putnam:

 6. Anonim dedi ki:

  8)
  :\
  :/
  <3
  O:)

 7. Anos dedi ki:

  Pragya ve abi mutlu yaşasın

 8. asta dedi ki:

  ah vah ne acı

 9. Anonim dedi ki:

  YAa

 10. Rk&seda dedi ki:

  Aman ya munni de kim şimdi o zaman gerçek pragya öldü mü şimdi ya niye hep aynı senaryo niye bir şeyin suyu nu çıkar maya bu kadar heveslisiniz benimsin yalancı bahar Kördüğüm de de aynı senaryo vardı iyice saçmalama diniz ama pragya rolü yok mu yani daha

 11. Anonim dedi ki:

  Ah kalbim cok guzel bir hint dizisi finali gelmese cok guzel olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.