Ah Kalbim 234. Bölüm Özeti 15 Haziran Fragmanı Abhi&Munni Karşılaşıyor

Burak 14 Haz 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde Abhi konseri sırasında Prgaya yı gördüğünü düşünerek arkasına gitmişti. Munni ise Abhi nin kendisini nasıl duyduğunu ve niye öyle baktığını düşünüyor. Abhi Purab ile karşılaşır. Purab neden konseri bırakıp geldin diye kızıyor. Abhi Prgaya yı gördüğünü söylüyor. Purab yalan söylediğini düşünüyor. Abhi yemin ediyor. Bu sırada Aliya ve Tanu da Munni yi bulmak için konsere gelmişlerdir. Purab da Prgaya yı aramaya koyulur. Sonra güvenliğe Prgaya nın resmini göstererek bu kızı görürlerse haber vermelerini ister.

Tanu Munni yi yakalamayı başarır. Munni her şeyi Abhi ye anlatacağını söyler ve kaçmayı başarır. Abhi ise Prgaya yı beklemektedir. Rishab ondan konseri tamamlamasını ister. Seyircilerin çıldırdığını söyler. Bu arada iki terörist konser alanına girmiştir. Purab Prgaya yı görür ve Abhi nin doğru söylediğini anlar. Teröristler içerdeki korumaları öldürdükten sonra kapıları kilitlerler. Abhi tekrar Munni yi görür ve donakalır. Teröristlerden biri Munni nin elinden tutar ve onu itekler üstündeki bombaları göstererek burayı havaya uçuracağını söyler.

Teröristler sahneye çıkarak bir gardiyan daha öldürürler ve burdaki herkesi öldürmekle tehdit ederler. Rishab Purab’a teröristlerin konser alanını bastıklarından bahseder. Abhi teröristlere kendisini tanıtır ve onlara neden bunu yaptıklarını. patlama olursa siz dahil herkesin öleceğini söyler. Terörist halkı için barış istediklerini söyler ve ölünce şehit olacaklarını söyler. Terörist Boby den düğmeye basmasını istiyor. Abhi, onlara bomba patlatırlarsa, insanlığın yenilgisi olacağını söyler. Bir kız çocuğunun babasıyla konuşmasına izin verilmesini ister. Boby kız çocuğundan çok etkilenerek bombayı üzerinden çıkarıp atar ve masumları öldüremeyeceğini söyler.

Terörist başı Boby’i vuruyor. Abhi Boby’e teşekkür eder ve ona bir şey olmasına izin vermeyeceğini söyler. Terörist başı bombalı ceketi kendisinin giyeceğini söyler. Çeketi alırken Karan ceketi ondan önce alır. Ona silahını bırakmasını ister. Ancak terörist silahını ateşler. Karan’ı Rishab kurtarır. Ardından Abhi cekete tekme atar. Terörist başı Abhi ye silahı dayar. Karan bezbol topuyla adamın silahını vuruyor. Silahı yere düşen adamı Abhi iyice dövdükten sonra adam eline geçirdiği ateş pompasıyla Abhi yi yakmaya çalışıyor. 

Karan adamı oyalamaya çalışırken Abhi de arkadan teröristi etkisiz hale getirmeye çalışıyor. Adam arkasını döndüğünde yeniden Abhi ye saldırıyor. Munni Abhi nin önine geçerek Abhi ye maziyi hatırlatıyor. Abhi Prgaya ile yaşadığı kurtulma hadiselerini hatırlarken Karan adamın başına bir sopayla vurup etkisiz hale getiriyor. Ancak bu sefer büyük bir yangın çıkıyor. Herkes panikte. Dadi ve ailesi ise yangın haberini TV den izlemekteler. Korku dolu anların yaşandığı yangın Abhi ve Munni nin insanları kurtarma gayretinden dolayı kayıpsız atlatılırken Munni son kişi kalıncaya kadar mücadele eder ve dumanlardan etkilenerek bayılır. 

Abhi Prgaya nın nerde olduğunu bilmiyor. Onu arıyor ve sonunda baygın halde buluyor. Ona Rishab ve Karan da yardım ediyor. Sonrasında Abhi Karan’ın attığı halat sayesinde yangın yerinden çıkar. Munni Dadi nin evine gelir. Dadi Prgaya yı gördüğüne şaşırır. Sevgi ve Tanrı nın gücünün onu getirdiğini söyler. Bu sırada Sarla da gelir kızını görmek istediğini söyler. Dadi ye ettiği sözlerden dolayı özür diler. Mitali Prgaya nın saçlarının uzadığını ve elbiselerinin değiştiğini söyler. Eve gelen doktor onun dinlenmeye ihtiyacı olduğunu söylerken Sarla kızını görmekte ısrarcıdır ancak Munni hala kendisine gelememiştir.

Ah Kalbim 245. Bölüm Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Ah Kalbim 234. Bölüm Özeti 15 Haziran Fragmanı Abhi&Munni Karşılaşıyor” üzerine 6 yorum

 1. Esrarengiz kız dedi ki:

  Bana bak kız kimsin sen diziyi bitirin diyosun beynini fazla zorlama izle diyenmi var

 2. Erkan dedi ki:

  Konular uzamasa nasıl devam edecek dizi

 3. Erkan dedi ki:

  Izlemeyin lan beğenmiyorsanız

 4. zeynep dedi ki:

  harbi sıkıcı ve boğucu bir konu bitirin lutfen

 5. Anonim dedi ki:

  Ya hayir kadirmasinlar

 6. Madhubalafan dedi ki:

  ARKADAŞLAR LÜTFEN RİCA EDİYORUM KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN. YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRACAKLARMIŞ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.