Ah Kalbim 222. Bölüm Özeti 3 Haziran Fragmanı Bu Evlilik Olmayacak

Burak 29 May 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde Abhi Tanu ile evlenecektir. Dadi ve ekibi mutluluktan havalara uçuyor. Az sonra Abhi Pragya ile evlenecek. Aliya ve ekibi de Dadi nin biraz sonra düşeceği hali merakla bekliyor. Tanu son turda sendeleyip düşünce gerçek ortaya çıkıyor. Purab, Dadi ve Dasi karşılarında Tanu yu görünce neye uğradıklarını şaşırıyorlar. Purab Prgaya nın nerede olduğunu merak ediyor. Evde her yeri geziyor ancak Prgaya ortada yok… Dasi Aliya ve Tanu nun Prgaya ya zarar vermesinden korkarken Dadi onlar için dua ediyor.

Purab Prgaya yı telefonla arar. Telefona Damru bakar ve yanlış numara olduğunu söyleyerek telefonu yere fırlatır. Purab bir kere daha arar ancak telefona ulaşılamıyor. Dadi hemen polise haber verilmesini ister. Aliya Tanu dan kalkmasını ve yanlış bir şey yapmamasını ister. Çelenk takma merasimine gelmiştir. Abhi nin zihni geçmişte böyle bir şey yaşadığını hatırlamaktadır. Abhi nin aklı ve gönlü Prgaya da dır. Onunla yaşadığı güzel anları düşünmekte ancak Aliya nın sesi onu düşünmekten alıkoyar. Abhi Tanu ya misafirlerin alkışları arasında çelenk takar. 

Evlilik için yedi turun sonuncusu atılmaktadır. Abhi bu anları yaşadığını düşünürken zihni bir hayli zorlanır. Ancak Prgaya nın yüzünü seçemiyor. Abhi daha fazla dayanamayarak yere düşer. Purab ve Dadi onun yardımına koşar. Abhi daha önce evlendiğini gördüğünü söyler ancak Bayan Mehra hayal gördüğünü ve daha önce evlenmediğini söyler. Bayan Mehra yangından mal kaçırır gibi Pandite evliliği bitir diye baskı yapar. Dadi Bayan Mehraya tepki gösterirken böyle bir durumda evliliğin yapılmayacağını söyler. 

Bayan Mehta bu karara itiraz eder ve Tanu nun bu şekilde ortada bırakılamayacağını söyler. Aliya da Dadi ye 5 dakika sonra her şey birmiş olacak ve Tanu Mehra olarak evliliğin tamamlanacağını söyler. Dadi Aliya dan Prgaya ya ya ne olduğunu sorar. Aliya bilmediğini söyler. Dadi yalan söylüyorsun diye tepki gösterir. Purab ise Abhi nin hafızasının yerine gelip gelmediğini merak ediyor. Abhi durumun değişmeyeceğini Tanu ile evleneceklerini söylüyor. Ardından Tanu nun yanına gidiyor. Pragya ise bağlı olduğu yerde Abhi yi düşünüyor. Evliliğine yetişemeyeceği için üzülüyor ve her şeyin bittiğini söylüyor.

Sarla hastanede kendisine gelir gelmez Prgaya yı soruyor. Janki onun kaçırıldığını ve engel olmadıklarını söylüyor. Ayrıca Abhi ye telefonla ulaşmak istediğini ancak Aliya nın telefonu açtığını ve Tanu ile Abhi nin evlenmek üzere olduğunu söylüyor. Sarla doktorların itiraz etmesine rağmen hastaneden ayrılarak düğüne yetişiyor. Abhi ile Tanu nun etrafında döndükleri ateşe su dökerek söndürüyor. Herkes şoktadır. Sarla Prgaya nın kaçırıldığını ve ölüm tehlikesi olduğunu söyler.

Prgaya burda olmadığı halde onu düşünmemekle suçlar. Prgaya ölürken kendisinin evlendiğini söyleyerek bağırır. Abhi ise duydukları karşısında şok olur adeta. Boynundaki çelengi çıkaran Abhi  bu evliliğin olmayacağını söyler. Tanu ise senin için kariyerimi mahvettim, anne ve babamı karşıma aldım. Ama sen bir sekreter parçasının arkasından gidiyorsun diye Abhi ye tepki gösterir. Ancak hiç bir şey Abhi nin umrunda değildir. Sarla ile birlikte Prgaya yı kurtarmaya giderler.

Ah Kalbim 233. Bölüm Fragmanı

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 222. Bölüm Özeti 3 Haziran Fragmanı Bu Evlilik Olmayacak” üzerine 8 yorum

 1. Feride dedi ki:

  Anonim gercektende haklysyn her seferinde pragyayi kacirip duruyor

 2. Anonim dedi ki:

  Şu nikhil bir işe karişmasa olmazmiýa walla öldüresim geliyor

 3. zeynep dedi ki:

  Hindistan da daha devam ediyor final falan yok

 4. Cemre dedi ki:

  Ah kalbimde gerçekdende Abhi finalde ölüyormu?

 5. Anonim dedi ki:

  İste bu

 6. Madhubalafan dedi ki:

  ARKADAŞLAR LÜTFEN RİCA EDİYORUM KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN. YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRACAKLARMIŞ

  1. Anonim dedi ki:

   Nasil olucakmis bu is nedan boyle olyor ki

  2. leyla dedi ki:

   Nedan oyle soyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.