Ah Kalbim 233. Bölüm Özeti 14 Haziran Fragmanı Prgaya’nın Benzeri Munni

Ah Kalbim dizisinde Pragya nın ortadan kaybolmasının şokunu atlatamayan ailede hüzün devam etmektedir. Aliya ve Tanu ise Pragya yı öldürmenin mutluluğu içindedirler. Evlerine gelen polisler onları cinayetten dolayı şüpheli olduklarını söylerken Nikhil’in yerini soruyorlar. Ayrıca kanıtların toplanması için olay yerine gidileceğini söylüyor. Polislerin gitmesinin ardından Tanu olay yerine polisten önce gidip delilleri yok etmeyi planlarken Aliya da Nikhil’i arayarak bir müddet ortalarda görünmemesini istiyor. 

Purab Rishab ile konuşurken evde olmadıklarını ve 2 gün sonra geleceklerini söylemektedir. Ancak Rishab kapının önünden telefon ediyordur. İçeri girdiğinde Purab diye seslenir. Purab bir hayli mahcup olmuştur. Ona Abhi nin sıkıntılı günler geçirdiğini bu yüzden yalan söylediğini belirtir. Ancak Rishab bu anlaşmanın  ay öncesinden planlandığını söyler. Purab bu haldeyken Abhi den şarkı söylemesini bekleyemeyiz derken Rishab bunun için yüklü miktarlarda tazminat ödeyebiliriz der. Purab tazminatı kabul eder.

Abhi odasından inerken konuşmalara şahit olur. Rishab ona bir konser vermesini ister. Abhi bir anda Prgaya nın da kendisinden konser vermesi isteğini hatırlar ve konser vereceğini söyler. Tanu delil karartmaya giderken önüne bir kadın çıkar. Tanu mecburen duruyor. Kadın çocuklarının hasta olduğunu ve onları hastaneye götürmesini istiyor. Tanu tabi ki kabul etmiyor. Kadın sinirlenerek Tanu nun boğazına bıçak dayıyor. Tanu ona dikkatli bakınca Prgaya olduğuna inanıyor. Gördüklerine inanamıyor. Kadın çocukları da alarak arabaya biniyor. Tanu onları hastaneye götürüyor.

Purab Rishab gittikten sonra Abhi ye sitem eder. Neden konseri kabul ettiğini sorar. Abhi Pragya nın ölmediğini ve konserine çıkıp geleceğini söyler. Tanu hemen Aliya yı arar ve Prgaya nın ölmediğini, şu an hastanede olduğunu söyler. Aliya da inanmamıştır böyle bir şeye. Ama Tanu çok ısrarlı. Aliya hastaneye gider. Tanu doktordan Prgaya adlı hastayı sorar. Ancak doktor böyle bir hastanın buraya gelmediğini söyler. Tanu ile Aliya yine birlikte bir yere gidiyorlar. Ancak yolda bir şeyler olduğu için trafik durmuş vaziyette. Aliya arabasından inip ne olduğuna bakıyor. Kadının biri ip cambazlığı yaparak insanları eğlendiriyor. Aliya kadına bağırıp çağırıyor. Kadın arkasına döndüğünde Aliya şok oluyor. 

Kadın da Aliya ya bir çok laf ediyor. Bu kadının ismi Munni dir. Munni yeniden hastaneye gidiyor ve iki yiğeni için topladığı paralarla tedavi olmaya çalışıyor. Munni çok fakir bir kız. Fakir bir mahallede kendi halinde birisi. Prgaya nın tıpatıp benzeri olması Aliya ve Tanu yu yeni planların odağına koyuyor. Aliya ve Tanu Munni nin evine kadar giderler ve Prgaya olup Abhi nin kalbini kazanması karşılığında yüklü miktarda para teklifinde bulunurlar. Munni çok doğal ve vicdanlı biri olduğu için teklifi reddeder. Aliya Munni yi yiğenleri ile tehdit etse de Munni paraların istemez. Tanu devreye girerek Munni yi tehdit etmeye başlar. Munni yerden aldığı bıçakla Tanu ya korku dolu anlar yaşatır. Sonrasına Aliya ve Tanu defolup giderler.

Abhi,  Purab ile konser hazırlıklarını sürdürürken hala Prgaya nın döneceğini düşünüyor. Munni Abhi denilen adamla görüşüp her şeyi anlatmalıyım diye düşünürken Abhi nin konser vereceğini duyar. Konser alanına geldiğinde korumaların hışmına uğrar. İçeri alınmıyor. Ancak Munni ne yapıp edip içeri girmeyi başarıyor. Abhi ise konserine başlamıştır. Gözleri Prgaya yı ararken hayalleri de Prgaya ile süslüdür. Munni ise Abhi ye kendini duyurmaya çalışmaktadır. İnsanların Abhi Abhi tezahuratları arasında Abhi Munni yi görüyor. Şimdi neler olacak. Munni yi nasıl bir süreç bekliyor. Ayrıntılar 245. Bölüm özetinde……

Ah Kalbim 244. Bölüm Fragmanı

 

dizibilgi google play

Ah Kalbim 233. Bölüm Özeti 14 Haziran Fragmanı Prgaya’nın Benzeri Munni (13 Yorum)

  1. Kanal 7 çok saçmaladı bence ah kalbim çok sıkıcı kördüğüm zaten allahlık

  2. Bu diziyi izleyenlerin zeka seviyesini merak ediyorum.Dünyada bundan daha saçma sapan bir dizi izlemedim.Gelmiş geçmiş en saçma sapan dizi bu.Çok şükür annemde artık bu saçmalıklara dayanamadı.Hem kendini hem bizi bu zulümden kurtardı.Tavsiyem böyle saçmalıkları izleyip beyninize zulüm ve hakaret etmeyin.İzlemeyin ki insan aklını tatmin eden mantıklı diziler yayınlansın

  3. Derin pragya olmedi geri dönecek ama munni de abhiye aşık olacak çok karışık dizi

  4. Arkadaşlar Pragya geri dönecek mi yoksa öldü mü. Bundan sonra hep Munni olarak mı kalıcak bilen var mı?

  5. Bölümleri barı doğru yazınız. Tanu ve ailya evden kovuluyor çünki abhi hafızasını geri kazandı ve ikili evden kovulmaktan sonra tanu muni ile karşılaşıyor