Ah Kalbim 221. Bölüm Özeti 2 Haziran Fragmanı Abhi Tanu ile Evleniyor

Burak 28 May 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde Abhi ve Tanu evlenmek üzeredirler. Ancak Dadi ve ekibinin yeni bir planı vardır. Tanu yu bayıltacaklar ve yerine Prgaya yı koyacaklar. Böylelikle Abhi Pragya ile evlenecektir. Plan işlemeye başlar. Purab Aliya yı bayıltır. Prgaya da gelin gibi süslenir. Ancak şer cephesi boş değildir. Aliya bir planın varlığını sezmiş ancak ortaya çıkaramamıştır. Ancak istenen olmaz Nikhil Prgaya yı etkisiz hale getirir. Planı Aiya ile paylaşır. Aliya kendinden geçmiş yarı baygın Tanu ya yeniden gelinliği giydirir.

Abhi Panditin yanında Tanu yu beklemektedir. Dadi ve ekibi de Prgaya yı beklemektedir. Şer ekibinin yaptıklarından habersiz olan Dadi ve ekibi onların Pragya yı görünce yüzlerinin nasıl değişeceğini gözle beklemektedirler. Abhi ise Prgaya nın nerde olduğunu Dadi ye sorar. Dadi onun canı çok sıkıldığı için evine gittiğini söyler. Abhi evlendikten sonra Pragya nın yüzüne nasıl bakacağını düşünmektedir. Nikhil’in adamları ise Prgaya yı düğün evinden bir halıya sararak götürmeye çalışırken dışarda Sarla ve Janki ile karşılaşırlar. 

Adamlar onları görünce duraksarlar ancak kısa süren şaşkınlığın ardından yollarına devam ediyorlar. Sarla bir şeylerin ters gittiğini anlamıştır. Adamların arkasından bakarken Prgaya nın yüzüğünü bulur. Sonra adamların peşine düşer. Adamlar Prgaya yı bir kamyon kasasına koymaya çalışırken Sarla onları yakalıyor. Adamlar Sarla nın kafasına bir sopa vurarak etkisiz hale getirirler. Janki Sarla yı tuatarken adamlar kaçmayı başarırlar. Prgaya da kendine gelse de adamların hışmına uğrar. 

Aliya bilinçsiz şekilde duran Tanu ya neler olduğunu soruyor. Tanu Purab’ın yaptıklarını anlatıyor. Aliya Tanu ya Dadi ve ekibinin planlarından bahseder. Şimdi onların oyunlarını bozduğumuzda neler olacağını izleyeceğiz der. Nikhil, Tanu ve Aliya el sıkışırlar ve Dadi ve ekibinin üzüntülerinin katlanacağını söylerler. Bu sırada Janhki yaralı halde bulunan Sarla yı hastaneye götürmüştür. Janki durumu bildirmek için Abhi yi telefonla arar. Ancak Abhi meşguldür. Mitali Abhi nin telefonun çaldığını görerek telefonu açar. Janki Abhi yi ister. Mitali telefonu Abhi ye vermek üzere.

Aliya bir anda telefonu Mitali nin elinden alır ve bir köşeye çekilir. Janki de Abhi diye her şeyi anlatır. Aliya benim Aliya deyince Janki şok olur. Aliya şimdi Pragya yı Tanrıların bile kurtaramayacağını söyleyerek telefonu kapatır. Janki tekrar arasa da telefon kapanmıştır. Dadi ve Dasi biraz sonra Aliya ve ekibinin düşeceği hali düşünerek mutlu olmaktadırlar. Abhi nin aklında ise Prgaya var. Pragya olmadan nasıl mutlu olacağını düşünüyor. Ona kahvesini kim yapacak. Onun çilesini kim çekecek. Bir sözün üzerine Tanu ile evlendiğini düşünüyor. 

Adamlar Prgaya yı terkedilmiş bir yere getirirler. Prgaya da kendine gelir. Kaçma teşebbüsü yine başarısız olur. Nikhil Abhi ile TAnu nun evlenme anını telefonu ile Prgaya nın izlemesini sağlıyor. Abhi ise Nikhil’e ne çektiğini soruyor. Nikhil bir hayranının isteğini yerine getirdiğini söylüyor. Abhi benim en büyük hayranım Prgaya diye konuşmak istediğini söyler. Nikhil’in adamları hemen Prgaya nın ağzını kapatırlar ve konuşmasına engel olurlar. Abhi konuşmaya çalışsa da ses yok. Nikhil hatlarda bir sorun olduğunu söylüyor. 

Nikhil daha sonra Prgaya ile konuşur ve her şeyin bittiğini Abhi nin TAnu ile evlenmesi için dakikalar kaldığını söyler. Prgaya ise Tanrı ya güvendiğini ve bu evliliğin olmayacağını söyler. Abhi ile Tanu 7 yemin için ateş etrafında dönmektedirler. Tanu üzerindeki baygınlık hissini atamamıştır. Son turda Tanu sendeler ve yere düşer. Bu sırada duvağı da açılır. Dadi ve ekibi karşılarında Tanu yu görünce şok olurlar.

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 221. Bölüm Özeti 2 Haziran Fragmanı Abhi Tanu ile Evleniyor” üzerine 9 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Bir şeyi çok merak ediyorum bir bölümde kavuşup aynı bölümde ayrılmayı nasıl beceriyorlar acaba?

 2. Anonim dedi ki:

  Bunların birleşmesi şamda kaysının yetişme oranıyla aynı

 3. Serpıl den Gulay a dedi ki:

  Dızı haber sıtesı.com

 4. Madhubalafan dedi ki:

  ARKADAŞLAR KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN. YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRACAKLARMIŞ

 5. Müdeyyine dedi ki:

  Ayyyyy ne dizi arkadaş bir kavuşamadılar sinir oluyorum yaaa

 6. amaya dedi ki:

  dizibilgi sitede olanlar nerde??

 7. Defne☽ dedi ki:

  Deneme deneme ses
  Yahu benim yorumlarim çıkıyor hülyanın ki niye çıkmıyor 🙁
  Kara büyü mu yaptilar naptilar kıza yaa 🙁

 8. ALMİRA dedi ki:

  GÜNAYDİNLAR HEPİNİZE❤❤❤

 9. Anonim dedi ki:

  Günaydın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.