Ah Kalbim 220. Bölüm Özeti 1 Haziran Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Abhi ile Tanu nun evlenmeleri  için saatler kalmıştır. Purab Abhi ile son kez konuşmuş ve senin gibi bir arkadaşım yok diyerek Abhi nin yanından ayrılmıştı. Tanu takıları için Pragya dan yardım istemiştir. Praya ona yardım ederken Tanu laf sokmayı ihmal etmemiş Prgaya nın daha fazla üzülmesine sebeb olmuştur. Aliya da bu şöleni es geçmemiş. Abhi nin yardıma ihtiyacı olduğunu söyleyerek Pragya dan yardım istemiştir.

Prgaya Abhi nin odasına gider ve Aliya nın yardıma ihtiyacı olduğunu söyleyerek yardıma geldiğini söyler. Abhi ise zihnini bir türlü toparlayamadığı için ne giyeceğine karar veremediğini söyleyerek ondan yardım ister. Prgaya giyeceklerini hazırlarken ayağı bir şeye takılarak yere düşer. Abhi de ona yardım etmek isterken düşer. Bu sırada Prgaya nın üzerine bir de duvak düşüyor. Abhi ve Prgaya şaşkındır. Prgaya odadan ayrılırken Abhi seninle bir şey konuşmalıyız diyerek kapıyı kapatır.

Abhi Prgaya ya ona olan sevgisinden bahseder. Onu çok sevdiğini ancak Tanu ile daha önce tanışmasından ve söz verdiğinden dolayı evleneceğinden bahseder. Eğer sen ayrılırsan hayatım mahvolacak diye konuşur. Saen bana sevgiyi öğrettin ancak sevgisizliğin ne olacağını öğretmediğin için sensiz yapamam diyor. Pragya göz yaşları ile dinler Abhi nin söylediklerini ancak daha fazla dayanamayarak soyunma odasına girer ve kapıyı da kilitler. Abhi Pragya dan kapıyı açmasını ister ancak Prgaya kapıyı açmıyor. Abhi Dadi ye söylemeyi düşünüyor.

Bölüm Abhi’nin Dadi’yi odasına götürmesi ile başlar. Dadi neden beni buraya getirdin diye soruyor. Abhi ona Pragya’nın kendisini kilitlediğini söyler. Dadi ona ne dedin diye soruyor. Abhi sonra söyleyeceğini belirtti. Dadi arkasında durmasını ister ve Pragya’dan kapıyı açmasını ister. Prgaya yalnız kalmak istediğini söyler. Tanu nun annesi Abhi nin yanına gelir ve hediye töreni için Abhi nin salona acele bir şekilde inmesini ister. Abhi Dadi den Pragya yı çıkarmasını isteyerek salona iner. 

Dadi Prgaya yı çıkması konusunda ikna etmeye çalışırken Abhi de salonda Mehra ailesinin hediyelerini alıyor. Onların sordukları soruların hiç birisine cevap vermiyor. Aklında sadece Prgaya var. Bu sırada Purab’ı görüyor ve ondan Prgaya yı ikna etmesini istiyor. Aliya onları duyar ve Abhi ile Pragya nın bir araya gelmemesi için bir şeyler yapması gerektiğini düşünür. 

Bu arada Nikhil de Tanu nun isteği üzerine düğüne gelmiştir. Tanu Nikhil’i evliliğine çok az bir zaman kala herhangi bir risk istemediği için yardım için çağırmıştır. Nikhil Purab ve Prgaya ya göz kulak olacaktır. Ancak Aliya Nikhil’in evde olmasından rahatsızdır. Onun hemen gitmesini ister ancak Tanu ona engel olur. Dadi Prgaya yı ikna etmeye çalışıyor ve kendini cezalandıracağını ve kapının önünden ayrılmayacağını söyler. Prgaya bundan etkilenmiştir. Prgaya dışarı çıkar ve Dadi ile kucaklaşır. 

Dadi Prgaya ya bugün Abhi ile Tanu değil sen evleneceksin diyor. Ondan hazır olmasını isterken Tanu gibi ucuz bir kadının Abhi ile evlenemeyeceğini söyler.

dizibilgi google play

Ah Kalbim 220. Bölüm Özeti 1 Haziran Fragmanı (26 Yorum)

 1. Hayırlı cumalar dilerim hayırlı akşamlar nasılsınız bugün 🙂
  Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar 🙂

 2. Madubalafanı bende çok seviyorum yalancı baharı bende istemiyorum kaldırılmasını ama sana nasıl yardım edicem hiç bilmiyom canım kusura bakma

 3. Selam kızlar nasılsınız bakalım iyisindir inşallah

  Güzel Vanlım canım nasılsın iyisindir inşallah hastanedeydim bir kaç gündür çıktım hiç boş kalamadım misafirlerden geçmiş olsuna geliyorlardı saolsunlar çok şükür melek şimdi iyi küçük oğlum biraz rahatsız bide internetim yok eşimin telinden yazıyom

  Eee sen neler yapıyorsun nerelerdeydin niye yazmıyordun

  Anlat bakalım

  .serpilim sen nasılsın canım iyisindir inşallah

  Çok şukur idare ediyoruz

  Kızlar Allah emanet olun göruşuruz canlar

 4. HADİ AMA ARKADAŞLAR SİZDEN RİCA EDİYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YALANCI BAHARIN YAYINDAN KALDIRILMAMASI İÇİN YARDIM EDİN.

 5. Guzel ım canım senı çok özedım.Nasılsın.Salıha nın netı azdı.Bır de en son Melegımız rahatsızdı.Salıham onun yanındaydı.Ogluşu da ateslenmıştı.Ondan sonra haber alamadım.Umarım ıyıdırler.Bızım kızlar başka sıtedeler.Ayrıldılar.Farklı farklı yerlere yazıyorlar

 6. Selam Dilyahan ben istemyiyorum sadce ireleyen bolumlerde purabi goremiyorum baska biri onun rolinde

  • Amrita neden Purabi diziden gondermek istiyorsun o sana ne yapti ol her zaman iyiligin arkasinda durdi onun ne suçu var

 7. Cilek canim his geldin tabi aliriz.Canim amma buraya aik sik yazmiyoruz biz cok zaman diyer sitede oluyoruz.Hem burda hem orda.Sende istersen ikisindede ol dizi.centner.Bende Aide.

 8. ÇİLEK CANIM HOŞ GELDİN ARAMIZA KENDİNDEN BAHSETSENE SENİ DAHA YAKINDAN TANIMAK İSTERİM

 9. Çilek canım hoşgeldin aramıza… Bu arada adım Rabia

 10. Merhaba beni de aranıza alın yaa.. Yorumlarda ki dostluk beni etkiledi.. Bu arada dizi muhteşem , harika ötesi…

 11. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

  …….
  …….
  GÖKER BEY HÜLYA NIN MESAJLARI ÇIKMIYOR NEDEN ÇIKMIYOR BAKARMISINIZ

 12. Hayırlı akşamlar nasılsınız bugün
  Bişi değil madubalafan herzaman varım

 13. BU ARADA BANA DESTEK OLAN HERKESE TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR.
  ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN.
  İNŞALLAH SİZİNDE DUALARINIZ KABUL OLUR.

 14. ARKADAŞLAR ALLAH RIZASI İÇİN KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
  YALANCI BAHARIN YAYINDAN KALDIRILMAMASI İÇİN YARDIM EDİN.