Ah Kalbim 231. Bölüm Özeti 12 Haziran Fragmanı Abhi Hafızasına Kavuştu

Burak 08 Haz 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde herkesin beklediği mutlu son geldi. Herkes bu da mı rüya diye aklından geçiriyor. Hayır gerçekten evlendiler. Ancak Nikhil ve adamlarından kaçmak zorundalar. Onlarda kaçarken bir barakaya sığınmışlardı. Adamlar kısa sürede onları yakalar. İkisini de bağlayan adamlar acaba kimi önce öldürsek diye konuşurlarken Abhi ayağıyla üzerlerine toprak fırlatır. Katil bu duruma çok sinirlenir ve Abhi yi öldürmek üzere hamle yaptığında polisin ateşi ile panikler.

Sonrasında polis ile adamlar arasında çatışma çıkar. Polislerden bir kişinin ölmesi ile herkes bir anlık şok yaşar. Katil burdan gitmezlerse herkesi öldüreceğini söyler. Abhi ile Purab ise bu karmaşa arasında konuşmaktadırlar. Purab hayırlı olsun evlenmişsiniz diye onları tebrik ederken onlar ailelerinin nasıl olduklarını soruyor. Polis biraz sonra yüzlerce polisin buraya geleceğini söyleyerek Katil ve adamlarının teslim olmalarını istiyor. Bu arada Katil bir polisi daha vurmuştur. Purab katilin yakınına kadar gelir ve silahını ona doğru doğrultur. Purab katilin elindeki silahı vuruyor. Katil bir anda yere düşer.

Purab ile bir müddet kavga ettikten sonra Purab Abhi den burdan uzaklaşmalarını ister. Katil bu dalgınlıktan faydalanarak Purab’ı iyice döver. Purab baygın şekilde yerde yatarken katil son darbeyi vurmak için hamle yaptığında bir adam polisin geldiğini söylemesi ile kaçarlar. Abhi ve Prgaya kaçarken bir araba görüyorlar. Abhi arabayı çalıştırmaya çalışıyor ancak araba çalışmıyor. Bu sırada Damru yetişiyor. Abhi arabadan çıkıp önce onu tokatlıyor ardından arabayı çalıştırmayı başarıyor. Katil Damru nuın yanına geldiğinde olanları öğreniyor. Ancak Katil gülmektedir.

Arabanın fren yağı altında bulunan taşlardan dolayı boşalmıştır. Katil hemen Nikhil’i arar ve biraz sonra Abhi ve Prgaya nın öleceğini söyler. Abhi frenlerin boşaldığını farkettiğinde daha önce yaşadığı olayı hatırlar. Bunu Prgaya yah da anlatır. Prgaya konuyu değiştirmeye çalışır. Purab, polisle birlikte Abhi yi arıyor. Sarla Purab’a Abhi yi soruyor. Purab cevap vermek üzereyken yolda Nikhil’in adamlarından birine rastlıyorlar. Telefon kapanmış değil. Adam Abhi ile Pragya nın öldüğünü söylüyor. Arabanın frenlerinden bahsediyor. Sarla her şeyi dinlemiştir. Yanında bulunan Dadi ve ailesine Abhi ve Pragya nın ölmüş olabileceğini söylüyor. Olanları Mitali de duyuyor.

Araba bir uçurumdan aşağı gitmiştir. Katil Damru ya arabanın yanına gitmesini ve cesetleri kontrol etmesini istiyor. Mitai Aliya ve Tanu ya duyduklarını anlatır. Tanu hemen Nikhil’i arar. Aliya Tanu nun elinden telefonu alarak Nikhil’i tehdit ediyor. Tanu ısrarla telefonu geri almak istiyor ancak Aliya dan güzel bir tokat yiyor. Pragya arabadan çıkarken Abhi baygın halde ve kanlar içinde. Prgaya yardım için etrafına bakıyor ancak kimse yok. Orda bulunan kağnıya benzer bir arabaya Abhi yi yerleştirerek Raghuveer’in evine götürüyor.

Raghuveer onları bir kere daha görmekten mutlu ancak Abhi nin durumu ağır. Onun için bir kimyagerden ilaç almaya gidiyor. Damru ve adamları kaza yapan arabanın yanına geldiklerinde onları göremiyorlar. Katile bilgi verirken onların vahşi hayvanların yiyeceği olduklarını söylüyorlar. Katil buralarda vahşi hayvan olmadığını söyler ve aramaya devam edeceklerini söyler. Abhi kendine geldiğinde son olarak bir evde kaldıklarını ve Pragya yı Puarab’a emanet ettiğini ve arabasının freni tutmadığı için kaza geçirdiğini anlatıyor. Prgaya şaşkın.

Pragya ben kimim diye sorunca Abhi eşimsin diye cevap veriyor. Yani Abhi hafızasına kavuştu ancak bu sefer de Pragya nın sekreter olarak gelmesinden bu ana kadar olan hadiseleri hatırlayamıyor. Prgaya da sekreterlik döneminden bu zamana kadar olan hadiseleri anlatıyor. Bu sırada Raghuveer geliyor ancak Abhi onu tanımıyor. Prgaya Raghuveer’i bir kenara çekip olanları anlatıyor. Dadi Abhi ile Prgaya yı düşünürken elindeki resme bakmaktadır. Resim çerçevesi bir anda yere düşer ancak kırılmaz. Dasi bunun iyi bir şey olduğunu ve Abhi ile Prgaya nın sağ salim geleceklerini söyler. Pragya yaşlı adamın evinde yorgan indirirken yere bir resim düşüyor. Prgaya resmi görünce çok şaşırıyor.

Ah Kalbim 242. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 231. Bölüm Özeti 12 Haziran Fragmanı Abhi Hafızasına Kavuştu” üzerine 10 yorum

 1. Arkey hayranı dedi ki:

  İlk iş tanuyla alyayı gebert lutfen

 2. Anonim dedi ki:

  Süper süper süper

 3. dilara dedi ki:

  bence ah kalbim çok güzel bir filim

 4. Murat dedi ki:

  Pragya ölmisin dizi renklendiren pragya dir Alya tannu yu dizi bozuyorlar senaryosu hiç iyi degil pragya ölürse kimse diziyi izlemez

 5. Murat dedi ki:

  Cok merak ediyorum pragya birşey oluyor mu yoksa yok ama bence ikiside başlarına gelmesin bu rol milleti üzer birsey olmasın praagya ya

 6. esmanur dedi ki:

  pragya olcek yerine munni gelcek

  1. Anonim dedi ki:

   Munni kim ya pragya gercekten olecekmi
   ;(

 7. Yusra dedi ki:

  Raguver pragyanın babası

 8. zyýada dedi ki:

  Abhii cok seviyorum

 9. rahime dedi ki:

  Abiiden nefret ediyoru onu soyleyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.