Ah Kalbim 230. Bölüm Özeti 11 Haziran Fragmanı Pragya Abhi Evlendi

Burak 07 Haz 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde birbirinden ilginç hadiseler yaşanmaya devam ediyor. Abhi ve Prgaya kötü adamların elinden bir kere daha kurtulurlarken Raghuveer katil ve adamları tarafından başına vurularak etkisiz hale getirilmiştir. Abhi ve Prgaya ormandaki kaçışları tapınakta son bulur. Abhi yaralıdır ve Prgaya da onun yaraları için bitkisel tedavi uygulamak üzere ormanda bitki topluyor. Nikhil adamlarına hata yapanı öldüreceğini söylüyor.

Abhi yalnız başına tapınakta acı içinde beklerken tapınağın rahibi kızı ile gelir. Abhi evlenmek istediğini söylüyor. Onlardan kendisini evlendirmesini istiyor. Rahibin kızı bu evliliğin aşk evliliği mi yoksa mantık evliliği mi olduğunu soruyor. Abhi aşk evliliği olduğunu söylüyor. Kız evlenecek olan kişinin haberi olup olmadığını soruyor. Abhi olmadığını ve duyunca çok mutlu olacağını söylüyor. Kız onlar için tapınağı çiçeklerle süslüyor. Raghuveer kendine geldiğinde Abhi ve Prgaya nın ormandaki tapınağa gittiklerini düşünüyor. Onları bulup uyarması gerektiğini düşünüyor.

Prgaya elinde otlarla Abhi nin yanına ulaştığında Abhi bana ne kadar bakacaksın diye sorar. Prgaya bu senin elinde diye cevap verir. Abhi ona hayatın boyunca bana bakar mısın diye soruyor. Prgaya şaşkındır etrafına baktığında şaşkınlığı daha da artar. Çünkü etraf gelin gibi süslenmiştir. Prgaya bunları sen mi yaptın diye şaşkınca sorar. Abhi senin için yaptım diye cevap verir. Daha sonra da hayatımın geri kalan kısmını benimle geçirir misin der ve evlenme teklifinde bulunur. Prgaya eşin olarak bir an bile kalsam evlenmeye razı olurum diyor. İkili birbirine sarılıyorlar.

Prgaya Raghuveer’in hediyesi olan sariyi giyerken Abhi de bulduğu elbiseleri giyiyor. Abhi hiç bu kadar mutlu olmadığını düşünüyor. Bu arada Purab ve polisler her yeri aramışlar ancak sonuç alamamışlardır. Polis bakmadıkları bir ev kaldığını ancak evdekilerin kapıyı açmadıklarını söylüyor. Purab vakit kaybetmeden eve gideceklerini söylüyor. Abhi havanın yanına oturur ve ritüeeler başlar. Raghuveer de törene yetişmiştir. Abhi onu görünce çok sevinir ve tavsiyelerine uyduklarını söyler. Raghuveer çok memnun olduğunu ancak bir sorunları olduğunu söyler.

Katil ve adamlarının evine yeniden geldiklerini ve her yerde sizleri aradıklarını söyler. Abhi yeniden havanın başına oturur. Nikhil’in adamlarından biri onları uzaktan görür. Hemen katile haber vermek ister. Ancak telefonu cevap vermeyince Nikhil’i arar. Ancak Nikhil de bir başkası ile telefon görüşmesi yapmaktadır. Adam son olarak Aliya yı arar. Ona Abhi ile Pragya nın evlenmek üzere olduklarını söyler. Aliya yanında bulunan Tanu ya çaktırmamak istese de Tanu da gerçekleri öğrenir.

Aliya Nikhil’e evlilikten bahseder. Nikhil de katili arar. Abhi ile Prgaya ise Ragghuveer’in şahitliğinde evlilik ritüellerini yerine getirmeye çalışıyorlar. Abhi Prgaya ya aşkını itiraf ederken duygusal anlar yaşanıyor. Nikhil’in adamı ise Tanu ya görüntülü konuşma yoluyla her şeyi aktarıyor. Tanu çılgına dönmüş ve Abhi ile Prgaya nın ölmesini her zamankinden daha fazla istiyor. Kiralık Katil ve adamları ise tapınağa doğru ilerlemektedirler. Abhi ve Prgaya 6. turlarını atarlarken Purab da polisle ilerlemeye devam ediyor. Purab yolda Nikhil’in adamlarından birini görerek duruyor. Adam önce yalan söyler sonra polisin tehdidiyle Abhi ile Prgaya nın tapınakta evlendiklerini söylüyor.

Abhi ve Prgaya tüm ritüelleri yerine getirdikten sonra Abhi sindor ve mangalsutra uygulamasını da yapar. Tanu görüntüleri izlemeye devam ediyor. Aliya da Tanu nun yanına gelir ve görüntülere bakarken şok olur. Tanu yu sakinleştirmeye çalışır. Abhi Raghuveer’e teşekkür eder ve kutsanmak için ayağını tutar. Bu sırada çekim yapan adamı görür. Abhi adamı pataklar. Raghuver tehlikenin farkındadır. Onlardan hemen kaçmalarını ister. Abhi Prgaya yı koruyacağını ve burda kalıp savaşacağını söyler. Raghuveer ben sana Prgaya yı emanet ettim. Bana verdiğin sözü yerine getir diyerek onları gönderir.

Purab ise Abhi ve Prgaya nın evlendiklerini Dadi ye bildirmek ister. Ancak ondan önce Sarla arar. Purab ona her şeyi anlatır. Abhi ve Prgaya ormanda kaçmaya devam ederlerken bir barınak bulurlar. Oraya sığınan Abhi ve Prgaya yı katil ve adamaları bulur. Purab ise tapınağa ulaşmışlardır. Raghu onlara Abhi ve Prgaya nın gittikleri yönü gösterir. Katil önce kim ölsün diye konuşur.

Ah Kalbim 241. Bölüm Fragmanı

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 230. Bölüm Özeti 11 Haziran Fragmanı Pragya Abhi Evlendi” üzerine 5 yorum

 1. Abhi hayranı dedi ki:

  Hani hafısası yerine geliyordu nerde

 2. Abhi hayranı dedi ki:

  Yaaa bari birgün mutlu olsunlar bu senarist çok tanucu hep onları mutlu ediyo parçalamak istiyorum onları ah tanu seni bir elime geçirrsem. ..

 3. öznur ve beyza dedi ki:

  sizlere teşşekür ederiz alya ve tanunun ölmesini istiyoruz tumseyirciler herşey abhi ve pragya için bunu untmayın arkadaşlar

 4. Anonim dedi ki:

  Aynn

 5. d dedi ki:

  Evlenin artık kıskan çadı tanu ve alya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir