Ah Kalbim 23 Kasım Özeti 34. Bölüm Fragmanı Abhi Hapis

Burak 02 Kas 2017 Ah Kalbim  0

Abhi ve Pragya küçük meselelerden birbirleriyle tartışmaya devam ederler. Bu esnada dışarda bazı seslerin yükseldiğini farkederler. Pragya dışarı çıktığında düğün salonunu yıkmak için gelenleri görüyor. Ancak şirket yetkilileri bir gün önce yıkım için gelmişlerdir. Bunlar yaşanırken Abhi de olay yerine gelir. Pragya kendilerine yardım etmesi için Abhi’ye yalvarır adeta.

Sarla ve ailesi Abhi’nin vurdumduymaz tavırlarını farkederler. Sarla Pragya’ya Abhi ile aranızda bir sıkıntı mı var diye soruyor. Aliya ise Pragya’nın bir trajedi yaşadığını Tanu ile paylaşır ve birlikte oraya gitmeye ve olayın tadını çıkarmaya karar verirler. Bu arada yıkım için gelen şirketin müdürü tanıdık birisidir. Düğün salonunun yıkımı için daha önce de gelen ve Bülbül ile evlenmeye talip olan adam Sarla’ya beni tanıdınız mı diye sorar. Adam eğer zamanında Bülbül ile evlenseydi böyle şeylerin yaşanmayacağını alaycı bir şekilde söyler. Abhi ise şirket yetkililerinin yanına giderek işlerini yapmasını ister. Onların elini sıkıp uzaklaşır. Adamlar ise şaşırırlar.

Sarla’nın evlilik salonu yıkılmak üzeredir. Sarla ve ailesi önce bizi çiğnemeniz gerekir diye buldozerin önüne set olurlar. Şirket yetkilisi buldozere yetki verdiğinde Sarla ve ailesi bir adım dahi geri adım atmazlar. Adam bağırıp çağırmaya başladığında Abhi gelir. Abhi önce şirket yetkilisinin yanındaymış gibi hareket yapar. Ancak Sarla ve ailesinin yanına geçerek erkek olan burayı yıkar diye çıkışır. Aliya ve Tanu olanları gizlice izlemekteler. Önce Pragya ve ailesinin zor duruma düşmeleri onları sevindirirken Abhi’nin safını Sarla ve ailesinden yana belirlemesi üzerine Tanu ve Aliya gerginleşirler.

Şirket yetkilisi Sarla ve ailesine hakaretler etmeye başlayınca Abhi dayanamaz ve adamı haşat edinceye kadar döver. Sonra olaya polislerde müdahale ederler. Abhi onlara da saldırır. Polisler Abhi’yi alarak karakola götürürler. Pragya ve annesi Abhi’den endişelidirler. Tanu ve Aliya ise Abhi’ye yardım etmek yerine evlerine giderler. Hatta oh olsun biraz yatsında aklı başına gelsin diye laflar ederler. Pragya Abhi’nin aile şerefi için neden mücadele ettiğini düşünmektedir. Bu arada Pragya da karakolun yolunu tutar Abhi’yi görmek için. Abhi ise içerde mutludur. İçerde yatan mahkumlar Abhi’yi görünce çok mutlu olurlar. Onunla sohbet etmektedirler. Abhi onlar için şarkılar söylemektedir.

Pragya içeri geldiğinde şirket yetkilisi ile komiserin konuşmasına kulak misafiri olur. Onlar Abhi’ye 3. derece işkence yapılabileceğini konuşmaktadırlar. Pragya komiserin yanına girer ve olayı basına bildirmek ve devletin üst kademelerine durumu bildirmekle onu tehdit eder. Ardından Abhi’yi ziyaret eder. Abhi onu görünce oldukça şaşırır. Pragya geceyi karakolun dışında geçirir. Pragya artık Abhi’ye saygı duymaktadır.

Ah Kalbim 23 Kasım Fragmanı

 

 

 

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 23 Kasım Özeti 34. Bölüm Fragmanı Abhi Hapis” üzerine 8 yorum

 1. abhigya hayrani dedi ki:

  Ben ah kalbim dizisine bayildim birde su tanu yilani filmden bir ciksa o zaman hersey tam olur abhi ve pragya mutlu olmayi hak ediyorlar hele de pragya…
  Birde tabiki abhi kardesi aliyanin doldurusuna gelipte pragyaya kotu davranmasa on numara olur benim yorumum budur begenip begenmemek size kalmis iyi gecelerrr…

 2. FADİME dedi ki:

  AH KALBİM ÇOOK GÜZEL

 3. Gül dedi ki:

  Mehraba bu dizi cookk sıkıcı geçiyooo phragya neden hep susuyo ki nasılsa bi işe yaramıyo

 4. Helin dedi ki:

  Galiba öyle defne ablam

 5. Helin dedi ki:

  Bu dizide daha neler olacak neler

 6. Nurdan dedi ki:

  Vayy kara oğlann vayy acep planın nee

  1. Defne dedi ki:

   He Nurdanim.Abinin kafasında 40 tilki.40inında kuyrukları birbirine değmiyor..☺✌
   Ketenpere işlerini seviyor

   1. Defnoooşşş:):) dedi ki:

    Gel kııız Pragyanın yanına gidelim bak çok güzel yağmur yağıyor oradaa hem kızı teselli ederiizz:):):):):)
    Yalnız bu rakçı züppe bence hep babaannenin şurubundan kullansın o zaman çok komik oluyor o şekilde seyretmek çok hoş oluyor dün akşam çok eğlendim özellikle o pencere sahnesinde:):):):):):)
    Ayyyy çok komikti yaaa:):)
    Ama bu akşam sıkıcı geliyor:):)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.