Ah Kalbim 23 Ekim Özeti 8. Bölüm Fragmanı Purab Bülbül’ü Sevdiğini Söyler

Burak 20 Eki 2017 Ah Kalbim  0

Suresh ile ev arkadaşı Arvind kendi aralarında sohbet ediyorlar. Suresh Pragya’yı sevmeye başladığını söyler. Arkadaşı ise Bülbül’ü severken bu kararı nasıl alabileceğini soruyor. Suresh Bülbül için camda beklemenin bir rüya olduğunu ve Pragya ile mutlu olacağını söyler.

Gece olduğunda ise Bülbül ve Pragya da uyuyamamıştır. Pragya neden bu saatte ayaktasın diye merak eder. Bülbül Purab’ı düşündüğünü söyler. Pragya da Suresh’in teklifini düşünmektedir. Bülbül ise Suresh’in bulunmaz bir eş olduğunu söyler. Sabah uyanmakta güçlük çeken kardeşleri Saral Akash’ın annesi geliyor diye korkutup uyandırır. Ancak Sarla’nın dediği gerçek olur ve Akash’ın annesi gelir.

Akash’ın annesi Pragya ve Rachna hakkında ileri geri konuştuğunda Suresh de olaya dahil olur. Kadın giderken Pragya’nın böyle yaptığı için evlenemediğini söyleyip ayrılır. Pragya bunun üzerine Suresh ile evleneceğini söyleyiverir. Sarla mutluluktan kızına ve damadına sarılır.

Bu arada Purab ile Abhi’nin kız arkadaşını arabasıyla abisinin yanına götürmektedir. İnerken kolyesinin düştüğünü anlayan kadın arabada kolyesinin Purab ile aramaya başlar. Bu sırada Bülbül de arabada olanları izlemektedir. Arabanın sallanmasını yanlış anlayan Bülbül bu kızla birlikte olmasının iğrenç olduğunu söyler. Purab’ın gerçekleri açıklamasına izin vermez. Ancak daha sonra Abhi’nin kız arkadaşı ile karşılaşan Bülbül hatasını anlayacaktır. Hatta Purab’ın bir kız arkadaşı olmadığı gerçeğini de öğrenir.

Suresh ise yağmurlu bir havada şemsiyenin altında evlilik teklifini yeniler. Pragya yıllardır beklediği şansın Suresh olduğunu söyleyerek teklifi kabul eder. Bülbül özür kartı ile iş yerine geldiğinde Purab onu kovduğunu söyler. Bülbül iş yerinden uzaklaşırken Purab kendisini sevdiği için bunu istediğini söyler. Bülbül bu kelimeyi duyunca şaşırır ve sonunda birbirlerine sarılırlar. 

Hint geleneklerine göre eşlerin birbirleriyle uyumu için Kundali yapılır. Pragya’nın dayısı onların Kundalisine baktırır ancak eşleşmediğini anlatınca herkes şok olur. Suresh’in annesi oğlunun bu şekilde kariyerini bitirmesine razı değildir.Evliliğin olmasını istememektedir, söz konusu oğlunun geleceğidir. Pragya kimseyle zorla evlenecek değilim diyerek rest çekerken Suresh olanalara şahit olur ve Annesine Pragya için herşeyi göze alacağını söyler. 

Abhi’nin büyüknnesi Dadi de torunu için Kundali yapar. Onun için uygun eşin Pragya olduğunu öğrenir. Ancak Abhi bunu duyunca büyükannesine tepkide bulunur ve onu ilk kez dinlemeyeceğini söyler.

Ah Kalbim 23 Ekim Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 23 Ekim Özeti 8. Bölüm Fragmanı Purab Bülbül’ü Sevdiğini Söyler” üzerine 4 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  haaaaaàaaaaaaaaaarika ama abi fazla abartiyor

 2. Helin dedi ki:

  Ben bulbulu sevdim ya kanal7 ye sesleniyorum komedi hint dizisi yayinalyin

 3. Aylin dedi ki:

  Bu biraz Yalancı bahara benziyo sanki hadi size 9 bölümdən bas edeyim Purabın kafası karışır bu bolümde çümki nişanlısı Aliya geri gelir oda Abhinin kuzenidi iki kız arasında kalır sonunda Aliyaya başka kızı sevdiyini söylər Bülbüle seni seviyorum msjları atar Praqya bir balon alır ve Surese vereceyini düşünür amma külək alır balonu Abhinin arabasının üzerine düşürür Abhi ise bu hayatın aşkında oldunu düşünerek balonu saklar daha sonra buyükane Abhi ve Praqyayı tanıştırmak ister başaramaz Bülbü Praqya ve Purabı tanıştırı daha uzun oldu için bukadarını yazdım herkese iyi seirlər

 4. Fatima. dedi ki:

  Kızlar özete gelin özete.. haftadır bekliyorum yeni özeti ama maşaALLAH iki saate iki özet gelmişya.. ama dizi karışıyi. Suresh Pragyayala evlenemcek Avhi zorla evlenecek tabiki sonra aşık olcak ama ifrit sevgilisi deepali gibi bi türlü rahat vermiccek onnlara. Ama dadi her zaman Pragyanın yanlnda olup onu destekliycek hafi bakalım hayrlısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir