Ah Kalbim 7 Haziran Özeti 226. Bölüm Fragmanı Prgaya Abhi yi Kurtardı

Burak 03 Haz 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde Abhi kafasına aldığı darbe sonucunda bayılmıştı. Nikhil Damru dan Abhi yi öldürmesini isterken Aliya Abhi yi görmek için Nikhil’in yanına gelmektedir. Tanu Nikhil’i arar ve Aliya nın geldiğini söyler. Nikhil son anda Abhi nin ölmesini engeller. Şimdi Aliya ve Prgaya aynı yerdeler. İkisi de Abhi için gelmiş durumda. Prgaya kapıda bir adamı etkisiz hale getirirken o kadar adamla nasıl başedeceğini düşünüyor.

Prgaya ne yapacağını düşünürken yaban arılarının yuvasını görüyor.  Aliya Nikhil’i bulmuş ve ona fırça atmaktadır. Abhi nin kardeşi olduğunu ve bir zarar gelirse dünyayı dar edeceğini söylüyor. Prgaya elindeki sapanla arı kovanına nişan alır. Taşın etkisiyle arılar etraflarında ne varsa düşman görüp sokmaya başlıyorlar. Pragya üzerine bir örtü alırken adamlar çil yavrusu gibi dağılmış vaziyette. Herkes kendi derdine düşmüş Pragya nın aralarından geçtiğini bile farkedemiyorlar.

Arılar dışarda sohbet eden Aliya ve Nikhil’e de ulaşıyor. Onlar arabaya geçiyorlar. Pragya Abhi nin yanına kadar gelir ve üzerindeki örtüyü çıkarmayarak onu korkutmak ister. Pragya hayaletler seni kurtarmaya geldi derken Abhi dost hayaletler mi diye sorar. Prgaya yüzünü açtığında Abhi çok sevinir. Prgaya yı gökte ararken yanı başında belirmesi onu çok sevindirir. İkili birbirine sarılır. Abhi ve Pragya bilindik tartışmalarla birbirlerine laf yetiştirirken Prgaya Abhi nin iplerini çözmüyor. Ancak sonunda Prgaya Abhi den özür dileyerek benim kahramanımsın diye ona sarılıyor. 

Prgaya kapıya bakar ve kilitli olduğunu görür. Abhi buraya gelmeden neden polis çağırmadın diye kızar. Prgaya polise gitmeden başın derde girmesin diye geldiğini söyler. Prgaya Abhi nin iplerini çözmeye çalışıyor ancak nafile. İpler o kadar sıkı bağlanmış ki açmak çok zor. Ancak ipler kesilirse Abhi kurtulabilir. Purab Tanu nun yanına gelir ve Abhi nin nerde olduğunu sorar. Tanu bilmediğini söyler. Dadi şimdi Tanu nun Nikhil ve adamlarına haber vereceğini ve Abhi yi yeniden başka bir yere götüreceklerini söyler. Purab önlem alacağını söyler. 

Prgaya ipleri çözmeye çalışırken Abhi ye neden Tanu ile evlendiğini soruyor. Abhi Tanu nun annesinin kanser olduğunu hatta son evrede olduğunu bundan dolayı onun son isteğini yerine getirmek için evlenmeye zorlandığını söylüyor. Prgaya kanserin son safhasındaki kişilerin yorgun ve bitkin gözüktüklerini, aynı zamanda kemoterapi yüzünden saçlarını döktüklerini söylüyor. Ancak Bayan Mehta sapasağlam aynı zamanda da saçlarında hiç bir dökülme belirtisi yok.

Abhi bildik tavırlarıyla sen bunları nerden biliyorsun, doktor kesildin başımıza diye konuşuyor. Prgaya bunları bilmek için doktor olmaya gerek olmadığını, sıradan insanların bile bilgisi dahilinde olan şeyler olduğunu söyler. Purab Tanu nun telefonla bilgi vermesini önlemek için kloroform  koklatır. Tanu baygın halde yere yığılır. Dadi Dasi yi nöbetçi olarak orda kalmasını ister. Biji ve Janki de onun yanında kalacaklar. Purab Dadi yi de alarak Abhi yi aramaya gidiyor. 

Aliya kapının yanına geldiğinde Prgaya nın Abhi yi kurtarmaya çalıştığını görmüş ve hemen Nikhil’e haber vermiştir. Nikhil Damru ile birlikte Abhi nin yanına girer. Nikhil çorapla yüzünü saklıyor. Abhi den Prgaya ortada gözükmüyor. Prgaya yanlışlıkla arka kapıdan dışarı çıkıyor ve bir daha içeri giremiyor. Şimdi içeri girmek için anahtarı ele geçirmek lazım. Adamlar oyun oynarken Prgaya masanın üzerinde duran anahtarları almaya çalışıyor. Elindeki sopa kısa olduğu için başaramaz ancak gördüğü mıknatıs yardımıyla anahtarları almaya çalışır. Bu sefer de anahtarları düşürür. Adamlar ne oldu diye panik olurlar. Sonra kedidir kedi derler. 

Damru kedinin nerde olduğunu sorar. Prgaya kedi sesi çıkarır. Damru adamından Abhi yi kontrol etmesini ister. Adam giderken Pragya da arkasından içeri girmeyi başarır. Adam Abhi yi çok sevdiğini ve eşinin de hayranı olduğunu söyler ve Abhi ile bir selfie çektirip hanımına yollayacağını söyler. Adam selfie çektirirken Prgaya da arkadan resim karesine giriyor. Abhi bunu farkedince resmin kötü olduğunu söyleyip sildiriyor. Adam gittikten sonra Prgaya Abhi nin ellerini çözüyor. Sonrasında plan yapıyorlar.

Ah Kalbim 237. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 7 Haziran Özeti 226. Bölüm Fragmanı Prgaya Abhi yi Kurtardı” üzerine 19 yorum

 1. Esrarengiz kız dedi ki:

  Kötü Yorum yapan cok mantıklı arkadaşlarım begenmiyorsanız izlemeyin zorla izletenmi var

 2. Ilgın dedi ki:

  MADHUBALAFAN SENİN DÜNYADAN HABERİN YOK HERHALDE❗❗❗
  ☘☘YALANCI BAHAR☘☘ YİNE KANAL7 YE AİT OLAN YANİ SAHİPLERİ AYNI TVTYE DEVRETTİ YALANCI BAHARI. HERGUN SAAT 20.00 DA ÇIKIYOR NERDEYSE 32 BÖLÜM YAPTI…
  UYANINN 😉 😉 😉
  OKEY 🙂 ❤❤❤❣❣❣❤❤
  KANAL7DE ÇIKMAZ ARTİK BEKLEME

 3. Anonim dedi ki:

  gerçekten çok heycanlı bir dizi diyemem ama insanı panik ettirmeyi beceriyor

 4. Anonim dedi ki:

  Daha ileri ki bölümler inanılmaz mantık almaz.

 5. Anonim dedi ki:

  🙂

 6. Anonim dedi ki:

  İnşallah bu hint dizileri yayından kaldırılır.Senarist diziyi uzatmak için bütün mantık kurallarını çiyniyor.Oyuncular android gibi dizi gerçekçilik hissi uyandırmıyor.Tamamen ticari bir dizi.Senarist oyuncaklarıyla oynar gibi diziyle istediği gibi oynuyor.Birsürü saçmalıklar silsilesi

  1. Kum kum bhagya dedi ki:

   ağzını burnunu dağıtılamaz onu istiyorya

 7. Türk dedi ki:

  Bu hint dizilerinin hepsi mantıkla resmen savaşıyor.Bence Hintlileri küçük düşürüyorlar.Bu dizileri izleyenler hintlilerin aşırı geri zekalı olduklarını düşünürler

  1. sarı dedi ki:

   birsürü saçmalık saçmala saçmala oyna nefret ettim bu hint dizilerinden izleyiciyi aptal yerine koyuyorlar

 8. Rabia dedi ki:

  Hayırlı akşamlar kızlar nasılsınız bugün 🙂

 9. Madhubalafan dedi ki:

  ARKADAŞLAR LÜTFEN RİCA EDİYORUM ALLAH RIZASI İÇİN KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
  YALANCI BAHARIN YAYINDAN KALDIRILMAMASI İÇİN YARDIM EDİN

 10. Anonim dedi ki:

  Purabın yanında ki tanu özettede yazıyor ya tanuyu bayıltmış

 11. Arkey Madhubala dedi ki:

  Tunaydın kızlar.Nasılsınız

 12. Rk&seda dedi ki:

  % 100 Aliya dir olan hep ölen e olur adam yasantisina döndü bile. Birde bülbül farklı biri olarak gelecek deniliyodu hani nerde

 13. merve dedi ki:

  Sekam kizlar. Gunaydin kiZlar nasilsiniz

 14. amaya dedi ki:

  burabin yanindaki kimm?

 15. Anonim dedi ki:

  Günaydın

  1. Anonim dedi ki:

   günaydın

  2. Anonim dedi ki:

   çoook seviyorum bu filmi hemde çoooooook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.