Ah Kalbim 6 Haziran Özeti 225. Bölüm Fragmanı Şimdi de Abhi Ölecek

Burak 02 Haz 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 6 Haziran Özeti 225. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Prgaya adamlardan kurtulmayı başarır. Bir kamyonetin kasasına sığınır. Kamyonet Mumbai’ye gidecektir. Abhi ise adamların arabasını takip ederek Prgaya nın saklandığı yere gelmiştir. Nikhil adamlara kızmaya devam ederken Damru yu tokatlamaya devam ediyor. Abhi ise bu sesin tanıdık olduğunu düşünüyor. Abhi duyduğu sesi ortaya çıkarmak için taş fırlatır. Nşkhil ve adamları duydukları sesin kedi olduğunu düşünüyorlar. Abhi Prgaya yı düşünmektedir. Onu gördüğü zaman Prgaya nın nasıl bir tepki vereceğini düşünmektedir.

Adamlar bir ses daha duyunca Abh nin ya da polislerin geldiğini düşünerek yüzlerine maske takarlar. Abhi adamları birer birer haklar. Biraz Matrix, biraz Çüneyt abi biraz da Rambo dan aldığı derslerin de etkisiyle Abhi o kadar adamı yerle bir etmeyi başarıyor. Üstüne üstlük karşısına kadın çorabı giymiş vaziyette çıkan Nikhil’i de dövmeyi ihmal etmiyor Abhi. Nikhil telsizden Abhi yi yakalamalarını istiyor. Prgaya ise giderken damlardan birinin telsizini alıp gitmişti. Prgaya da konuşulanları duyar ve geri dönüp Abhi ye yardım etmeyi düşünür.

Abhi adamlardan birini yakalayıp Pragya nın nerde olduğunu sorar. Adam onun kaçtığını ancak nereye gittiğini bilmediğini söyler. Abhi adamı konuşturmaya çalışırken Damru Abhi nin kafasına sopayla vurarak etkisiz hale getirir. Prgaya da olanları dinlemiştir. Nikhil ve adamları Abhi nin başındalar ve ölüp ölmediğini kontrol ediyorlar. Adamlar Abhi yi bağlarlar ve yüzüne su dökerek ayıltırlar. Nikhil Tanu yu bilgilendirmek için onu arar. Bu sırada Tanu Aliya ile tartışmaktadır. Aliya Abhi nin başına bir şey gelirse Tanu yu ve Nikhil’i öldüreceğini söylüyor.

Nikhil Abhi nin Prgaya yı kurtarmak için geldiğini, şu anda ise yakalanıp bağlandığını söyler. Nikhil Prgaya nın eve dönüp dönmediğini söyler. Tanu gelmediğini söyler. Tanu Abhi nin yakalandığını Aliya dan saklamak istese de Aliya neler olduğunu öğrenir. Prgaya Abhi için geri dönmeye kararlıdır. Kamyoncuya durmasını ister. Adam durduğunda nereye gideceğini sorar. Prgaya sevdiğim erkekle evlenmeye gidiyorum diye yanıt verir. Adam karşıdan gelen kamyonu durdurup Prgaya yı bindirir. Prgaya şimdi geri dönüyor. Aliya Nikhil i arayarak Abhi ye zarar vermesi halinde onu öldüreceğini söyler. 

Nikhil Aliya nın tehdidine çok sinirlenir ve Damru dan Abhi yi de öldürmesini ister. Aliya Nikhil’in deli olduğunu ve Abhi yi öldürebileceğini söyler ve onu durdurmak için Abhi nin yanına gitmeyi düşünüyor. Tanu Aliya ya sen oraya gidersen Abhi bunun bizim oyunumuz olduğunu anlar diye söylüyor. Bu konuşmaları uzun kulak Mitali de dinlemektedir. Ah Kalbim dizisinin başından beri hafiye gibi çalışan uzun kulak Mitali hemen gidip Dadi ye haber veriyim diye düşünüyor. Ancak bunu şantaj olarak kullanıp para kazanmanın daha iyi olacağını düşünerek vaz geçiyor. 

Prgaya nihayet gelmiştir. Adamlar bir isteğinin olup olmadığını sorarlar. Prgaya onlardan telefonlarını ister ve Sarla yı arar. Ona iyi olduğunu ancak Abhi nin adamların elinde olduğunu ve oraya gideceğini söyler. Sarla şoktadır. Damru Nikhil’in emrini yerine getirmek için harekete geçmiştir. İlk kurbanının bir rockstar olduğunu söylüyor. Tanu Aliya nın Abhi için geldiğini Nişkhil e haber verince Nikhil Damru yu bir an önce durdurması gerektiğini düşünüyor. Hemen Damru nun yanına gelen Nikhil onu bir süreliğine öldürmeyeceklerini söylüyor.

Abhi ise sesi tanımıştır. Ona sen Nşkhil misin diye sorar. Nikhil bir anlık şaşkınlığın ardından senin için olurum diye yanıt verir. Pragya da Abhi nin bulunduğu yere ulaşmıştır. İlk olarak kapıdaki adamı haklar. Yerde yatan adamı gören başka bir adam hemen Nikhil’e gördüklerini anlatır. Nikhil Aliya nın geldiğini düşünmektedir.

Ah Kalbim 236. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 6 Haziran Özeti 225. Bölüm Fragmanı Şimdi de Abhi Ölecek” üzerine 7 yorum

 1. Rk&seda dedi ki:

  Niye hep kötüler on planda

 2. Anonim dedi ki:

  🙂

 3. merve dedi ki:

  Ne zaman yayinlanicak

 4. Anonim dedi ki:

  Günaydın

 5. Anonim dedi ki:

  Kanal 7 benimsin ve sensiz olmaz dizilerini 5 mart pazartesi günü TVT kanalında yayınlıycakmış benimsin saat 18:30 sensiz olmaz 20:00 da başlıycak 🙂

 6. Rabia dedi ki:

  İyi geceler tatlı rüyalar sepilim:)

 7. Arkey Madhubala dedi ki:

  Iyı geceler kızlar.Yarın goruşmek dılegıyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir