Ah Kalbim 5 Haziran Özeti 224. Bölüm Fragmanı Duanın Gücü

Burak 30 May 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde Tanu hırsının esiri olarak Nikhil’den Prgaya nın öldürülmesini istemişti. Prgaya ise adamları kündeye getirerek içki içmek bahanesiyle kurtulmayı başarmıştı. Ancak Prgaya Damru nun elinden kurtulmayı başaramaz ve yeniden bağlanır. Abhi ise Prtaya yı aramayı sürdürüyor.

Abhi ve Purab Prgaya yı ararken Dadi Sarla ya bilgi vermektedir. Tanu annesiyle Sarla nın yanına gelir. Annemi küçük duruma düşürdün diyerek hakarete başlar. Ancak Sarla iyice dolmuştur ve Tanu ya gerekli cevabı verir. Tanu ya Abhi nin gerçek karısının Prgaya olduğunu söyler. Sen git gayri meşru çocuğunun babası ile birlikte yaşa ve pis ellerini kızımın üzerinden çek diye bağırır. Tanu ve annesi Sarla nın karşısında konuşamazlar bile. Sarla Pragaya ya bir şey olması halinde elimden kurtulamazsınız diye tehdit eder. Tanu sinirlenerek odasına çıkar.

Abhi Purab’ın bildirdiği adrese gelir. Buranın çok ıssız olduğunu ve kimsenin olmayacağını düşünür. Purab Abhi yi telefonla arar ve kendisi gelmeden oaraya girmemesi için onu uyarır. Abhi Purab’ın uyarısına rağmen içeri giriyor. Damru ve adamları kendi aralarında geyik yaparken Damru asıl patron benim diye hava atmaktadır. Nikhil konuşmaları duyarak içeri girer ve sahib ben geldim bir emrin var mı diye dalga geçer. Adamlardan biri Prgaya nın suçunu sorar. Prgaya bana hayat hikayesini anlattı çok etkilendim hatta ağladım diye konuşur. Nikhil böyle duygusal dangalakları aldığı için Damru ya kızar.

Nikhil Prgaya yı öldürmek isteyen bir adam isterken kimseden ses çıkmaz. Abhi belirtilen adreste bir adamla karşılaşır. Adamı yakalayan Abhi onu pataklar ve Prgaya yı ve Fugy’i sorar. Ancak adamın ne Prgaya dan ne de Fugy’den haberi vardır. Abhi adamın masum olduğuna kanaat getirir ve ondan özür diler. Adam kendisi için dua edeceğini söylerken yediği dayak adama kar kalır. Nikhil’in teklifini geri çeviren adamlar bir kadını asla öldüremeyeceklerini söylerler. Nikhil çaresiz kiralık bir katil tutacağını söyleyerek bir adamı arar.

Nikhil’in aradığı adam sabah orda olacağını söylüyor. Abhi Sarla ya verdiği sözü hatırlar ve Prgaya yı düşünür. Aliya Abhi yi arar ve yarım kalan işini tamamlamasını ister. Tanu ile evlenmesini ister. Abhi Prgaya nın canı tehlikedeyken nasıl böyle bir şey yapabiliirim diye Aliya ya kızar. Aliya Tanu yu hiç mi sevmiyorsun diye tepki gösterir. Abhi onu sevdiğimden emin değilim der. Pragya Abhi nin kendisini kurtarmaya geleceğinden emin. Şimdiye kadar defalarca kurtardığını düşünüyor. Kendisini her zaman siper eden Abhi yi düşünüyor.

Prgaya ölümden korkmadığını söylerken kalbinin Abhi nin varlığını hisseettiğini düşünüyor. Kapı açılıyor. Prgaya heyecanlı ve Abhi nin geldiğini düşünüyor. Ancak Damru yu görünce sükut-u hayal olur. Damru Abhi buraya geldiğinde ikiniz de öleceksiniz der. Nikhil Tanu yu arayarak Prgaya nın sabah öleceğini söylüyor. Kiralık katil tuttuğunu söyler. Tanu sabah olduğunda sevineceklerini söylüyor. Purab Tanu nun Pragya dan haberi olduğunu düşünerek takip etmesi gerektiğini belirtiyor. 

Abhi Prgaya nın nerde olabileceğini düşünürken bir tapınak gözüne çarpar. Orada duran Abhi Tanrı ya dua etmeye başlar. Prgaya sanki onun duasını duyar gibi kendine gelir ve silkelenir. Son bir güçle ellerindeki iplerden kurtulmasını bilir. Tanu ise Nikhil ile buluşmaya giderken Purab’da onu takip etmektedir. Prgaya kaçarken Abhi de onu aramakta. Bi ara Abhi ile Prgaya aynı yere gelirler ancak birbirlerini göremezler. Prgaya bir kamyonun Mumbai ye gideceğini duyarak kasasına gizlenir.

Nikhil Prgaya nın kaçtığını görünce çok sinirlenir adamları tokatlar ve onlara 30 dakika içinde Prgaya yı bulmazlarsa hepsini öldüreceğini söyler. Dadi ve ekibi kendi arasında Purab’ın Tanu yu takip ettiğini ve Tanu nun Prgaya ya götüreceğini konuşmaktadırlar. Aliya konuşmaları duyar ve Tanu yu bilgilendirir. Tanu eve geri döner.

Ah Kalbim 235. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 5 Haziran Özeti 224. Bölüm Fragmanı Duanın Gücü” üzerine 13 yorum

 1. Müdeyyine dedi ki:

  Bu diziye hiç tahammul edemiyorum hala devam ettiğine de şaşırıyorum sırf entrika özetlere bakıyorum o da yoruyor

 2. Anonim dedi ki:

  🙂

 3. Guljan dedi ki:

  Selamun aleykum burdaky arkadaslara iyvmisiniz ablajym Rabisim nasylsyn janym ayagyn nasyl ajisi gecyormu biraz ablajym kendine dikkat tm bu dunyade en jan guvanligindir vaktynda uya ilaclaryny ic hadi Allah rahatlyk versin TATLY RUYALAR VE IY GEJELER KIZLAR

 4. Madhubalafan dedi ki:

  ARKADAŞLAR LÜTFEN KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
  YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRACAKLARMIŞ

  1. Müdeyyine dedi ki:

   Kanal 7 tvt kanalını aldı orda veriyor her akşam yalancı baharı..

 5. Guljan dedi ki:

  Rabisim ilaclaryny vagtynda kullan tm Allah rahatlyk versin sana

  1. Rabia dedi ki:

   Tm ablam benim çok teşekkür ederim ellerinden öperim 🙂

 6. Rabia dedi ki:

  Güləha abram Mən sabah bir yazıçıyam və ya səni çox sevirəm Ayağım çox pisdir, ya da ayağım qırıldı Mən dünən ayağımda platin var .. Bəli mənim nişanlısı ismim 4 yaşdan böyük olan Yaqub benden
  Mən sizi əldən verdiyim üçün Azərbaycan dilini öyrənməyə çalışıram

 7. Rabia dedi ki:

  Guljan ablam ben yarın yazmaya bilirim ayağım ağrıyor haberin olsun ablam benim İYİ GECELER TATLI RÜYALAR GULJAN ABLAM 🙂

 8. Rabia dedi ki:

  Guljan ablam sana mutluluklar dilerim hep mutlu ol hep gülümse ablam benim

 9. Rabia dedi ki:

  Hoşgeldin guljan ablam benim nasılsın canım ablam bende 19 yaşındayım 1.69 boyum mavi gözlüyüm kapalıyım Eskişehirde yaşıyorum tıp okuyorum ağrıdayım nişanlıyım TANIŞTIĞIMA ÇOK MEMNUN OLDUM GULJAN ABLAM 🙂

 10. Guljan dedi ki:

  Turkmenistandan sizlere guzal ce selamun aleykum kizlar Rabisim nasylsyn iyvmisin benide arkadaslyga katyla bilermiyim ben Guljan 30 yasymdayym 2 cojuk annesiyim ve sevdigim kojam var

 11. Anonim dedi ki:

  İneğe yapıyorsunuz neyin gücü inekçi sizin duanızı kabul edecek Allahtan kork

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.