Ah Kalbim 212. Bölüm Özeti 24 Mayıs Fragmanı #Her Yerde Pragya

Burak 23 May 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde Abhi Nikhil’in peşini uzun süre bırakmazken kafasına yediği darbenin ardından Pragya tarafından durdurulmuştu. Purab kamera kayıtlarından Nikhil’İ teşhis etmiş ve onu hemen polise teslim etmeyi düşünürken Prgaya Nikhil’i hiç bir şeyden haberimiz yıokmuş gibi davranarak delil toplamaya çalışacağız demişti. Purab Nikhil’i iş görüşmesi yapmak için eve çağırmıştır.

Tanu ailesiyle konuşur. Ailesi düğününe geleceklerini ve bir isteği olup olmadığını sorarlar. Tanu düğünü unutmuş olduğunu düşünüyor. Pragya nın bile unutuğunu düşünüyor. Nikhil eve gelmiştir. Onu ilk Mitali görür ve buraya neden geldin diye soruyor. Nikhil Purab’ın çağırdığını söyler. Mitali onun az önce çıktığını söylüyor. Tanu Nikhil’ i görünce kolundan tuttuğu gibi odasına çıkarır. Neden buraya geldin diye kızarken Nikhil Purab’ın hiç bir şeyden haberi olmadığını ve reklam işi için kendisini çağırdığını söyler.

Tanu dün bilinç kazandı bu gün seni çağırıyor diye şüphelerini belirtir. Tanu Nikhil’e hakaret edince Nikhil onu itekler ve birlikte yatağa düşerler. O sırada Abhi içeri girer. Pragya ve Purab Nikhil’in evine gelirler. Anahtarları kontrol ediyorlar, ancak elde edemiyorlar. Purab, iğne olup olmadığını sorar. Daha sonra kapıyı açmayı başarır. Abhi Nikhil’e neden gelip gitmediğini soruyor. Nikhil, Purab ile konuşmaya geldiğini söyler. Tanu yataktaki yanlış anlamadan dolayı Abhi yi ikna etmeye çalışıyor. 

Purab ve Pragya, Nikhil’in evindeki delilleri kontrol ediyorlar. Odayı aramalarına rağmen bir şey bulamazlar ancak dolabın birisinin kilitli olduğunu görüyorlar. Purab istedikleri şeyin burda olduğunu düşünüyorum derken anahtarların nerde olacağını düşünüyorlar ve aramaya devam ediyorlar. Sonunda anahtarları da bulurlar ve dolabı açtıklarından Tanu nun Nikhil’den hamile olduğunu gösteren raporları görürler ve şok olurlar. Nikhil’in Tanu kendine ihanet ederse raporları şantaj olarak kullanacağını düşünüyorlar. 

Abhi Prgaya nın nerde olduğunu düşünüyor. Abhi, Pragya’nın vücuda bir virüs gibi girdiğini ve onsuz huzursuz olduğunu düşünüyor. Prgya bir bardak suyla gelir ve kalbinin soğuması için su getirdiğini söyler. Ancak hayali olduğunu anlar. Aynı şeyi mutfağa giderek yapmak ister. Mutfakta Robin vardır ve ondan soğuk su ister. Robin arkasını döndüğünde Prgaya Abhi ye gülüyordur. Abhi onu görünce çok sevinir. Onunla dans eder. Sonunda onu öpmeye çalışır ancak Pragya kaçmaya çalışıyor. Abhi iyice zorlarken Robin bağırıyor. Beni öpme beni öpme diyor..

Abhi her yerde Prgaya yı görüyor. Tanu merdivenlerden inerken yine Prgaya yı hayal eder. Onunla dans eder. Ancak Tanu nun ayağı takılınca kendine gelir ve Tanu yu bırakıp dışarı çıkar. Dışarda şoförlerini Prgaya olarak görür. Onunla romantizm yaşar. Ellerini yüzüne değdirir ve neden yüzün çok kaba diye sorar. Adamcağız traş olmayı unuttuğunu söyler. Abhi kendine gelir ve Dadi nin yanına gidip masaj yaptırmayı düşünür. 

Dadi nin yanına geldiğinde karşısında yine Prgaya yine onu öpmeye çalışıyor ancak sert bir tokata maruz kalıyor. Seni hadsiz seni diyor Dadi bu yaşımdan sonra neler göreceğim. Abhi Dadi ye onu her yerde gördüğünü ve bundan kurtulamadığını söylüyor. Dadi Tanu yu mu diye soruyor. Abhi Tanu da da onu görüyorum diyerek Pragya olduğunu söylüyor. Dadi şoka girmiş gibi davranıyor. Prgaya olmadığı zaman her yerde onu görüyorsun he diye hayretini ifade ediyor.

Purab ve Pragya eve gelirler ve elerindeki delilleri Dadi ve Dasi ye gösterirler. Tanu 48 saat sonra her şeyin biteceğini söylerken Prgaya da aynı şeyleri ona söylüyor.

 

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 212. Bölüm Özeti 24 Mayıs Fragmanı #Her Yerde Pragya” üzerine 76 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  ah kalbim gercek poragyakimdir gosterin

 2. ışıl dedi ki:

  İnşallah bellam iyileşir inşallah çok teşekkür ederim belki yarın yazamaya bilirim ALLAH RAHATLIK VERSİN İYİ GECELER TATLI RÜYALAR BELLAM

 3. ışıl dedi ki:

  Bellam iyi geceler tatlı rüyalar yarın otobüse yetişicem birtanem kolay gelsin sana

 4. İSABELLA dedi ki:

  AMIN isallah saglina kavusur enistemizle gezip tozar.

 5. ISABELLA dedi ki:

  o bende dosttanda ote abla kardes gibi daha yakin.

 6. ışıl dedi ki:

  Çok teşekkür ederim bellam sizin sayenizde iyi olucak

 7. İSABELLA dedi ki:

  bende seni cok sevdim rabisim isallah hemen iyilesir dualarim onla

 8. ışıl dedi ki:

  Oda seni çok seviyor ve dostu olarak görüyor

 9. ışıl dedi ki:

  Birde kolay gelsin canım benim bende şimdi uyucağım iyi geceler tatlı rüyalar BELLAM

 10. İSABELLA dedi ki:

  kirmadiki kirilacak bir sey yapmadi BELLAM DIYOR GENELDE uzulmesini istemen hic onu cok seviyorum…

 11. ışıl dedi ki:

  Tamam canım iyi geceler tatlı rüyalar bende yarın ağrıya gidicem rabişim 3 marta ameliyat olacak tamam ben seni çok sevdim iyi geceler tatlı rüyalar BELLAM

 12. ISABELLA dedi ki:

  gecmirle alakasi yok yasadiklarimiz onu çok seviyorum 2 3 kelimelik kucuk kalbimin sirri cnm.ben kahve yapicam ve bir kac isim var yazabilirsem bakarim iyi geceler…

 13. ışıl dedi ki:

  Tabi atarım canım bellam sana böyle diyor dimi senden bahsettiği zaman belloşum diyor❤❤

 14. ışıl dedi ki:

  Gerçekten bana guvene bilirsin seni çok seviyor o biraz duygusaldır herşeye alınır ama belli etmez çünkü çocukluktan beri tanıyorum birisini kırsa sabahtan akşama kadar ağlar

 15. İSABELLA dedi ki:

  cnm rabise benden iyi geceler meraji atsana teline:::IYI GECELER TATLI RÜYACIKLAR TATLI TAVSANCIKLAR KOVALISIN RABISIMI

  R.İ.

 16. ışıl dedi ki:

  Bella canım rabiam hep sizden bahseder sizi çok seviyor ve o biraz geçmişte yaşadığı konullar var konuyu bilmiyorum ama rabiam sizi dost olarak görüyor sizleri çok sebçviyor konuyu soylesen belki yardımcı olabilirim canım benim

 17. İSABELLA dedi ki:

  dedigim gibi kalbimin sirri oda bilmiyor anlatamam

 18. İSABELLA dedi ki:

  o uzecek bir sey yapmadi o bile bilmiyordur ne ama ceyreyin ceysenin ceyrenin ceyreysi bukuk o cok tatli komik iyi kalpli acaba biz hala iyi dost olamadikmi?

 19. ışıl dedi ki:

  Bella bana anlatabilir misin canım belki rabiam kendini fazla iyi tanıtamayabilir

 20. ışıl dedi ki:

  Nolduki bella rabiam kimseyi asla üzmez kendinden daha çok sever arkadaşlarını biz çocukluk arkadaşım

 21. Esli dedi ki:

  Bende ışıl abla

 22. İSABELLA dedi ki:

  evet ikizim var cnm bende seni tanidima cok memnun oldum cnm.demek rabisim bizi anlatiyor ona kalbim bi konuda bukuk ama kalbimin sirri tahmin edilmeyecek bir sey gecmise dayalida deyil cnm.

 23. ışıl dedi ki:

  Esli tanıştığıma çok memnun oldum ❤

 24. Esli dedi ki:

  Kendinize iyi bakın iyi akşamlar sizi tanıdığıma çok mutluyum

 25. ışıl dedi ki:

  Hayırlı olsun ısablla

 26. Anonim dedi ki:

  Sizi şimdiden çok sevdim ben 14 yaşındayım siyah saçlı kahverengi gözlü

  1. Esli dedi ki:

   Sizi şimdiden çok sevdim ben 14 yaşındayım siyah saçlı kahverengi gözlü

 27. İSABELLA dedi ki:

  burdayim ikizim milanoya gidecek sunumlarini hazirliyorumda ondan gec yaziyorum cnm.

 28. ışıl dedi ki:

  İkiz kadeşin var dimi Rabiam söyledide berki yanlış anlamışımdır

  Tanıştığıma çok memnun oldum ısabella

 29. ışıl dedi ki:

  Yok birtanem esli

 30. ISABELLA dedi ki:

  tabi cnm.g.bal rengi saclarim diz altimda kul rengi ve pembe b.c.okuyorum ikizim ik.kardeslerimde olacak gezmeyi gezi yapmayi kitap okumayi dovur kursuna gidiyorum gitar calarim sarki soylerim kitap okurum vb. baska sorun varsa sor cnm.

 31. Esli dedi ki:

  Ben sizden biraz küçüğüm sorun olurmu

 32. ışıl dedi ki:

  Isabella ordamısın canım

 33. ışıl dedi ki:

  Tabi ben 19 yaşındayım sarışınım yeşil gözlüm tıp okuyorum ve ısabella rabişim senden bahsetti 1.72 boyum sen bella kendini tanıtır mısın seni tanımak istiyorum

 34. ışıl dedi ki:

  Rabişim şimdi seni tl arayamam uyumuşsundur sana söylemeyi unuttum kardeşim yarın memleketine geliyorum kanka mavi gözlüm sen başka siteyemi yazıyorsun yarın tl arıyacam seni bana söylersin birde erdem amcama selam söyle üniversitededeki arkadaşlar sana selam söylüyor hocalarımda kız çok heyecanlıyım senin yanına geliçem mutluluktan uyuyamıyorum kardeşim rabişim mavi gözlüm meleğim benim seni çok seviyorum can dostum

 35. Esli dedi ki:

  Kendimi tanıtaymı

 36. İSABELLA dedi ki:

  kizlar nezaman gorurseniz cevaplayin yeni gelen ailemize tatli prensesler kendilerini tanitmayi tesfik ederlermi….?????

 37. Esli dedi ki:

  Hoş buldum isabella kızlar tatlı rüyalar

 38. ışıl dedi ki:

  Esli iyi geceler tatlı rüyalar
  Isabella hoşbuldum iyi geceler tatlı rüyalar

  Esli bende seni çok sevdim

  Rabişim kardeşim iyi geceler tatlı rüyalar benim dostum can dostum

 39. İSABELLA dedi ki:

  IYI GECELER TATLI PRENSESLER YENI GELENLER HOSGELDINIZ…

 40. Esli dedi ki:

  Hepinizi çok seviyorum

 41. Esli dedi ki:

  Herkese iyi akşamlar kızlar

 42. ışıli dedi ki:

  İyi geceler tatlı rüyalar kızlar

 43. ışıl & rabişim dedi ki:

  Merhaba amaya canım nasılsın seninle tanışmak istiyorum kendimi tanıtayım 19 yaşındayım kilom 52 boyum 1.71 İstanbul da okuyorum tıp fakültesi ve saçlarım sarı güzlerim ela ..
  RABİŞİM BENİM ÇOCUKLUK ARKADAŞIM ve kardeşim ben onu kendimden daha çok seviyorum o benim hayatımı kurtardı nasıl kırtardı anlatayım okuldayken ben ve rabişim voleybol oynuyorduk sonra eve doğru giderken kalp krizi geçirdim rabişim yani ikimiz tıp okuduğumuz için sağlıkla herşeyi biliyoruz işte rabişim bana kalp masajı yaptı ilk yardımı yaptı sonra hemen beni arabasına alıp hastaneye kaldırıldı ben azdaha oluyordum benim hayatımı kurtardı ben onu çççoookkk seviyorum hayatımda hiç bu kadar iyi bir insanla hiç karşılaşmadım …..
  AMAYAM BUNLARI SANA ANLATIM SAKIN RABİŞİME SÖYLEME OLURMU O GUNU HATIRLADIKÇA AĞLIYOR

  1. ışıl dedi ki:

   Pardon ela değil yeşil olacaktı klavye hatası

 44. amaya dedi ki:

  neye yardim etmeklazim madhubalafan

  1. Madhubalafan dedi ki:

   YALANCI BAHAR YAKINDA YINDAN KALDIRILACAKMIŞ.
   BİZDE KANAL 7’ye MESAJ YAZMAK İSTİYOR Kİ YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRMASINLAR.

 45. Madhubalafan dedi ki:

  NEDEN HİÇ KİMSE YARDIM ETMİYOR?

 46. A-YA VE DIYERLERI...? dedi ki:

  bir sey diyil isil canim benim

 47. ışıl dedi ki:

  Çok çok teşekkür ederim AMAYA BENDE DİYORUMKİ RABİŞİM NERDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM BENİM SAOL

 48. AMAYA VE DIYERLERI ... dedi ki:

  MERHABA ISIL RABI DIYOR KI KENDINI TL ARA OGUZDA NUMARASI VAR

 49. RA❤ AL❤ Mİ❤ HA❤ ES dedi ki:

  Saliha ablam duam hep seninle ve meleğimle inşallah hep iyi olusunuz canım ablam çok şükür kızı verdiler bende iyiyim

 50. amaya dedi ki:

  nerdesinizzzzz

 51. Melek dedi ki:

  A rabisim çok saolasın canım çok şükür melek biraz daha iyi inşallah dahada iyi olacak sen nasılsın canım neler yapıyorsun bakalım

  Kızı verdiler deme abine

 52. amaya dedi ki:

  merhaba ben geldim nasilsiniz

 53. M . dedi ki:

  Çok komik bir duruma duşmuş Abhi çok guldim valla hele Dadiden yedigi tokat şofor zavallim ne yapacagini şaşirmiş
  Bu arada selam ✌

 54. RA❤ AL❤ Mİ❤ HA❤ ES dedi ki:

  Hayırlı sabahlar hayırlı cumalar ARKEY MADHUBALA

 55. RA❤ AL❤ Mİ❤ HA❤ ES dedi ki:

  Işıl okulda olmalısın gelince yaz soracak çok şeyler var canımın parçası IŞIL

 56. RA❤ AL❤ Mİ❤ HA❤ ES dedi ki:

  Saliha ablam melek nasıl canım ablam FİLİZ ABLANIN sitesindeki Rabia benim HAYIRLI CUMALAR DİLERİM

 57. RA❤ AL❤ Mİ❤ HA❤ ES❤ dedi ki:

  Işıl kardeşim benim ben başka sayfaya yazıyorum
  Kardeşim haberin olsun buraya ismini vermiyeyim yanlış olur..
  IŞIL kardeşim geliceksin dimi yanıma kız valla ameliyatan korkuyorum acıyor ya ….
  Seni çok seviyorum ve özledim …
  Hocallarıma selamımı ilet onları çok seviyorum çok özledim onlarıda memleketime beklerim …
  Sizleri çok seviyorum…
  Görüşmek dileğiyle hayırlı cumalar

 58. RA❤ AL❤ Mİ❤ HA❤ ES❤ dedi ki:

  Evet saliha ablam diyer sayfaya yazan benim nasılsın kızın nasıl canım ablam HAYIRLI CUMALAR

 59. Arkey Madhubala dedi ki:

  Hayırlı sabahlar kızlar.Okuldayım.Vakıt bulunca yazacagım

 60. Melek dedi ki:

  Günaydın kızlar hayırlı cumalar

  Serpilim canım saolasın amin inşallah canım

  Rabiya sen diyer kördüğüm de yazanmısın yok sa başka

  Esil ışıl rabiya sizlerede günaydın nasılsın iyisindir inşallah

 61. ışıl dedi ki:

  Seni çok seviyorum sana neler neler anlatıcam yarın konuşuruz

 62. ışıl dedi ki:

  Rabişim yorumlarım gelmiyor

 63. ışıl dedi ki:

  Rabişim şükür kavuşturana seni çççooookkkk ssseeevvviiiyyooorrruuummmm
  Martın 3 de gelicem yanına evet prof. Ahmet hoca seni sorup duruyor seni çok özledik biliyorsun sınıftaki herkes seni soruyor hergun birde çok geçmiş olsun tl numaranı değiştirmisin sana ulaşamadık çok korktuk… Yarın görüşürüz MAVİ GÖZLÜYÜM KADAVRADAN HAYLA KORKUYORUM YA … ALLAH RAHATLIK VERSİN İYİ GECELER TATLI RÜYALAR RABİŞİM VE ARKEY MADHUBALA

 64. RA❤ AL❤ Mİ❤ HA❤ ES❤ dedi ki:

  Işıl kardeşim yarın görüşürüz seni çok seviyorum vakit bulursam buraya yazarım iyi geceler tatlı rüyalar

  Kızlar iyi geceler tatlı rüyalar

 65. RA❤ AL❤ Mİ❤ HA❤ ES❤ dedi ki:

  Esli canım iyi akşamlar

 66. RA❤ AL❤ Mİ❤ HA❤ ES❤ dedi ki:

  Arkey madhubala çok teşekkür ederim canım benim sanki bizi kavuşturdun birtanem benim saol

 67. RA❤ AL❤ Mİ❤ HA❤ ES❤ dedi ki:

  Işıl ayy seni çok özledim ya papatyam balım canım güzelim kardeşim seni çok seviyorum
  Tl numaramı değiştirdim bana ulaşamdın özür diliyorum ayağımdaki platin martın 3 çıkıyor tatlım nişanlım iyi
  Hocallarıma selamımı ilet onları çok seviyorum çok özledim arkadaşlarıma selam söyle kızz seni çok özledim Prof. Ahmet hoca nasıl beni soruyordur şimdi Rabia nerde diye IŞILIM KADAVRA DERSLER NASIL GİDİYOR ALIŞTINMI KIZ KORKMUYORSUN ARTIK DİMİ hatırladınmı birkeresine dersimiz kadavraydı tam derse başlıyacaktık sen arkama saklandın çok komikti

 68. ışıl dedi ki:

  Çok teşekkür ederim arkey madunalla

 69. Arkey Madhubala dedi ki:

  Rabıa ya buraya bakmasını soylerım

 70. Esli dedi ki:

  Herkese iyi akşamlar

 71. ışıl dedi ki:

  rabişim ne zaman platin çıkıyor

  rabişim can dostum sen dunyanın en iyi en şirin en akkıllı insanısın birde rabişim tıp okuyordun dondurdun mu seni okullda goremedimde biliyormusun hocallar seni çok seviyor kardeşim benim

 72. ışıl dedi ki:

  rabiam nerdesin yakup eniştem nasıl ayağını kırmıştın şimdi nasılsın seni merak ediyorum KIZLAR RABİAYI TANIYAN VARMI BUNU ONA İLETEBİLİRMİSİNİZZ LUTFFEEENN

 73. ışıl dedi ki:

  mehaba kızlar nasılsınız canlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.