Ah Kalbim 22. Bölümde Pragya’nın Söylediği Şarkı (Sun Raha Hai Naa Tu)

Ah Kalbim dizisi büyük bir beğeni ile izlenmeye devam ediyor. Dizide Pragya Abhi ile başa çıkmaya çalışırken çok zekice hamleleri ile herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Abhi’nin hakkından da ancak böyle bir kız gelebilirdi. Abhi de Pragya’nın çok zeki birisi olduğunu kabul etmekte ve bu yüzden evliliğini yürütemeyeceğini düşünmektedir.

Abhi her fırsatta Pragya’yı rezil etmek için uğraşmaktadır. Bunun içi 2 tanede suç ortağı vardır. Bunlardan biri Aliya yani kızkardeşi, diğeri de eski sevgilisi Tanu. Ancak her defasında Pragya onları alt etmesini bilir.

Son olarak Abhi ile Pragya dans etmek istediklerinde Dadi’nin de yardımıyla Pragya çok güzel bir performansla Abhi’yi tuş ettirmişti. Ancak Abhi bunun altında kalmamak için ona içki içirmeye kalkmış ancak başarılı olamamıştı.

Ah Kalbim 22. Bölüme geldiğimizde ise evdeki çocuklar performanslarını göstermek için Abhi ve aile üyelerinin karşısında şarkı hünerlerini gösterirler. Dadi torunu Abhi’yi eleştirerek onun şarkılarını anlamadığını söyler. Pragya da aynı kanıdadır. Abhi yine Pragya’yı küçük düşürmek için eleştireceğine şarkı söylemesini ister. 

Pragya da annesinin gözüne bakıp onayı alır almaz başlar şarkı söylemeye. Pragya  Shreya Ghosal’ın seslendirdiği Sun Raha Hai Naa Tu şarkısını söyler. Abhi heyecanlanarak onu alkışlar. Tüm konuklar mest olurlar. Tabi ki Tanu ve Aliya mort…

Sun Raha Hai Naa Tu Şarkısı

 

 

dizibilgi google play

Ah Kalbim 22. Bölümde Pragya’nın Söylediği Şarkı (Sun Raha Hai Naa Tu) (4 Yorum)