Ah Kalbim 219. Bölüm Özeti 31 Mayıs Fragmanı Abhi Herşeye Rağmen

Burak 01 Mar 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde Dadi Prgaya yı düğüne getirmek için Sarla nın evine kadar gitmişti. Ancak Prgaya nın gitmeye hiç mi hiç niyeti yoktur. Dadi Prgaya ya yenilgiyi kabul etmemesini istiyor ve nasıl olur da Abhi yi Tanu ya terkedersin diye kızıyor. Prgaya onlarla defalarca savaştığını ancak artık gücünün tükendiğini söylüyor. Dadi umidini yitirmemesini ister ve ona 7 yemini hatırlatır. Belki gidersek düğünü iptal ettiririz diye söyler. Pragya bu evliliği nasıl durduracağımızı soruyor.

Dadi Tanu yu ondan uzaklaştırırken Abhi nin Prgaya ile evleneceğini söyler. Prgaya yeniden umitlenir. Biji nin telefonu ile oynaması Sarla yı kızdırır. Dadi nin Prgaya ile konuştuğunu ancak senin umurunda bile olmadığını söyler. Biji nin Dadi ye güveni sonsuzdur. Dadi ne yaparsa Prgaya nın mutluluğu için yapacağını söylemektedir. Dadi ve Pragya odadan çıkarlar. Dadi Prgaya benimle gelecek der ve onu götürür. Dadi Prgaya ile eve girdiğinde Prgaya evin çok güzel bir şekilde süslendiğini görüyor ve üzülüyor. Dadi ise Purab ve Dadi ye Prgaya nın geldiğini haber veriyor. Onlar da çok mutludur.

Prgaya Abhi ile karşılaşır. Abhi onu görünce aşk dolusu kucaklaşır. Abhi hayatımın sonuna kadar seni seveceğim ancak Tanu ile mecburiyetten evleniyorum diyor. Prgaya onun konuşmasını parmağı ile susturur. Onların aşk dolu bakışlarını gören Bayan Mehra öfkeyle bakarken onların utanmaz olduğunu söylüyor. Tanu Prgaya nın yanına gelir ve senin gelmeyeceğini düşünüyordum ama sen gelmişsin diye nazire yapıyor ve Abhi den de hazırlanmasını istiyor. Ayrıca annem seni çok sevdiği için sana bir hediye aldı diye ona hediye veriyor.

Abhi odasına gittiğinde Tanu nun konuşmalarını kesintiye uğrattığını düşünüyor ve Prgaya nın şu anda ne yaptığını merak ediyor. İçeri Purab giriyor. Purab ne düşündüğünü soruyor. Abhi Prgaya yı çok sevdiğini ancak Tanu ya verdiği sözden dolayı da Tanu ile evleneceğini söylüyor. Purab acı gerçekleri söyler. Seninle gurur duyuyordum ancak şimdi senden nefret ediyorum. Prgaya seni affedebilir ancak ben seni hiç bir zaman affetmeyeceğim diyerek odadan çıkar. Abhi onu durdurmaya çalışsa da nafile. 

Abhi odasında yalnız kaldığını hissetmiş ve neden cezalandırıldığını düşünmektedir. Prgaya da odasında Abhi ile yaşananları düşünüp üzülmektedir. Prgaya Dadi nin odasına gelir ve ekibine bu evliliği nasıl durduracaklarını sorar. Dadi Abhi’nin evlilik albümünü çıkardı ve bunun benim planım olduğunu söylüyor. Abhi’ye gideceğini ve ona gerçeği söyleyeceğini belirtiyor. Dadi Abhi nin hafıza riskini düşünmeden bütün gerçekleri söyleyeceğini ve bu evliliği durduracağını söylüyor. Purab bir kere daha düşünmesini istiyor. 

Dadi çok düşündüm diyerek Abhi nin odasına albüm ile birlikte gider. Arkasından da Prgaya engellemek için gider. Aaliya Dadi’yi görür ve hizmetçiyi azarlamasını ister. Dadi onu görmezden gelip gidiyor. Aaliya ona olanları düşünüyor. Pragya geliyor. Aaliya onu durduruyor, fakat Pragya da onu görmezden gelip gidiyor. Aaliya neden acele ettiğini düşünüyor. Dadi Abhi’nin odasına gider ve ismini çağırır. Pragya da oraya geliyor. Abhi banyoda olduğunu söylüyor. Dadi acilen onunla konuşmak istediğini söyler. 

Pragya, Abhi’nin gerçeği bilmesine izin vermeden önce Dadi’yi durdurmayı düşünüyor. Abhi banyodan çıkıyor ve Dadi’yi arıyor. Pragya, Dadi’ye ne yaptığını sorar ve bu kararda size destek vermiyorum der ve Doktor’un söylediğini unutamayacaklarını söyler. Pragya Dadi yi ikna etmiştir. Aliya Prgaya yı tekrar gördüğünde ona laf sokar ve Tanu ile Abhi nin evliliklerinde senin acı çekmen beni oldukça eğlendirecek diye konuşur. Prgaya üzgündür.

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 219. Bölüm Özeti 31 Mayıs Fragmanı Abhi Herşeye Rağmen” üzerine 8 yorum

 1. Poncik dedi ki:

  Keşke abi ve pragya hiç ayrilmasalardi çok üzüldüm yaaaaa

 2. gulen dedi ki:

  Merhaba arkadashlar. Bu arada pragyanin treoidi var galiba, bogazi ashiri shishmish cok fena. Niye tedavi olmuyor acaba. Yada benimki gibi tebavinin faydasini goremedi.

 3. Madhubalafan dedi ki:

  ARKADAŞLAR SİZDEN RİCA EDİYORUM ALLAH RIZASI İÇİN KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
  YALANCI BAHARIN YAYINDAN KALDIRILMAMASI İÇİN YARDIM EDİN.

 4. Helin❤❤❤ dedi ki:

  KESKE BÜLBÜL GİTMESEYDİ YA UFF❤

 5. Anonim dedi ki:

  Arnavı seven sultanıda seven rudayada bayılan hülya

 6. Anonim dedi ki:

  Yaa

 7. Anonim dedi ki:

  Günaydın

 8. Lavinia Leyla dedi ki:

  Sonu olmayan çorap söküğü gibi dizi… Bülbülüm neredesin 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir