Ah Kalbim 218. Bölüm Özeti 30 Mayıs Fragmanı Haldi Töreni

Ah Kalbim dizisinde Prgaya annesinin yanına gitmişti. Prgaya bu durumdan nasıl çıkacağını bilmediğini söylüyor. Abhi ye inandığını ve onsuz yaşamaya çalıştığını ancak başaramadığını belirtiyor. Bunun kötü bir rüya olmasını temenni ediyorum diyor. Abhi nin onu sevdiğini söylediği zamana yeniden gitmek istediğini söylüyor. Abhi nin Tanu ile yanlış yapamayacağını düşünüyor. Yarının karanlık olduğunu ve onun yanına gitmek istediğini söylüyor. Sarla kızına destek olmaya çalışıyor. Prgaya ona sarılıyor.

Aliya saatini kontrol eder ve haldi için uygulamaya başlanmasını ister. Mayan Mehta Abhi nin nerde olduğunu soruyor. Aliya biraz sonra burda olacağını söyler. Annesi kızı Tanu ya övgüler yağdırırken Dadi den kızına haldi uygulamasını istiyor. Dadi Aliya nın yardımıyla Tanu nun karşısına gelir ve ona Abhi ile evlenmeme temennisinde bulunur. Dadi Tanu ya yüzüne tuz serpmek için burdayım der. Yüzüne uyguladığım haldiyi siyah bir mürekkep gibi uyguladığını söyler. Onun yüzüne haldiyi uygularken bütün intikamını alıyormuş gibi davranır.

Abhi nin asla seni eş olarak kabul etmeyeceğini söylüyor ve benim için asla bahu olmayacaksın diyor. Tanu ise yüzündeki haldiyi temizlerken bahu olmayacağım ama Tanu Mehra olacağım diye göz dağı veriyor. Bu sırada Abhi de geliyor. Bayan Mehra ona da haldi uygulamak için oturtuyor. Yüzüne haldi uygularken Purab öfkeleniyor. Aliya da Abhi ye haldi uygularken Dasi Purab’ın bir şeyler yapmasını istiyor ancak Purab çaresiz. Dadi Purab’ın Abhi ve Pragya için çok şey yaptığını ancak şu anda çaresiz olduğunu düşünüyor. Daadi düğünü durdurmayı düşünüyor ancak bu işi yalnız Pragya yapabilir.

Tanu da Abhi nin karşısına oturur ve Abhi den yüzüne haldi uygulamasını ister. Abhi karşısındakini Pragya olarak hayal eder ve mutlu bir şekilde yüzüne haldi uygulaması yapar. DADİ ve ekibi şoktadır. Abhi kendine geldiğinde sinirlenerek ayağa kalkar ve oradan uzaklaşır. Tanu gülümsemektedir. Prgaya ise düğüne gitme konusunda kararsızdır. Sarla Prgaya dan her şeyi unutmasını ve yeni bir hayata başlamasını ister. Tanu Aliya nın yanına gelir ve Abhi nin sevgi ile haldi uyguladığını ve Prgaya nın da düğüne gelmeyeceğini söyleyerek çok mutlu oluyor.

Abhi odasında Pragya yı düşünürken yere düşer ve ayağa kalkmaya çalışırken Prgaya elini uzatır. Abhi gözlerine inanamaz. Elini ona verir ancak kalkmaya çalışırlarken ikisi birden yere düşer. Romantik dakikalar yaşanırken Prgaya düşmene izin vermeyeceğim ve karanlıkta kalmana asla göz yummayacağım der. Hayatımın geri kalanını seninle geçireceğim derken Abhi onu gıdıklar. Onlar gülüşürken Abhi nin kafası karyolanın ayağına çarpar ve Abhi kendine gelir. Her şey bir hayalden ibarettir. Oysa gerçek olmasını ne kadar da çok istemekte ve buna ne kadar ihtiyacı vardır. 

Abhi Prgaya yı düşünürken evlilik öncesi bir kez daha görüşmeyi umuyor. Sarla elbiseleri katlarken kapı çalınıyor. Kapıda Dadi yi görünce şaşırıyor. Dadi Pragya ile görüşmek istediğini söylüyor. Sarla Pragya nın üzgün olduğunu ve görüşmek istemediğini söylüyor. Ancak Dadi Abhi nin hala evli olmadığını ve Pragya nın üzgün olduğunu söylüyor. Bunu tersine çevirmek Prgaya nın elinde. Dadi Prgaya ile görüşme fırsatı bulduğunda ona savaşması için destek olmaya geldiğini söylüyor. Ancak Pragya TAnu ve Aliya ile savaşacak gücünün kalmadığını söylüyor. Dadi çaresiz gözüküyor.

dizibilgi google play

Ah Kalbim 218. Bölüm Özeti 30 Mayıs Fragmanı Haldi Töreni (61 Yorum)

 1. Ne Abiymia arkadas…Bu Kara maymunda duble gerezekali ya… Bundanda valla gna geldi bitsin artyk uzadikca uzayip gidiyo valla..
  Bu arada meraba kizlar

 2. ARKADAŞLAR KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
  YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRACAKLARMIŞ.

 3. Sen benim kalbimin tam ortasındasın dünyanın en şirin tatlı arkadaşımsın sakın üzülme hep gül

 4. Lubam ordan oraya koşuyoruz ikimiz
  Esna ablam diyeceki noluyor nasıl komik olurdu …
  ….
  Lubam hep mutlu ol hep gül benim için yeter

 5. Arkadaş dostluk arasında özür olmaz lubam canımsın sen

 6. Özür dileme canım arkadaşım ben kırılırım bak seni çok seviyorum lubam benim ❤

 7. Biraz üzüldüm ama geçti tatlım canım seni çok seviyorum …
  ….
  bişi değil arkey madhubala ismin serpil dimi

 8. Ohhh be lubam bildimde belki değilsin diye soylemedim

 9. tatlisim nihayet buldun ben d c yazdim arkadasimdan sirr sakliyorum bende yakin bileceksin soyledim

 10. Manya mı Maya mı adında bır arkadas vardı.O musun?Yanliş yazdıysam özur dılerım.Bılınçli olarak yanlış yazmadıgımı baştan bılmenı ısterım

 11. Rabıa canım ben de ıyıyım.Mısafır geldı.Musaıt olunca yazacagım.Sonra gorusuruz.Defne.Nurdan .Aysel e ve Salıha ma selamlarımı ıletırsen sevınırım.

 12. Aklıma birisi geldi ama yazmıyacam yanılş çıkarsa bana kırılır hadi söyle bana

 13. hayirrrr rabiaaa baska aklina hic kimse gelmir aslin da ben varin o sitede
  o buaral cok uzulu kim ooo?

 14. Lelek canım ben başka siteye yazıyorum orda bir sürü dostum,kardeşim,arkadaşım,ablam,var yani arasıra buraya giriyorum bekliyorum seni çabuk yaz hadi lelekim

 15. Burda bir tane elif vardı sonra ortadan kayboldu elifsin dimi, değilsen söyle merak ettim şimdi

 16. Lelek canım ben 8 gibi burdayım kendine çok iyi bak seni kocaman öpüyorum

 17. Lelek canım bir türlü denk gelmiyoruz ya konuşursak anlaşbiliriz kendi adıma demiyorum herkesin adına diyorum

 18. İsmini bilsem belki yazarım canım biz burda dostuz arkadaşız ne yaptığın önemli değil lelek canım tabi seni istrğin

 19. Lelek canım tanımadım acaba gizemli kişi kim

  Selam arkey madubala ben iyiyim sen nasılsın tatlım