Ah Kalbim 216. Bölüm Özeti 28 Mayıs Fragmanı Abhi&Pragya Aşkı

Ah Kalbim dizisinde Prgaya Abhi yi sevdiğini itiraf edince Abhi de karşılık vermiş ve karşılıklı itiraflarla ikili birbirine sarılmıştı. Tanu nun annesi Aliya ve Tanu ya kızmaya başlamıştır. Aliya Tanu nun evlenmek için sadece 1 gecesi kaldığını ve boşuna kuruntu yapmamasını ister. Bayan Mehta ise Aliya ve Tanu nun yaptığı planların Abhi ile Pragya yı daha da yakınlaştırdığını düşünmektedir. Mehta kızımın canını daha fazla yakmalarına izin vermeyeceğim diyerek bir şey yapacağını belirtiyor.

Dasi ve Dadi Purab ile konuşur. Abhi nin sonunda Prgaya nın farkına vardığını ve sevgisini itiraf ettiğini söyler. Yarın onların günü olacak derken Purab da yarın Abhi ile Prgaya nın evleneceğini söyler. Abhi pencerenin yakınında oturuyor. Pragya oraya geliyor. Abhi elini tutar ve onu oturtur. Prgaya bugünün asla gelmeyeceğini düşünüyordum ancak şu anda çok mutluyum diyor. Prgaya Abhi ye beni sevdiğini ne zaman farkettin diye sorar. Abhi uzun mesele olduğunu söyler. Prgaya benden başlayalım diyerek konuşmasını ister. 

Abhi sen yanımda olmadığın zaman seni özlediğimi farkettim. Tanu ile röportaj verdiğimde seni yanımda görmeyince eksiklik hissettim. Ayrıca soğuk hava deposunda nefesin kesildiğinde öpücük kondurduğumda aşık olduğumu hissettim. Abhi her şeyi anlattığını söyler. Pragya ya benim hayranım olduğunu biliyorum der. Prgaya evet diye yanıt verir. Abhi de kendisine ilk görüşte mi aşık olduğunu merak eder. Pragya ile görüşte seni sevmemiştim ancak daha sonra yavaş yavaş ama derinden sana aşık oldum diyor. Abhi bana şimdiden sonra sürekli aşık olacaksın diyor. 

Mehta, Tanu ile evlenene kadar Abhi ve Pragyi ayrı ayrı tutmayı düşünüyor. Dasi 1 saatten fazla zamandır içerde duran Abhi ile Pragya yı kontrol etmek ister. Dadi ve Purab biraz daha zaman verilmesi gerektiğini düşünüyor. Bayan. Mehta, odanın kapısını açıp Abhi ile Pragya’nın birbirlerine sarıldığını ve öpüştüğünü görünce şok oluyor ve kapıyı kapatıyor. Abhi ve Pragya birbirlerine romantizmle devam ediyorlar. Baya Mehta bir şeyler yapmayı düşünürken Abhi ve Pragya da bu mutlu anlarını Dadi ile paylaşmak için odadan dışarı çıkarlar. Karşılarında Mehta yı görürler. Mehta Abhi ile özel görüşmek istediğini söyler. Abhi tamam derken Pragya gülümsüyor. 

Pragya bu mutlu anını Dadi, Dasi ve Purab ile paylaşırken mutluluktan birbirlerine sarılıyorlar. Bayan Mehra ise Abhi ye kanser olduğunu ve son safhada olduğunu Tanu nun bilmediğini söylüyor. Son dileğinin ise kızının mutluluğunu görmek olduğunu belirtiyor. Bu söylediklerinin de aralarında kalmasını isteyen Mehra Abhi yi duygusal olarak iyice eziyor. Dadi Abhi nin nerede olduğunu soruyor. Prgaya onun Bayan Mehra ile yalnız bir görüşme gerçekleştirdiğini söylüyor. Herkes şoktadır çünkü yine bir terslik çıkacağını düşünüyorlar. Prgaya ya da Abhi yi yalnız bıraktığı için kızıyorlar. 

Abhi Prgaya ile konuşuyor ve yaptıkları şeyin baştan beri hata olduğunu ve Tanu ile evleneceğini söylüyor. Prgaya şoka giriyor. Şimdi ne olacak. Abhi Tanu ile evlenip hayatının hatasını mı yapacak yoksa gerçekler ortaya mı çıkacak. Bir sonraki özetimizi bekleyin.

dizibilgi google play

Ah Kalbim 216. Bölüm Özeti 28 Mayıs Fragmanı Abhi&Pragya Aşkı (10 Yorum)

 1. selam ah kalbim ve yalanci bahara dokunmayin kore dizisi istemiyoruz sadece hint benim favorim tanunun anneside tam bir cadi

  • ALLAH RIZASI İÇİN YALANCI BAHARIN YAYINDAN KALDIRILMAMASI İÇİN YARDIM EDİN.EĞER İMKANINIZ VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLAYIN .

 2. ARKADAŞLAR LÜTFEN KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
  YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRILMAMASI İÇİN YARDIM EDİN.

 3. ben anlamiyorum yaaa bura dizi hakkinda yorum yazmak icin bir yer site
  ama sizz
  nasilsin iyimisin diyorsunuz cocukmusunuz yaaaaaaaa