Ah Kalbim 216. Bölüm Özeti 21 Mayıs Fragmanı Çatla Tanu Patla Aliya

8 yorum
743

Ah Kalbim dizisinde Abhi ilham kaynağını açıklamak için sahneye çıkar. Eliyle Tanu nun olduğu yeri  gösterir. Herkes Tanu yu alkışlarken Tanu mutlu. Ancak Abhi Tanu nun hemen arkasındaki Pragya ismini zikredince Pragya çok şaşırır. Tanu da şoktadır. Abhi kötü zamanlarında kendisine destek veren Pragya yı övüyor. Pragya yı albümün kapak resminin açılışını yapmak üzere sahneye çağırıyor. Pragya sahneye geliyor.

Dasi az sonra Aliya ve ekibinin düşeceği komik durumu düşünürken Aliya ve Mitali de Praya nın zor duruma düşeceğini düşünüyor. Pragya örtüyü kaldırınca kendi resmini görüyor. Pragya duygusallaşırken Mitali ve Aliya şaşkındırlar. Dasi de zaferini ilan ediyor adeta. Aliya Mitali ye bu resim buraya nasıl geldi diye kızarken Mitali resmi götürdüğünü söylüyor. Şimdi Tanu nun ne yapacağını merak ediyorlar. Pragya çok duygulandığı için bir şey konuşmayacağını söylerken göz yaşlarının her şeyi anlattığını söylüyor.

Yapımcılar Abhi işe Pragya nın dans etmesini ister. Onlar dans ederken Tanu çok sinirleniyor. Abhi ile Pragya dans ederlerken Dadi Purab’ın sözünü yerine getirdiğini Dasi ye söylüyor. Tanu ise odasında her şeyi dağıtmakla meşgul. Odaya Mitali de giriyor. Tanu Pragya nın her şeyini elinden aldığını söylerken Mitali Tanu nun dağıttığı mücevherleri almakla meşgul. Dansın bitimiyle basın mensupları onlarla röportaj yapmak ister. Onlar bir masaya oturuyorlar. Basın onların fotoğraflarını çekmekle meşgul. Fotoğraf çekmek için Pragya nın ayrı resmini çekmek isteyen adam değişik açılardan Pragya nın resimlerini çekmek ister.

Pragya sağ sol derken sırtı açılır. Abhi görür görmez Pragya ya yapışır. Prgaya ne yapıyorsun diye tepki gösterir. Abhi misafirlere birisi geliyor diye bir yere bakmalarını sağlar ve Pragya nın sırtını şal ile kapatır. Pragya hala ne olduğunun farkında değil. Basın Abhi ile Pragya nın çok yakın onlarca çeker. Tanu ve Aliya sinir krizi geçirecek. Abhi Pragya nın sırtı görünmesin diye onunla yapışık geziyor. Sonunda Pragya yı lavaboya götürür. Pragya bana niçin böyle davranıyorsun deyince aynada sırtını gösterir. Pragya utanır. Abhi Pragya nın bulüzünün fermuarını yapar.

Mitali Tanu nun küpelerini denerken Tanu da ona yardımına ihtiyacım var diyor. Mitali ne istiyorsun diyor. Tanu elmaslarının hepsini vereceğini ve karşılığında Pragya nın ölmesi için yardım edeceğini söylüyor. Mitali korkuyor ve hapse gitmeye niyetinin olmadığını söylüyor. Tanu Prgaya yı mutfağa getirmesini ve başka bir işe karışmamasını ister. Mitali aç gözlü davranır ve teklifi kabul eder. Dadi, Aaliya’ya Pragya ve Abhi’nin birbirlerine çok yakın olduğunu ve ayrılmayacaklarını söylüyor.

Tanu Mitali den Pragya yı mutfağa getirmesini istiyor. Pragya mutfağa gelince orayı yakmayı düşünüyor. Bunun için arabasından benzin getiriyor. Tanu yarın tüm gazetelerin bu olaydan bahsedeceğini Nşkhil’e anlatıyor. Bakalım Tanu Pragya yı yakmayı başaracak mı ? Unutmayın hırs her şeyi yok eden bir ateştir. Sonunda da kendi ateşinde yanar gidersin. Vesselam….

Ah Kalbim 216. Bölüm Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ah Kalbim 216. Bölüm Özeti 21 Mayıs Fragmanı Çatla Tanu Patla Aliya (8 Yorum)

  1. Adamın hanım size bir sorum vardı yardıma ihtiyacım var. Bir konuda Umarim bu mesajımı görürsünüz. Ben 2 yıldır burda ikinci ailemle birlikte olmaktan çok mutluyum lütfen yardım edin

      • Admin yazmıştım aceleyle yazınca Klavye’nin o şekilde yaptığı farketmemişim. Evet Hülya hanım Admin siz misiniz bir sorum olacaktı da bunu mutlaka sormalıyım