Ah Kalbim 214. Bölüm Özeti 26 Mayıs Fragmanı Nikhil’in Sevgilisi Tanu

Burak 24 Şub 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde Tanu nun gayri meşru çocuğu yüzünden herkes gergindir. Tanu raporların sahte olduğunu söylerken odasına çıkmış ve bebeğin Abhi ye ait olduğunu gösteren sahte DNA belgesini sunmak istemiştir. Onu Aliya durdurur ve daha kötü sonuçlar doğuracağını söyleyerek belgeleri alıkor.  Aaliye, Abhi’ye raporların sahte olduğunu söyleyerek başlar. Abhi, Purab’ın getirdiğini ve sahte olamayacağını söylüyor. 

Abhi Tanu ya inanmadığını Purab’ın belgelerine karşılık ne getireceğini merak ettiğini söyler. Tanu’nun neyin doğru olduğunu söylemesi gerektiğini söylüyor. Purab, gerçeği bilmek için şimdi Nikhil ile görüşeceklerini söylüyor. Aaliya bunun bir aile meselesi olduğunu ve herhangi bir yabancıyı karışmamamız gerektiğini söylüyor. Purab, Tanu’nun Nikhil’in bebeğine hamile olduğunu ve onunla konuşacağımızı söylüyor. Abhi Purab dan Nikhil’i aramasını ister. Purab ona düşünmesi için zaman kazandırmamak için evlerine gideceklerini söyler. Bu sırada Aliya ve Tanu nun telefonlarını da alarak Nilhil’e haber vermelerini önlemiş olurlar.

Tanu, Aaliya, Dadi, Dasi ve Mitali aynı arabayla Nikhil’in evine giderlerken Tanu su içmek istediğini söyler. Dadi şoförün verebileceğini söyledi. Tanu bu sefer tuvalete gideceğini söyler. Dasi Nşkhil’in evinde gidersin diyor. Tanu, Nikhil’in evde olmayacağını umuyor. Nikhil’in evine ulaştılar ve kapıyı çaldılar. Nikhil kapıyı bornozu ile açar ve duş aldığını ve beklemelerini ister. Abhi içerde onu bekleyeceklerini söyler. Nikhil giysileri değiştirdikten sonra gelir ve tüm Mehra ailesini Tanu ile birlikte görür. Benim için bir sürpriz oldu der ve reklam anlaşması oldu mu diye sorar. 

Purab gayri meşru ilişkiyi ortaya çıkarmak için buraya geldiklerini söyleyince Nikhil şok olur. Nikhil Tanu ile sadece arkadaş olduklarını söyler. Purab dan kanıtını sorar. Abhi, Tanu’nun gebelik raporunu gösterir ve bebeğinin babası olduğunuzu yazdığını söyler. Nikhil tabi ki de raporun sahte olduğunu söylüyor. Purab sahte olmadığını ve bu raporu kendi evinizden aldım diyor. Nikhil bir kere daha şok…Tanu da Nikhil’in bu belgeleri neden sakladığını düşünüyor ve Nikhil’İn aptal olduğunu düşünüyor.

Purab Nikhil den doğruyu söylemesini aksi taktirde Tanu hakkında yasal işlem başlatacaklarını söylüyor. Bu sırada herkes merdivenlerden inen bir kadının odasından geldiğini görüyor. Kadın bu insanların kim olduğunu soruyor. Nikhil arkadaşları olduğunu söylüyor. Kadın kendisini Tanu olarak tanıtır. Herkes şaşkındır. Nikhil onun geçen sene hamile kaldığını söylerken Tanu gülümsüyor. Tanu nun bebeği evli olmadığımız için istemediğini ancak şimdi birlikte olduklarını söylüyor.

Abhi böyle bir şeye alet olduğu için Purab’a kızarken Purab her şeyin oyun olduğunu söylüyor. Ancak Nikhil Abhi ye ikna edince Abhi ve ailesi ordan ayrılıyor. Aliya ve Tanu Nikhil’in evinde kalmaya devam ediyor. Nikhil Nikita ya yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyor. Tanu da Nikhil’e çok teşekkür ederken Nikhil asıl Aliya ya teşekkür etmelisin diyor. Aliya çok önceden Nikhil’i uyarmış ve ondan Tanu isminde bir kız ayarlamasını istemiştir. Yani bütün plan Aliya nın başının altından çıkmıştır. Purab da yenilgiyi kabullenerek Pragya dan özür diler.

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 214. Bölüm Özeti 26 Mayıs Fragmanı Nikhil’in Sevgilisi Tanu” üzerine 16 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Ywa

 2. ISABELLA dedi ki:

  hosgeldin esli nslsn

 3. Esli dedi ki:

  Gününüz nasıldı kızlar

 4. Esli dedi ki:

  Nasılsınız ablalarım

 5. RABİA BELLAMA dedi ki:

  Bellam sakin ol söyledim daha görmedi filiz ablam

 6. BELLA dedi ki:

  isilcim rabisimden rica edermisin d.c.kordugume yazsin ben giremiyorum diyer ipden filizim bir sey yapsin magdurum hemen yardim etsin aglicam..

 7. Madhubalafan dedi ki:

  ARKADAŞLAR ALLAH RIZASI İÇİN YALANCI BAHARIN YAYINDAN KALDIRILMAMASI İÇİN YARDIM EDİN.
  KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.

 8. ışıl dedi ki:

  Merhaba kızlar nasılsınız ben iyiyim otobüsteyim akşam 9.34 geçe rabişimin yanındayım kocaman öpüyorum sizi

 9. Arkey Madhubala dedi ki:

  Ben de ıyıyım canım.Eşimi zıyarete gelenlerle ılgılenıyordum.Sen neler yapıyorsun

 10. BELLA dedi ki:

  Saol arkey madhu bala bende iyiyim evet diyer sitedeler sen neler yapiyosun cnm

 11. Arkey Madhubala dedi ki:

  Tamam Salıham.Melegımı benım yerıme öp.Senı çok sevıyorum

 12. Melek dedi ki:

  Selam canlar serpilim canım nasılsın iyisindir inşallah valla bende iyi olmaya çalışıyorum bugün meleyin negesini çıkardılar ağızdan beslenmeye başladı onunla uğraşıyorum biberonu tutmuyor zorla iciriyom

  İnternetim çok az kaldı ondan vazla yazamıyorum merak etme Allah emanet olun göruşuruz kızlar

 13. Arkey Madhubala dedi ki:

  Bella herkes başka sıtelere tasındı.Ben ıyıyım canım sen nasılsın

 14. BELLA dedi ki:

  nasilsiniz kizlar kimse yokmu??????

 15. Pragya Arora dedi ki:

  Bu dizinin sonu nasıl olacak acaba çok merak ediyorum abhiyle pragya ne zaman kavuşacak bu ne ya en yakın arkadaşına inanmıyo tanuya ve o gıcık nikhile inanıyo

 16. Arkey Madhubala dedi ki:

  Ah kalbim de kordugum e dondu
  Gunaydin kizlar.Nasilsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.