Ah Kalbim 210. Bölüm Özeti 22 Mayıs Fragmanı Nikhil Yakalandı

Burak 21 May 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde Haldi törenleri tüm hızıyla devam ederken Nikhil Purab’ın peşine düşmüştür. Onu öldürüp törenden gidecektir. Abhi ile Pragya ise romantizm yaparken Tanu onları gözetlemekte.  Abhi ve Pragya konuşurken Dasi, Pragya’ya gelir ve ona iki kişinin konuştuğu ve Purab’ı öldürmeyi planladığını duyduğunu söyler. Pragya hemen Purab’ın odasına giderek onu kontrol eder. Janki ona sahte bıyıklı bir davulcudan bahseder. Pragya davulcunun neden sahte bıyık takmış olabileceğini düşünüyor.

Pragya Dasi’ye, Purab’ın hayatının tehlikesi bitene kadar odasını değiştireceklerini söylüyor. Aliya nın Purab’a zarar veremeyeceğini söylüyor. Purab’ı tekerlekli sandalyeye oturtup diğer odaya götürürler. Nikhil Tanu nun yanına  gelir ve Dadi ve Mitali’nin peşinde olduğunu söyler. Tanu ona bazı planlar söylüyor. Nikhil yüzünü yıkadıktan sonra geri geliyor. Tanu neden yüzünü yıkadığını sorar ve başına sarı bir bez bağlayarak yüzünü holi renkleriyle boyar ve bu şekilde tanınmayacağını söyler. Nikhil Tanu nun çok akıllı olduğunu söyler.

Dasi ve Dadi Purab’ı diğer odaya götürürken Purab yere düşer ve kendine gelir. Purab Pragya ve Dasi yi belirledikten sonra insanların nerde olduğunu sorar. Pragya ona su getirir. Dasi bugün Holi olduğu için insanların kutlamada olduğunu söyler. Prgaya ondan sakin olmasını ve sterse girmemesini ister. Purab neden böyle konuştuğunu sorar. Pragya Dasi nin söylediği kişilerden bahseder ve hayatının tehlikede olduğu için odayı değiştirdiklerini söyler. Purab şok olmuştur. 

Prgaya kaza gününden bahseder ve kimseyi hatırlıyor musun diye sorar. Purab aklını zorlasa da Nikhil’i çıkaramıyor. Prgaya kazayı planlayanla bu gün seni öldürmeye gelenin aynı kişiler olduğunu söyleyince Purab onun gelmesine izin verilmesini ister. Her gün ölmektense bu gün her şeyi ortaya çıkarmaları gerektiğini söyler. Pragya kabul etmek istemese de Purab’ın ısrarı üzerine plana geçilir. Dasi ne yapılacağını sorar. Purab bulunduğum yere uzanacak ve katilin gelmesini bekleyeceğiz diyor.

Abhi, Pragya’nın nerede olduğunu merak ediyor ve etrafında olmadığı zaman başının belaya gireceğini düşünüyor. Pragya Dasi den kamera ayarlamasını ister.  Abhi Pragya’yı korkutmayı düşündüğü halde Pragya onu korkutuyor. Aralarında tartışırken şişman bir adam Pragya yı korkutunca Pragya Abhi nin kucağına düşüyor. Nikhil Purab’ı öldürmek üzere eve giriyor ve tuvalete gitmek istediğini söylüyor. Nikhil onu öldürmek için Purab’ın odasına gelir ve dhol çubuğundan bıçak çıkarır. Konuşmaya başlar ve hala onunla aynı yerde kaldığını söyler. 

Nikhil onun kalbine saplamak üzereyken Purab uyanır ve bıçağı tutar. Pragya nın kamera sistemini kurmasından sonra bahçedeki televizyondan herkes Purab’ın saldırıya uğradığını görüyor. Nikhil Purab’ın kafasına vazo ile vuruyor ve bıçağını alıyor. Abhi, birilerinin Purab’ı öldürmeye çalıştıklarını söyler. Aaliya Tanu’ya öfkeli gözlerle bakıyor. Tanu, videoyu kimin buraya bağladığını düşünüyor ve şimdi yakalanacağını düşünüyor. Nikhil Purab’a saldırıyor, ancak başarısız oluyor. Nikhil şimdi kaçmayı düşünüyor ve Pragya’nın kendisini tuzağa düşürdüğünü düşünüyor. 

Abhi evin içinde koşuşturuyor. Nikhil nereye gideceğini düşünüyor. Nikhil Abhi’yi bıçaklamayı deniyor. Abhi gülümser ve onu merdivenlerden düşürür. Raj’tan onu yakalamasını ister. Abhi kim olduğunu ve neden Purab’ı öldürmeye çalıştığını soruyor. Aliya Tanu nun neden bu kadar tedirgin olduğunu düşünürken adamın Nikhil olduğunu anlıyor.  Abhi onu kendi bıçağıyla öldüreceğini söyleyince Pragya, Abhi’yi durdurur ve ona bir şey olursa Purab’ı kimin öldürmeye çalıştığını asla bilemeyiz diyor.

Abhi ye şimdiye kadar yaşadıklarını anlatıyor. Abhi neden bana bir şey söylemediniz diye kızıyor. Prgaya vakitleri olmadığını ve hızlı bir şekilde karar vermeleri gerektiği için söylemediklerini ifade ediyor. Abhi Tanu dan su kovası getirmesini istiyor. Onun üzerindeki renkleri temizledikten sonra Purab onu teşhis edecek ve polise bildirecek.

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 210. Bölüm Özeti 22 Mayıs Fragmanı Nikhil Yakalandı” üzerine 5 yorum

 1. Madhubalafan dedi ki:

  GÖKER BEY LÜTFEN BİZE YARDIM EDİN.
  YALANCI BAHAR BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ.
  EĞER BU YORUMLARI OKUYORSANIZ BİR CEVAP YAZIN LÜTFEN.

 2. IŞIL dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar nasılsınız
  BEN YENİYİM BENİDE ARANIZA ALIRMISINIZ SİZLERİ çok sevindim

 3. Anonim dedi ki:

  Hoşgeldin aytaç nasılsın bakalım neler yapıyorsun seni çok özledim papatyam

 4. Anonim dedi ki:

  Hoş geldin tabiki özlettin kendini

 5. Aytac dedi ki:

  kizlaaar ben geldim:-)))
  nasilsiniz canlar???
  iyisiniz inşallah :-)))))
  sizleri çok ozledim :)))
  sizde beni ozledinizmiii:-)))??))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.