Ah Kalbim 208. Bölüm Özeti 20 Mayıs Fragmanı Purab Geldi

Burak 20 May 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinin son bölümünde Nikhil sigara alırken dükkan sahibi tarafından tanınmıştı. Nikhil hemen Tanu yu arar ancak Tanu cevap vermeyince eve gitmeye karar verir. Nikhil gizlice Tanu yu görmek ister. Tanu  Nikhil’e neden buraya geldin diye sorar. Nikhil başının dertte olduğunu söylerken Dadi ve Dasi merdivenlerden aşağıya iniyorlar. Tanu ve Nikhil gizlenirler. Dasi bir ses duyduğunu söylese de önem vermezler. Tanu onu odaya götürür ve neden geldiğini sorar. Nikhil bir adamın kendini teşhis ettiğini ve kapana kısıldığını söyler. Purab bilinç kazanırsa onu kimsenin kurtaramayacağını anlatır.

Tanu da Pragya nın yangın kazasından kendisini sorumlu tuttuğunu söyleyerek sıkıştığını belirtir. Tanu bir şeyler duyup aşağıya iner. Abhi Purab’ı eve getirmiştir. Prgaya Purab’ı görünce çok mutlu olur ve hemen Dadi yi çağırır. Herkes çok mutludur. Abhi doktor yakında iyileşeceğini söyledi diye müjde verir. Tanu Purab’ı görünce şok olur. Abhi sevinmedin galiba diye sorar. Tanu şaşırdığı için ne yapacağını bilmediğini söyler. Abhi Purab’ın nerede kalacağını soruyor. Dadi salonda kalabileceğini söylerken Abhi onun Aliya nın odasında kalacağını söylerdi. Aliya itirazının olmadığını söyler.

Tanu ise Nikhil’in orda olduğunu düşünerek heyecanlanır. Aliya Purab’ın dinlenmesini isterken Abhi de Pragya dan yardım ister. Tanu Aliya ya Nikhil’in odada olduğunu ve Abhi yi önlemesini ister. Abhi ve Pragya Purab’ı yukarıya getirirler. Nikhil onların odaya geldiklerini görünce hemen gizlenir. Abhi ve Pragya odaya girdiklerinde Nikhil de yatağın altına gizlenir. Praya müfettişin ne dediğini sorar. Abhi kazayı Pan wala isimli bir adamın gördüğünü ve katili tanıdığını söyler. Purab bilinç kazandığında her şeyin ortaya çıkacağını söyler. 

Pragya da mutfak yangınından bahsederek birisinin mazotu serpiştirdiğini söyler. Abhi kalabalıkta bunu nasıl yapabileceklerini sorar. Pragya, o kişinin kalabalığın avantajından yararlandığını söylüyor. Abhi kimseden şüphen olup olmadığını sorar. Pragya kanıtı olmadığını söyler. Nikhil her şeyi dinlemektedir. Tanu da içeri gelir. Purab’ı görmek için geldiğini söyler. Bu sırada Pragya telefonunu düşürür. Pragya almak için eğilirken Tanu onu durdurur. Gelip kendisi telefonu alır ve Pragya ya teslim eder. Abhi tuvalete gidince  Tanu Dadi seni çağırıyor diye Prgaya yı gönderir. Tanu Nikhil i kaçırmaya çalışırken Pragya tekrar içeri girer. Pragya içeri girerken Nikhil kimseye görünmeden kaçmayı başarır.

Tanu Nikhil’i kendi odasında görünce daha niye gitmedin diye kızar. Nikhil Abhi ve Pragya nın konuşmalarına şahit olduğunu ve Purab’ın bilinç kazandığında kendi ismini vereceğini söyler. Bu yüzden Purab’ı öldüreceğini söyler. Tanu bunu yapması için yarınki holly gününde gelmesini ister. Seni kutsal renklerden dolayı kimse tanımayacağını söylüyor, sen de gelip onu öldürebilirsin. Nikhil Purab’ı öldüreceğini söylerken Tanu Abhi ile Pragya yı kim birleştirmeye kalkarsa öldüğünü söylüyor.

Holi kutlamaları başlamıştır. Herkes birbirine renkli tozlar fırlatıyor. Tanu Abhi ye de aynısını yapmak üzere ancak Abhi bana böyle bir şey yapman halinde ilişkimi koparıp dışarı atarım diyor. Tanu hemen Aliya’nın yanına gider ve olanları anlatır. Bunu fırsata çevirmek için plan yapan ikili Prgaya nın Abhi üzerine renk fırlatmasını sağlarlar. Abhi bunun için Pragya ya çok sinirlenir.

Ah Kalbim 218. Bölüm Fragmanı

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 208. Bölüm Özeti 20 Mayıs Fragmanı Purab Geldi” üzerine 15 yorum

 1. Madhubalafan dedi ki:

  GÖKER BEY LÜTFEN YARDIM EDİN.
  ARKADAŞLAR ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN LÜTFEN.
  YALANCI BAHAR YAYINDAN KALDIRILACAKMIŞ.
  LÜTFEN HERKES YAZSIN.

 2. Arkey Madhubala dedi ki:

  Bugun neden kimse yok yaaaaa

 3. Arkey Madhubala dedi ki:

  Melegim dizi haber.com yaz.Alta dogru in.Cumali.Yagmur ve Marcus un oldugu sayfa ve defnenn dogum gunu sayfasi .Kizlar 7 den sonra daha yogun yaziyorlar

 4. Melek dedi ki:

  Valla serpilim dediğin yeri buldum ama bussuru Survivor ilgili şeyler çıktı ama hepsine baktım hiç bir yorum bulamadım ay dünden beri deli oldum ya

  Sen enisi bana daha iyi anlıcam şekilde detaylı anlat tabiki istersen canım kusura bakma ya seni zaramı aşımı çok özledim ondan anladın sen zaten

  Allah emanet ol görüşürüz bitanem

 5. Arkey Madhubala dedi ki:

  Amaya ve Gızem ben iyiyim.Sizler nasılsınız?

 6. Arkey Madhubala dedi ki:

  Salıham dızı haber survıvor yaz hep en ust sayfada oluyoruz

 7. Arkey Madhubala dedi ki:

  Merhaba kızlar

 8. Gizem & Isabella& Deniz dedi ki:

  Denizim nerdesin?
  Isabellam Nerdesin?

 9. Gizem dedi ki:

  Merhaba kızlar nasılsınız?

 10. Melek dedi ki:

  Ya serpilim ben dün nereye yazdıgınızı buldum ama sonra ne yapıyorum orayı bulamıyorum

  Canım bana tam net yazarmısın nereye giriyim diye

  Arıyor bulamıyom

  Güzel Vanlım hoşgeldin canım nasılsın nerelerdesin iyisindir inşallah

 11. amaya dedi ki:

  merhaba

 12. Arkey Madhubala dedi ki:

  GUZEL İM ben de senı çok özledım.Kiz sen nerelerdesın?Nasılsın?Gerçekten çok sevındım.Inşallah tekrar yazarsın

 13. güzel vanlı dedi ki:

  İyi akşamlar. Serplim nasılsın sizi çok özledim nasılsın

 14. Arkey Madhubala dedi ki:

  İyi akşamlar.Anonım degıl de adını yazsan

 15. Anonim dedi ki:

  İyi akşamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.