Ah Kalbim 207. Bölüm Özeti 19 Mayıs Fragmanı Abhi&Pragya Kurtuldu

Burak 20 May 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde Pragya Tanu nun yaktığı mutfakta kapının kilitli olmasından dolayı mahsur kalmıştı. Pragya yanmak üzereyken Abhi mutfağa girmeyi başarmıştı. Abhi ve Pragya mutfakta can pazarı yaşanırken bile romantizm yapmayı ihmal etmiyorlardı.

Abhi ve Pragya ateşin etrafında romantikleşirken onları korkuyla beklemekte olan Dadi ve ekibi itfaiye çağırmışlardır. Dadi, Abhi ve Pragya’nın geri dönmediğini söylüyor. Dasi, onun bir rock yıldızı olduğunu ve Pragya’yı kurtaracağını söylüyor. Dadi, Abhi’nin eşi olduğunu bilmese de Pragya’yı kurtarmak için koştuğunu söyler. Dışarda basın mensupları Abhi nin Pragya yı kurtarmak için ateşe atladı haberlerini servis etmektedirler.

İçerde Pragya nasıl çıkacaklarını düşünürken Abhi pencereyi açmaya çalışır ancak başarısız olarak yere düşer. Abhi oksijensiz kalmaya dayanamamıştır. Tanu Aliya nın yanına gider ve Abhi nin Pragya yı kurtarmaya gittiğini söylerek kaderinin kötülüğünden bahsediyor. Aliya iyi bir plan yapsaydın da Abhi yi oraya göndermeseydin diye kızıyor. Pragya Abhi den gözlerini açmasını ister. Ancak Abhi hala bilinçsiz. Pragya suni teneffüsle Abhi nin ciğerlerine oksijen vermeyi düşünür.

Pragya suni teneffüs yapınca Abhi nin bilinci yerine geliyor. Abhi gülümserken Pragya kaderin onları bir araya getirdiğini düşünüyor. Elini bırakmamasını istiyor. Bu arada Sarla Dadi yi arar. Dadi şimdi ne yapacağız diye Dasi ye sorar. Dasi, Abhi’nin Pragya’yı kurtarana kadar çağrısına cevap vermemesi gerektiğini söyler. İtfaiye de gelmiş mutfağa doğru gitmektedir. Tanu Pragya nın öldüğünü umuyor. İtfaiye mutfağa girerek Abhi ile Pragya yı kurtarırlar. Abhi ile Pragya hala el ele tutuşmaktalar. Oksijen maskeleri takılır.

Aliya Abhi yi görünce rahatlıyor. İtfaiyeden neler olduğunu öğreniyor. İtfaiye karbondioksitin ciğerlerine gittiğini bilinç kaybı yaşadıklarını söylüyor. Dadi ağlıyor. Dasi onların el ele tutuştuklarını ve bundan sonra hiç bir gücün onları ayıramayacağını söylüyor. Abhi ve Pragya kendilerine geldiklerinde birbirlerini sorarlar. Dadi Abhi ye sen Pragya ie dans ederken birileri sizi gözetliyordu diye söyler. 

Abhi kendisine geldiğinde Pragya diye bağırarak uyanır. O sırada yanlarından bulunan Dadi ve Dasi Abhi ye su veriyorlar. Abhi Pragya nın nerde olduğunu soruyor. Dadi onun misafir odasında olduğunu söyler. Abhi Pragya nın yanına gider. Eline aldığı köpük tabancası ile onun başında kabarcık yapıyor. Abhi Pragya ya uyanması için üçe kadar sayacağını söylüyor yoksa üzerine su atacağını söylüyor. Pragya su atmamasını istiyor. Ancak su yatağa düşünce Pragya ayağa kalkıyor. Abhi Pragya ya beni nasıl kurtardın diye soruyor. Pragya utancından cevap veremiyor. Bu sırada Abhi doktorun çağrısını alır. Doktor Purab hakkından bligi vereceğini söyler. Abhi odadan ayrılır.

Nikhil bir dükkandan sigara alır. Adam Nşkhil’i Purab’a vuran adam olarak tanımlar. Nikhil arabasına binerek kaçmak üzereyken adam onu durdurur. Adam yanındaki arkadaşına polis çağır diye kızar. Adam polisi ararken Nikhil kaçmayı başarır. Polis yangının nasıl çıktığını biliyor musunuz diye Pragya yı sorguluyor. Pragya hayır diyor ancak kısa devre nedeniyle olabileceğini söylüyor. Müfettiş, benzin nedeniyle yangın çıktığına dair kanıtlara sahip olduklarını ve birilerinin sizi öldürmek istediğini söylüyor. Ayrıca soruşturmanın gizli kalmasını istiyor. Doktor, Abhi’ye şimdi Purab’ın tehlikede olduğunu bildiriyor ve eğer istiyorsa onu eve götürebilir. Abhi eve götüreceğini söylüyor.

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 207. Bölüm Özeti 19 Mayıs Fragmanı Abhi&Pragya Kurtuldu” üzerine 14 yorum

 1. Gizem. dedi ki:

  Bizim site eski halle mi dönüyor??
  Xanim seni çok özledim nasılsın ?
  Arkey ve madubala nasılsın??

 2. xanim azeri fan dedi ki:

  arkey madhubala canim iyi olmana cok sevindim evdeyim uzanmisam dinleniyorum bende seni cok seviyorum hep iyi mutlu ol ailenle

 3. Arkey Madhubala dedi ki:

  xanim azeri fan ben çok iyiyim.Ben de seni çok seviyorum.Neler yapiyorsun

 4. xanim azeri fan dedi ki:

  hayirli aksamlar arkadaslar nasilsiniz arkey madhubala canim nasilsin neler yapdin bu gun seni cok seviyorum isabellam sirinim ben cok iyim sen nasilsin bende seni ozledim sirinim benim iremsu busra hanim bugra teyzosun nasil birtanem onlara benden selamlarimi iletirsin ve cok ozledim

 5. Arkey Madhubala dedi ki:

  Hayirli aksamlar arkadaslar

 6. Madhubalafan dedi ki:

  GÖKER BEY ALLAH RIZASI İÇİN YALANCI BAHARIN YAYINDAN KALDIRILMAMASI İÇİN YARDIM EDİN.

  1. Göker dedi ki:

   Her an kaldırılabilir buna Kanal 7 yönetimi karar veriyor. Maalesef bizim elimizden gelen fazla birşey yok. Yayından kaldırılsa da İnternetten reklamsız olarak izleyebilirsin.

 7. amaya dedi ki:

  merhaba nasilsinizz

 8. BELLA dedi ki:

  MERHABA KIZLAR NASILSINIZ COK OZLEDIM HEPINIZI XANIM SENI BIR AYRI OZLEDIM SIRININ ISABELLA SIZLERI COK SEVIYORUM…

 9. Deniz dedi ki:

  Sanada gun aydin anonim

  1. Anonim dedi ki:

   Teşekkür ederim iyiki bu sayfaya geldiniz

 10. Anonim dedi ki:

  Günaydın

 11. Deniz dedi ki:

  Iyi geceler herkese hepinizi opuyorum artik burdayim hepinizi bekliyorum

 12. Elif vıvım dedi ki:

  Ya abı ile pragya sızı ayırmayı dileyen o ıkı codaloz cıkınca gidin senaristler de abartılacak abartmış lar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.