Ah Kalbim 207. Bölüm Özeti 12 Mayıs Fragmanı Rocky Kim

Ah Kalbim son bölümünde Pragya nişanın ertelenmesi için son çare olarak elini kesmişti. Nişan yüzükleri takılması için Pragya beklenirken Prgaya eli kanlar içinde gelir ve daha fazla dayamayarak bayılır. Abhi Purab dan doktor çağırmasını ister. Purab doktoru arar ancak ulaşamaz. Abhi Prgaya nın yüzüne su serper. Pragya kendine geliyor. Aliya ve Tanu da Pragya nın bunu bilerek yaptığını söylüyorlar. Ancak Sarla nın arkalarında olduğundan habersizler.

Sarla eğer kızıma bir şey olursa sizi doğduğunuza pişman ederim diyor. Abhi ye her şeyi anlatacağını söyler. Abhi sizi evden kovacak dua edin kızım iyileşsin diye tehdit ediyor. Mitali Abhi nin Pragya ya özenle baktığını Aliaya ve Tanu ya anlatıyor. Abhi Pragya ya elini nasıl kestiğini soruyor. Pragya aşçının paket kesmesine yardım ederken elini kestiğini söylüyor. Abhi nişan için acele ettiğini kabul ediyor ve Pragaya nın başına gelen kazadan kendisini sorumlu tutuyor. Hatasını Pragya ya bizzat kendisinin bakarak telafi edeceğini söylüyor.

Prgaya evlerine giderken Sarla Aliya ve ekibinin daha büyük planlar düşünebileceklerini söylüyor. Pragya onlara kendilerine gelme fırsatı vermeyeceklerini söylüyor. Sarla Pragya ya neden böyle bir girişimde bulunduğunu soruyor. Prgaya Bülbül’ün hatırasını düşündüğünü söylüyor. Eğer nişan gerçekleşseydi Bülbül’ün değerlerine ihanet ederdim diyor. Ertesi gün Prgaya Abhi nin yanına işe gider. Ancak Abhi onun için çay sürprizi yapmıştır. Ona bugün hiç bir iş yaptırmayacağını söylerken Aliya ve Tanu kuduruyor.

Tanu sinirden ne yapacağını düşünürken magazin dergisi karıştırıyor. Dergide gördüğü Rocky ona yeni bir fikir veriyor. Tanu Pragya nın Abhi için uygun olmadığını Rock sayesinde anlatacaktır. Bunun için onu evlerine davet ediyor. Rocky eve geldiğinde ilk olarak Tanu yu görüyor. Onunla selamlaştıktan sonra Aliya da gelir. Aliya Rocky’e neden geldiğini soruyor. Rocky buraya Tanu nun çağırdığını ve ölüm kalım meselesinden bahsettiğini söylüyor. Tanu Aliya ya planından bahseder. Aliya uygun görüyor.

Tanu Rocky’e Pragya dan bahseder. Abhi ile Pragya nın sınıf farkı olduğunu ve birisinin bunu hatırlatması gerektiğinden bahseder. Rocky aslında iyi niyetli birisi ancak Tanu onu yalanlarıyla ikna etmeyi başarır. Abhi Rocky’i görünce sevinir ne de olsa kendisinin yıldız olmasındaki en önemli kişi Rocky’dir. Ancak Rocky Abhi nin samimiyetine güvenerek Pragya nın klasik olduğunu ve seni temsil edemeyeceğini söylerken Tanu gibi modern bir kadının kendisini taşıyabileceğini söylüyor.

Rocky’nin aşağılamalarına dayanamayan Pragya ağlarken Abhi yanına gelir ve başkalarının ne dediğinin bir önemi olmadığını ve kendisinin gözünde bir numara olduğunu söyler. Purab da bu durumu kullanarak Pragya bana uygun değil istersen eşleri değiştirelim diye bir gaf yapar. Abhi nin çok fazla sinirlendiğini gören Purab arkadaş olarak değiştirelim diye lafı düzeltmeye çalışır. Abhi sonunda patlıyor. Rocky’e Pragya nın meziyetlerinden bahsediyor. Onun eğitimli ve aynı zamanda klasik değerlere önem veren kültürlü biri olarak tanımlıyor. Onun gibi arkadaşı olduğu için çok mutlu olduğunu söylüyor.

Pragya yı üzmeye hakkının olmadığını söyleyerek Rocky’e kapıyı gösteriyor. Rocky seni endüstriye aldırmam diye tehdit ediyor. Abhi aldırmazsan aldırma diye onu kovar. Abhi Pragaya nın güvenini bir kere daha kazanıyor.

Ah Kalbim 207. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Ah Kalbim 207. Bölüm Özeti 12 Mayıs Fragmanı Rocky Kim (15 Yorum)

  1. isabellam iyi olmana cok sevindim ve kuzenine basarilar dilerim bu arada bugra teyzosuna benden selamlarimi iletirsin ben evdeyim televizyona bakiyordum benim tatli sirinim

  2. gizemcim senin iyi olmana sevindim derslerin hep iyi olsun basarilarin daimi olsun canim benim seni coook seviyorum

  3. Xanim azeri fan ben iyiyim şu an survivor 2018 izlicem onu bekliyorum derslerim çok iyu sınıf ikincisiyim bu sene

  4. Isabellam şimdi uzun uzun yazcam şimdi benim konum hayvanları olan bazı insanlar tatile gitmek istediklerinde gidemiyorlar hayvanları olduğu için ben de bunun çözümünü söyle buldum bir alet kurdum iki bölmesi var bir yerden su ve değer yerden de mama bölümü var oraya alarm kurdum her gün bir saate ayarlanıyor o çaldığında köpek veya kedi fark etmez o aletin yani gidiyor mama ve su geliyor ve hayvanda orda yemeğini suyunu içiyor çözümü böyle buldum ama hoca çok begenmisti ve 100 verdi ısalalh kuzenin de iyi alır

  5. xanim bitanem nasilsin.gizemim anlatsana kuzenim icin 8 e gidiyor ama bilmiyor.tuanam googleye yazdik ama hep ayni arkadaslariyla benimde aklima gelmiyor.