Ah Kalbim 203. Bölüm Özeti 8 Mayıs Fragmanı Purab’ın Oyunu

Burak 10 Şub 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim son bölümünde Abhi ile Pragya nın arasını düzeltmeye çalışan Purab bir kızla dans etmesine şahit olmuştuk. Bu durum Pragay yı rahatsız etmezken Abhi Pragaya nın rahat tavrına şaşırmıştı. Purab dans ettiği kıza yeni planından bahseder. Ondan sevenleri birleştirmek için yardım ister. Kız kabul ediyor. Kız plan gereği Purab’ı itekler ve tokat atar. Kendisini taciz etmekle suçlar. Purab da sarhoş numarası yapmaktadır.

Kız daha da ileri giderek polis çağırır. Abhi Purab’ın böyle bir şey yapmayacağını söylese de Purab sarhoş olduğunu söylüyor ve kıza dokunduğunu itiraf ediyor. Polis Purab’ın itiraflarının ardından onu götürürken Purab kıza teşekkür ederken kızın kulağına da bir şeyler fısıldıyor. Tanu hemen kaderdaşı Aliya yı arar. Aliya bu durumdan şüphelenir. Zira Purab hiç yapmadığı şeyleri yapmaktadır. Abhi ve Prgaya Purab’ın peşinden karakola gidiyorlar. Abhi kefalet teklifinde bulunurken polis kadın derneklerinden korktuğunu söylüyor ve ertesi güne işaret ediyor.

Pragaya da bir yolunu bulup Purab ile görüşür. Purab bahsettiğim plan buydu diyor. Pragya neden böyle yaptığını sorar. Purab sen benim bir ablamsın diyor ve her şeyi Bülbül’e verdiği söz için yaptığını söylüyor. Zira Bülbül ölmeden Abhi ile Pragaya yı her ne pahasına olursa olsun birleştireceğine dair söz vermiştir. Pragya hapse düşme pahasına fedakarlıkta bulunan Purab’a teşekkür ederek oradan ayrılıyor. Abhi ve Pragya karakoldan ayrılırken Abhi arabasını koyduğu yerde bulamıyor.

Geriye karakola döndüğünde bir polis onunla gelir. Önce Abhi ile selfi çektiren polis daha önce de kendi arabalarının çalındığını söylüyor. Abhi gülsün mü ağlasın mı bilemiyor. Pragya ise gülmektedir. Abhi Pragya yı daima mutlu görmek isterken Pragaya da sen yanımda olduğun zaman her zaman mutlu olacağını söylüyor. Bu esnada gök gürlüyor ve şiddetli bir yağmur başlıyor. Abhi ile Pragaya bir yere sığınırken ikilimiz bir hayli yakınlaşırlar. Hatta Abhi Pragaya yı öpmeye tenezzül ediyor. Ancak Pragaya Purab’ın arkadaşı ve ben en yakın arkadaşıma nasıl hainlik ederim diye kendine gelir.

Bunlar yaşanırken Nikhil de(Yeni Nikhil) arabasıyla yağan yağmurda durmaktadır. Bu kadar güzel bir yağmurda yanında tek eksiğin güzel bir kadın olduğunu söyler. Etrafına şöyle bir bakınırken Abhi ile Pragaya yı görüyor. Onların samimi hallerini Tanu ya haber verir. Tanu vakit kaybetmeden oraya gitmek istiyor. Abhi ile Pragya yanan bir ateş görüyorlar ve ısınmak için başına giderler. Her ikisi de duygularını paylaşırken Abhi 7 yeminle en iyi arkadaş olma teklifinde bulunur.

Pragya ve Abhi ateşin etrafında 7 kere döneceklerdir ve her bir turda birbirlerine söz vereceklerdir. Son tura gelindiğinde Abhi daha önce Pragya ile yaşadığı 7 yemin olayını hatırlar. Abhi kendinden geçerek yere düşer. Abhi bu olayı daha önce yaşadığını ancak sıfatlarını seçemediğini söyler. Pragaya onun dinlenmesini ister. Pragya Abhi den tekrar dönerek olayı hatırlamasını ister ancak Abhi çok kötü durumdadır. Belki hafızası bunu kaldıramayacağını düşünerek vazgeçer. Abhi Pragya yı evlerine bırakır.

Tanu soluğu Sarla nın evinde alır. Tanu Pragya yı ucuz kızlara benzetir. Purab ile ilişkisi varken Abhi yi ayartmakla suçlar. Tanu ya cevabı Sarla verir. Sen de Abhi ile ilişki yaşarken başka birinden hamile kalacak kadar alçalıyorsun diye ağzının payını verir. Pragya Purab’ın yanlış plan yaptığını düşünmektedir.

Ah Kalbim 203. Bölüm Fragmanı

 

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 203. Bölüm Özeti 8 Mayıs Fragmanı Purab’ın Oyunu” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Vav

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.