Ah Kalbim 201 Bölüm Özeti 6 Mayıs Fragmanı Purab’ın Planı

Burak 08 Şub 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinin son bölümünde Pragya son anda Sanget işlevine yetişerek Abhi yi sevindirmişti. Abhi Pragya ya övgüler yağdırırken Aliya kirli bir planı daha devreye sokmuştur. Mitali Abhi yi işlevi tamamlamak üzere odasından çağırıyor. Aliya elinde mikrofon herkesin projeksiyon makinesinin önüne topluyor. Aliya Abhi ye bir sürpriz yaptığını söyler ve projeksiyonu çalıştırır. Abhi nin küçük çocukluğundan itibaren çekilmiş fotoları herkesi gülümsetir.

Resimler ard arda yayınlanırken bir anda Purab ve Pragya nın samimi pozları belirir. Herkes şoktadır. Dadi resimlerin sahte olduğunu söylerken Aliya resimlerin orjinal olduğunu ve Purab’ın bir açıklama yapması gerektiğini söyler. Aliya Nikita yı suçlamaya başlar. Onun Abhi nin duyguları ile oynadığını ve herkesi kandırdığını söyler. Pragya ise sadece ağlıyor. Abhi daha önce Nikita ya güvenmediği için çok acı çektiğini ve bu yüzden ayna hataya düşmeyeceğini düşünüyor.

Aliya Nikita nın ne düşündüğünü soruyor. Nikita Abhi ye dönerek sen benim hakkımda ne düşünüyorsun diye soruyor. Abhi gördüklerine inanmadığını söylüyor. Pragya görüntülerin doğru olduğunu söyleyerek herkesi şaşırtır. Ancak Purab ile birlikte anılmalarının hayal ötesinden bile uzak diye konuşuyor. Aliya bu sefer Purab’ döner ve ilişkileri hakkında soru sorar. Purab evet bir ilişkimiz var diyor. Şimdi şaşırmak sırası Pragya ya gelmiştir. Herşey düzelecek derken Purab’ın bu açıklaması da neyin nesi.

Abhi bu lafın üzerine Purab’a çok kızar ve onu tokatlar. Bu zamana kadar nasıl olur da böyle bir şeyi gizlersin diye tepki gösterir. Purab arkadaşı olarak ne ceza verirse razı olduğunu söyler. Abhi bu kadar önemli bir konunun kuru bir özürle geçiştirilemeyeceğini söyler. Abhi aslında Pragay yı kaybettiğine yanıyor. Abhi odasına çıkar ve olayın şokunu atlatmaya çalışıyor. Abhi böylesine büyük bir ihaneti göremediği için kendisini suçlamaktadır. Pragya da şaşkın bir vaziyette Purab’ın yanına gider ve neden böyle bir yalan söyledin diye ona kızar.

Tanu, Aaliya, Nikhil planları için Aliya yı övüyorlar. Birlikte planlarının tutması şerefine kutlama yapıyorlar. Aslında bu olanları Aliya baştan beri biliyordur. Pragya adamların elinden kurtulduğunu düşünmektedir ancak onu bilerek bırakmışlardır. Ayrıca onun Abhi yi telefonla arayacağını bilen Aliya Abhi ile Tanu yu dansa çıkarmış ve telefonu unutturmuştur. Prgaya çaresiz kaldığı için de Purab’ı  aramış sonrasında Purab Pragya yı kurtarmaya geldiğinde bir fotoğrafçı onların kurtulma anlarını çekmiştir. Plan çok güzel işlemiş ve sonunda amaçlarına kavuşmuşlardır.

Tanu müthiş plandan dolayı Aliya yı öpücük manyağı yaparken Nikhil’e ettiği hakaretlerden dolayı ondan özür diliyor. Ertesi gün Abhi nin evine, işine gelen Pragya Dadi ve Dasi ile karşılaşır. Onların ne söyleyeceğini merak etmektedir. Sabaha kadar uyuyamadığını, ne söyleyeceklerse söylemelerini ister. Dadi ve Dasi ona bir eş ve sekreter olarak vazifesini yapmasını isterler. Pragya ne demek istediklerini anlamıştır. Bu sırada Tanu sekreter yerine geçmiş Abhi nin isteklerini yerine getirmeye çalışıyor ancak yaptığı sakarlıklar Abhi yi kızdırıyordur.

Prgaya içeri girer ve Abhi ye kahve getiriyim mi diye sorar. Abhi ona kızgın olduğu için Pragya nın elinden içmeyeceğini Tanu ya kahve yapmasını öğretmesini ister. Pragya ile Tanu mutfağa inerler. Pragaya ona kahve yapmayı öğretirken Tanu cır cır konuşur. Ancak yaptığı kahveyi taşırır, elini yakar. Yani beceremez. Elini yakan Tanu bir hışımla dışarı çıkarken Purab ile çarpışır. Purab Abhi nin yanına gelir. İş görüşmesi yapmak istediğini söyler. Abhi nasıl olur da yüzüme bakabiliyorsun diye tepki gösterir. Purab iş ile özel hayatı karıştırmayalım der. Abhi kaç yıllık arkadaşımsın ancak böylesine önemli bir meseleyi benden gizledin diye kızıyor.

Ah Kalbim 201 Bölüm Fragmanı

 

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 201 Bölüm Özeti 6 Mayıs Fragmanı Purab’ın Planı” üzerine 12 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Off

 2. luba dedi ki:

  merhaba goker bey JANG NA RA hakkinda sahifa acardiniz

 3. luba dedi ki:

  herkese merhabalar nasilsiniz iyimiziniz

 4. luba dedi ki:

  herkese merhabalar nasilmis benim tatli guzel arkadaslar

 5. Guzel dedi ki:

  Onlarinda derdi senin hoşunun gelmesiydi dimi cinare

 6. cinare dedi ki:

  Purab da deywilmiw eski puab tatli idi ya bu bir az kotu yuz cizkileri hic howum gelmedi esksi daha iyi idi

  1. Anonim dedi ki:

   bir garip ask daha güzeldi

 7. cinare dedi ki:

  Anlamadim ya ben yani Purab Piragiyanimi seviyor yoksa budami bir pilandi ya bikdik wunlarib planlarindan da Zor Sevda dan neyiniz geri qaldi sizin

 8. rana dedi ki:

  Nasılsın kızlar sizlere güydan canım neler yapıyorsun kızlar sizlere çok çok seviyorum

 9. Anonim dedi ki:

  Günaydın

 10. Aytac dedi ki:

  Durumlar iyice karisti haaa
  .
  Canlarim nasilsiniz iyisiniz insallah

 11. Anonim dedi ki:

  ilk yorum bendennn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.