Ah Kalbim 20 Aralık Özeti 56. Bölüm Fragmanı Pragya Kaçırıldı

Burak 14 Kas 2017 Ah Kalbim  0

Bülbül ortadan kaybolduktan sonra Purab onu her yerde aramaya devam eder. Abhi de aramaya yardım eder. Abhi bu iki kız kardeşin her zaman işkence ettiklerini söyler. Purab ben bu hallerini seviyorum sen de sevmelisin diye söyler. Bülbül ise saklandığı depodan Purbi ile çıkarken Pragya’da depoda kalarak Abhi’nin de kendisini aramasını ister. Onun Fugy Fugy diye çağırmasını hoşuna gitmektedir.

Prgaya şalı kafasına geçirip bekleye dursun Purab ve Abhi Bülbül’ü aramaya devam ederken Aliya ve Tanu da telaşla ortada dolanıyorlar. Purab ve Abhi ile karşılaştıklarında onların gidebilecekleri yerlere baktıklarını söyleyerek iz kaybettiriyorlar. Amaçları adamların bir an önce işerini halletmeleri. Bu sırada adamlar malzeme deposuna girerler Pragya  Abhi’nin geldiğini düşünür ancak adamlar Pragya’ya eter koklatarak etkisiz hale getirirler.

Bir müddet sonra Tanu ve Aliya da malzeme odasına gelirler. Aliya yerde Bülbül’ün saatini görünce adamların işi bitirdiğini düşünür ve Tanu’ya bunu kutlamalıyız der. İkili odalarında anın tadını çıkarırken Tanu Bülbül’ün sesini duyduğunu söyler. Telaşla dışarı baktıklarında  Bülbül de uzaklaşmıştır.. Aliya Tanu’ya psikolojin bozulmuş diye takılırken içkilerini yudumlamaya devam ederler. 

Purab bu oyunun daha fazla sürmesinin önüne geçmek için mikrofonu eline alarak Bülbül’e 10 saniye verir. Yoksa Aliya ile nişanlanacağını söyler. Aliya bunun o kadar da kolay olmayacağını Purab’ın severek ve isteyerek kendisini alacağını Tanu’ya söylerken Bülbül çıkar gelir. Aliya Tanu ve Mitali’nin gözleri yerinden çıkacak kadar büyürken Abhi de ah şu Sarla’nın kızları diye gülümser. Sarla nişan olmasaydı seni bir güzel tokatlardım derken Bülbül ablamın bir şakasıydı diye güler. Bir an önce yüzük değişiminin olmasını isterler. Yüzük değişimi yapılır ancak Pragya ortada yok herkes telaşlı.

Abhi onları teskin etmaya çalışırken Bülbül onunla son olarak malzema odasında karşılaştıklarını söyler. Bir şeylerin ters gittiği belli. Pragya’yı kaçıran araba Suresh’in motoruna çarpar. Suresh adamlarla tartışmaya başladığında Pragya’yı baygın halde görür. Suresh arabanın arkasından koşar. Surash uzun süre motoruyla onları takip etse de adamlar sonunda kaçmayı başarır. Adamlar Pragya’yı şirket yetkilisinin olduğu yere götürürler. Adam karşısında Pragya’yı görünce çok sinirlenir ve kaçıranları dövmeye başlar. Pragya ise sen devletin adamı olarak nasıl böyle kanunsuz işler yapabiliyorsun diye bağırıp çağırmaya başlayınca onun ağzını kapatırlar.

Suresh yaralı bir şekilde Abhi’nin evine gelir ve başından geçenleri anlatır. Dadi çok üzgündür, hemen polise haber verilir. Bu arda evdeki hizmetçilerden biride bağlanmış vaziyette bulunur. Şirket yetkilisi adamlarına Pragya’yı sabah öldürmelerini isterken adamlar bunu yapıp yapmama konusunda kendi aralarında tartışırlar. Şirket yetkilisi Mitali’yi arayarak yardım etmek bahanesi ile Abhi’nin evine geleceğini söyler. Abhi adamı evden atar.

Pragya bir yolunu bularak kaçar. Adamlar da peşine takılır tabi. Abhi ve Purab konuşurken Pragya Abhi’yi arar. Abhi ona nerdesin Fugy deyince Pragya ağlamamak için kendini zor tutar. Bulunduğu yeri anlatır ve telefon kesilir. Abhi hemen yola çıkar. Adamlar Pragya’yı bir kaç elinden kaçırır. Pragya yakalanacak mı ? Abhi ile karşılaştıklarında neler yaşanacak ? Bir sonraki bölümde görüşmek dileğiyle…..

Ah Kalbim 20 Aralık Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 20 Aralık Özeti 56. Bölüm Fragmanı Pragya Kaçırıldı” üzerine 8 yorum

 1. Sema ♥️♥️⭐⭐❤️❤️ dedi ki:

  Hayırlı geceler arkadaşlarım tatlı rüyalar beni sorduğunız için çok teşekkür ederim ben iyiyim sizler nasılsınız???? Canım arkadaşlarım….. Reyhan abla biraz geç oldu ama çok geçmiş olsun rabbim şifa versin allaha emanet olun canım arkadaşlarım tatlı rüyalar

 2. helin :) dedi ki:

  Bu bolumu izlemistim

  🙂 nasilsiniz kizlar insallah iyisinizdir 🙂

 3. Purab bulbul dedi ki:

  Axwaminiz xeyr necesiz

 4. Bilge Matematik dedi ki:

  Bunlar hakkaten kafayı yemişler..

 5. merve (gamzenin yüzüne en çok yakıştığı kişinin (rk) in hayranı dedi ki:

  Mira abla seni sıkmak istemiyorum ama sana bişey soylicem hani ben sende abhi ve pragya sarhoskenki çalan şarkıyı sormuştum ya sende iki tane şarkı ismi soylemistin ben pee loon u buldum ama mai to ayni lut gaya sarkisini bulamadım ya ben zaten pragya sarhostu hani abhi yi dondurup duruyordu ya cosmustu ya ışte o şarkının ismini çok merak ediyorum çok güzel bir sarkiydi yumi yami diyordu yanılmıyorsam şarkıda senin söylediğini bulamadım yanılmıyorsam 23. Bölüm de evde dans ettiklerinde şarkı çalıyordu o şarkıyı sormuştum

 6. Aytac dedi ki:

  vayy vayyy pragyaya bak seeen bakın şimdi abhi gelip pragyayi kutarir 3 saat bir-birlerinin gozlerine bakarlar aşik olurlar falan filan fistan soyle böyle

 7. Purab Bulbul dedi ki:

  Salam Aytac yaxwiyam sagol mende celilabatdanam. Sonunda abi praqyani tapana awkini itiraf eder belki

 8. Melis dedi ki:

  Aman pragya ne yapacak abhinin kollarına atar kendini ağlaya zırlaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir