Ah Kalbim 2 Aralık Özeti 42. Bölüm Fragmanı Pragya Boşanmaya Karar Verir

Burak 07 Kas 2017 Ah Kalbim  0

Pragya kendisini temize çıkarmak için elde ettiği son delili de Aliya ve çetesine kaptırınca umutlarının tükendiğini hissederek odasına kapanır. Ebediyyen Abh’den uzaklaşacak olmasına çok üzülmektedir. Bu arada Abhi de Purab’ı arayarak 24 saat sürenin dolmasına çok kısa bir zaman kaldığını ve kanıtları getiremezlerse Pragya’nın bu evden gideceğini hatırlatır.

Purab ve Bülbül ise Prgaya’nın CD yi ele geçirdiğini ve onu kanıt olarak sunacaklarını düşünürlerken böyle olmadığını ve Pragya’nın CD yi kaptırdığını öğrenirler. Bülbül Abhi’ye kardeşinin masum olduğunu anlatmaya çalışsa da Abhi kanıt istediğini söyler. Tartışmalar şiddetlendiğinde ise Dadi hasta hasta yartağından kalkarak merdivenlerden inmeye çalışır. Abhi onu son anda düşmekten kurtarır.

Dadi odasına gittiğinde yeniden Pragya ile görüşmek istediğini söyler. Pragya odaya giderken Tanu tarafından durdurulur. Herşeyin sebebinin Pragya olduğunu söyleyen Tanu onun kolundan tutarak girmesine engel olur. Prgaya bundan sonraki hayatını tek kol ile yürütüp yürütemiyeceğini sorunca Tanu korkudan kolunu bırakır. Dadi Pragya’yı görünce Abhi’nin onuru senin ellerinde der ve yeniden bilincikapanır. Hemşire olaya müdahale eder.

Tanu Abhi ile ilgilenirken Aliya heyecanla içeri gelir. Videonun basına sızdırıldığını ve kariyerinin bitme noktasına gelebileceğini söyler. Abhi oradan ayrılır. Pragya Abhi ile konuşmaya çalışır. Abhi kariyerim sayende bitme noktasına geldi diyerek bütün ödüllerini dağıtmaya başlar. Tanu içeri girer ve kendisini kontrol etmesini ister. Ayrıca videonun sızdırılmadığını, Aliya’nın klasöre kaydettiğini ve bunu unuttuğunu söyler. Abhi sevinçle Tanu’yu kucaklar ve ona teşekkür eder.

Abhi büyük bir öfkeyle içmeye başlar ve Aliya’nın yanına gelir. Aliya bunun güzel bir fırsat olacağını düşünerek Abhi’yi Pragya’ya karşı doldurmaya devam eder. Bu gazla Pragya’nın yanına giden Abhi kızcağıza resmen işkence eder. Pragya odadan zorla çıkar ve kapının önünde ağlamaya başlar. Pragya Purab ile konuşur. Purab Abhi’nin yokluktan bu hallere geldiği için onun kariyerinin yok olması onu çok üzüyor diye söyler. Pragya ise Abhi’nin kariyerinin korunması için elinden geleni yapacağını söyler. 

Pragya Abhi’nin kariyeri uğruna boşanmayı göze alır. Eğer boşanırsa videolar sızdırılsa bile Abhi bundan zarar görmeyecektir. Bu durumu Abhi ile de görüşür. Abhi şok olur.

Ah Kalbim 2 Aralık Fragmanı

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 2 Aralık Özeti 42. Bölüm Fragmanı Pragya Boşanmaya Karar Verir” üzerine 9 yorum

 1. Mehtap dedi ki:

  Güzel ama bazen acıklı

 2. ELAMM NERDESİN ❤❤ dedi ki:

  KIZLAR HEPINIZ KAYIPSINIZ..
  IYI GECELER
  ☇☇☇
  ELAM AFRODITIM AHIRETLIĞIM HAYIRLI GECELER RUH IKIZIM ❤❤❣❣☀☉⭐✨ÖPÜYORUM SENI ÇOK

 3. Abhi♥♡ Pragya dedi ki:

  Selam kizlar gec yaziyorum ama vaktim olunca yaziyorum kusuruma bakmayin lutfen nasilsiniz Semacim nasilsin iyimisin canim ve Helincim sen nasilsin bu soylediklerin kacinci bolumde ya da ne zaman oluyor soylermisin canim cok merak ediyorumda ondan.iyi geceler Allah rahatlik versin hepizize tatli ruyalar canlarim bye bye

 4. Sema ♥️♥️⭐⭐❤️❤️ dedi ki:

  Hayırlı geceler arkadaşlarım tatlı rüyalar yatıyorum beni soran sormayan herkeze çok teşekkür ederim allah razı olsun hepinizden siz nasılsınız??? Allaha emanet olun

 5. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şekercii*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

  Merhaba Tatliş arkadaşlarım:)
  Sitede değişiklik yapılmış Hayırlı Olsun:)
  e-postasız gidecek mi diye deneme yapıyorum:)
  Görüşürüz tatlişlerim:)
  Ba Baayyy:)

 6. helin dedi ki:

  Kizlar purap ve bulbul’un nisanlanacagi gun bu aliya pisligi gidip bulbulu dover bulbul’un yerine gecer asagi inip purap’in elinden tutar baslayalim der prap tam baslayacak ken abhi suya bakarken aliya’nin yuzunu gorur aliya fark eder hemen yuzunu tam kapatir tam baslayacak ken abhi durun der aliyanin yanina yaklasir yavas yavas sonra yuzunu acar aliya’nin herkez sok olur vs. Sonra purap bulbulun nerde oldugunu sorar yukarda oldugunu pragya ve purap kosarak yukariya cikar bulbul’u bayilmis halde bulurlar bulbul’un bir kolundan purap diger kolundan pragya tutar yavas yavas indirirler hep sok olur.

  Ve SON

  Nasilsiniz kizlar insallah iyisinizdir

 7. #Burakist# Defne ♡ dedi ki:

  Allah canını almasin Pragya ezikler gibi oturmuş hüngür foşt ağlıyor.. hiç sevmem böyle gurursuz kadınları..
  Yeter artik ağlamaktan gözleri yosun bağladı kızın.. içim şişti yeter ayol bu da can 🙁

 8. n dedi ki:

  Iste dizi budur

 9. Nurdan dedi ki:

  Vay arkadaşş kız pragya seni cırarım bakkk nerde senin arslan kişiliğin bu ne yaa çam yarması kara oğlan sana insan gibi bile davranmıyor neyine aşık olmuşsun yuhh sana yuhh

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir