Ah Kalbim 19 Ekim Özeti 4. Bölüm Fragmanı Suresh Özür Diler

Burak 17 Eki 2017 Ah Kalbim  0

Suresh ve Pragya arasında nişan merasimi yapılmış ve yüzükler takılmıştır. Ancak Suresh hayal kırıklığı içindedir. Bülbül ile evleneceğini düşünürken bir anda en sevdiği arkadaşı Pragya ile nişanlanmıştır. Bu durumu nasıl düzelteceğini ev arkadaşıyla konuşur. Ev arkadaşı ona doğruları söylemesi gerektiğini anlatır. Suresh gerçekleri anlatmak için yola çıkmıştır. Yolda düğün salonunu görünce nişan günü aklına gelir ve tedirgin olur.

Bu arada Bülbül ile patronu Purab iş için gittikleri yerde bir otelde kalacaklardır. Ancak otelde bir oda kalmıştır. Bülbül bunun patronun bir oyunu olduğunu düşünür. Anahtarı alıp yukarı çıkar. Odaya geldiğinde ise odanın gelin gibi süslendiğini görüp iyice kızar. Patronunun amacına ulaşamayacağını söyler.

Sarla kızına kendisini memnun ettiği için sarılır. O sırada Suresh de eve gelmiştir. Sarla ona da kızı için teşekkür eder. Ancak Surash gemileri yakmıştır. Bir anda Pragya’yı sevmediğini, aslında Bülbül’ü sevdiğini söylemeye başlar. Herkes şoktadır. Surash bu şekilde konuşmaya devam ederken şamarı yer tabi. Ancak bu olay gerçek değildir. Suresh hayalinde bu olayı yaşamıştır aslında işler iyice karışıyor.

Pragya ise Suresh’in günlüğünü ele geçirir ve onun Bülbül’e aşık olduğu gerçeğini öğreniyor. Suresh de gerçekleri söylemeye karar vermiştir. Bu arada Bülbül patronunun iyi niyetli olduğunu düşünmeye başlamıştır. Suresh ile Pragya konuşurlarken duygusal anlar yaşanır. Pragya ona neden yüzükleri taktın, neden beni koleje götürdün, neden beni mutlu etmeye çalıştın diye sitemde bulunur. 

Surash’in vereceği cevap yoktur tabi. Anacak ondan özür diler.  Ertesi gün Surash ve Pragya üniversiteye gittiklerinde herkes onları tebrik eder. Pragya kütüphanede kitap okumaya çalışırken Abhi’nin konuşmasına şahit olur. Abhi aşka inanmadığını ve gerçek aşkın olamayacağını söylemekte ancak hayranlarına ise bambaşka konuşmaktadır. Bu iki yüzlülük Pragya’yı çok sinirlendirir.

Ah Kalbim 19 Ekim Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 19 Ekim Özeti 4. Bölüm Fragmanı Suresh Özür Diler” üzerine 5 yorum

 1. Kübra ve melek dedi ki:

  Pragyaya yazık oldu

 2. Anonim dedi ki:

  Pragyaya yazık oldu

 3. Helin dedi ki:

  1000 bölümde birazsacma olabilir çünkü kordugum de o civarlar da ama bu daha güzele benziyor

 4. Anonim dedi ki:

  1000 bölümde biraz saçma olabilir çünkü kordugum de o civarlar da da ama bu daha güzele benziyor

 5. Defne dedi ki:

  Ah Kalbimde başroldeki kız Madhunun sesini almış. Başroldeki erkekte Arnavin sesini almış.Yani ses uyumlarına bayıldım :))Ama basroldeki kız gözlüklü çirkin oğlana aşık bu ne böyle ?? Popstar bozması da tam havalı lastik.Aslinda guzel dizi ama en az 1000 bölüm.Tahammul etmem mümkün değil..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.