Ah Kalbim 186. Bölüm Özeti 21 Nisan Fragmanı Bomba Patladı

Burak 29 Oca 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 21 Nisan Özeti

Ah Kalbim dizisinde Pragya yine Abhi sayesinde ölümden kurtulmuştu. Polisin yoğun uğraşılarına rağmen olayla ilgili hiç bir bilgiye rastlanmamış bu yüzden Abhi de olayın hayal ürünleri olabileceğini söylemişti. Ayrıca bu olaya sadece Pragya ve Abhi şahit olduğu için kimse bir şeyden şüphelenmemiştir. Aliya telefonla katile ulaşır. Katil Pragya yı öldürmenin önüdeki engelin Abhi olduğunu söyler. Ancak hiç bir işi yarım bırakmadığını ve Pragya yı da öldüreceğini söylüyor. Bu sefer kaç kişinin ölmüş olmasının kendisini ilgilendirmediğini söylüyor.

Aliya planı hakkında bilgi ister. Ancak Katil prensipleri gereği bilgi vermeyeceğini söyler. Aliya ya bekle ve gör diyor. Sarla ve Janki de Dussehra etkinlikleri için törene gelmişlerdir. Ancak içeri girerken tanınmamak için yüzlerini örterler. Onları Mitali durdurur. Onlardan davetiye göstermelerini ister. Yüzlerini açıp göstermelerini ister. Sarla ve Janki zor durumdalar. Mitali yüzlerini görmek üzereyken Raj tarafından çağrılır. Mitali oldukları yerde kalmalarını ve birazdan geleceğini söyler. Sarla ve Janki ordan ayrılırlar.

Dadi bir şeyler olmasından çok korkuyor ve Tanu nun yanına gidiyor. Ona bu olayı siz mi planladınız diye sorar. Tanu Pragya nın sorumlu olduğunu söylüyor. Pragya gelene kadar huzurlu olduklarını, onun gelmesiyle huzurlarının kaçtığını söylüyor. Dadi Abhi nin çaresiz olmasından dolayı böyle davrandıklarını söylüyor. Abhi ravanı yakma zamanının geldiğini söylüyor. Tanu korkuyla Abhi ye sarılıyor. Sarla ve Janki Purab’ı görürler. Pragya nın 2 gündür eve gelmediğini ve telefonlarına da bakmadığını söylerler. Bu yüzden burda olduklarını söylerler.

Purab sürekli etrafı kolaçan etmektedir. Bahçede dolaşırken bir adamın buket içine bomba yerleştirdiğini görür. Adamın yanında bir de polis vardır. Polis adamın yanından uzaklaşınca Purab adamın yanına gelir ve onu pataklamaya başlar. Ancak katilin işbirlikçisi polis Purab’ın kafasına sopayla vurarak onu etkisiz hale getirir. Bir çocuk Abhi ye bomba yüklü buketi verir. Abhi teşekkür ederek çiçeği alır. Tanu her fırsatta Abhi ye yakınlaşmak istiyor. Bu sefer de onun elini tutar. Ancak Abhi Dadi nin tepkisinden korktuğu için elini bıraktırır.

Aliya Abhi nin elindeki buketi Pragya ya vermesini ister. Pragya da buketi arabaya yerleştirecektir. Pragya buketi arabaya doğru götürürken Purab da kendine gelmiştir. Hemen Abhi yi arar. Abhi ye bukette bomba olduğunu söyler. Abhi Nikita diye bağırır. Pragya ya doğru koşar ve elindeki buketi alarak ravana doğru atar. Bukat ravanda patlar. Ravan ateşini bomba yakmıştır. 

Ah Kalbim 186. Bölüm Fragmanı

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 186. Bölüm Özeti 21 Nisan Fragmanı Bomba Patladı” üzerine 13 yorum

 1. Uğur güneş dedi ki:

  Yazarlarınızı merak ediyorum doğrusu bu diziler hakkında ne çabuk bilgi sahibi olup bunun hakkında yorum yazıyorlar.

 2. Gamzeli sa dedi ki:

  ARKEY Madu bala yi hiç kacirmiyorum çok güzel dizi ARKEY ARKEY çok yyakışıklı

 3. Helin♥Sultan dedi ki:

  DIGER SAYFADA SORMUSSUNUZ KIZLAR TEŞEKKÜR EDERİM GRIBIM DE ONUN RAHATSIZIM

  NASILSINIZ
  ♥♥♥♥♥♥
  ÇİÇEKLERİMM
  ♥♥♥♥♥♥♥♥

 4. jasmin dedi ki:

  hayirli aksamlar kizlar ben yeniyim beni de araniza alirmisiniz

 5. Buse dedi ki:

  Gizem iyim canim uğraşıyorum oyle iş güç seni sormali
  Nihan cnm neden ya bazi sacma olaylardan dolayi bizi birakmaya hakin yok ;(

 6. Nihancan..Allaha emanet olun dedi ki:

  Selam kizlar nasilsiniiz canlarim beni soranlar ben iyiyim sizlerde iyi olun canlarim…ben bu siteye cok yazmicam bundan sora ara sira sizleri sormak icin gelirim o kadar.cunku burasi artik karmawik bi hal aldi..
  Gulciceyim Elam Kelebeyim Helinim tuanacim iremsucum buse eslem beysu gizem sizleri seviyorum ve cok opuyorum kendinize iyi bakin canlarim❤❤❤❤❤❤

 7. Gizem dedi ki:

  Busecim ben iyiyim sen nasılsın diğer sayfada yazmıştın neler yapıyorsun??

 8. Buse dedi ki:

  Iyim eylem beysu sen nasilsin

 9. Gizem dedi ki:

  Adım anonim gizem ben eslem beysu

 10. Anonim dedi ki:

  Eslem bensu bende iyiyim sen nasılsın??

 11. aylin dedi ki:

  Selam yenisin galiba cnm hos geldin sikinti olmasza jendini tanitirmisin

 12. ESLEM BEYSU dedi ki:

  KIZLAR SELAM NASILSINIZ

 13. Anonim dedi ki:

  Ay bu ara çok hızlı sınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.