Ah Kalbim 183. Bölüm Özeti 19 Nisan Fragmanı Pragya ve Dadi Yıkılır

Burak 27 Oca 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim disisi son bölümünde Abhi Aliya ve Tanu nun hain planları ile Tanu ya evlilik önerisinde bulunmuştu. Pragya da bu olaya şahit olmuş ve adeta yıkılmıştı. Pragya şimdi evinde Abhi ile bir daha karşılaşmamayı hayatından ebediyyen çıkmayı düşünmektedir. Abhi rüyasında Nikita yı görür. Nikita kendisinden uzaklaşırken ağlamaktadır. Abhi rüyanın etkisiyle Pragya yı arar. Pragya ise hatıralarıyla yaşamak istiyor. Bu sırada Abhi nin çağrısını görür. Ancak telefonu açmıyor.

Abhi ise geç olduğu için Pragya’nın telefonunu açmadığını düşünüyor. Aliya Abhi nin yanın agider ve gece yaşananları anlatmasın ister. Abhi ben teklif ettim Tanu da hemen kabul etti der. Aliya çok mutlu olduğunu söyler ve bir an önce büyük bir parti verilerek herkesin önünde bunu meşrulaştırmasını ister. Abhi bu ne hız kardeşim biraz birbirimizi tanıyalım, gezelim, tozalım diyor. Aliya ise Tanu nun kariyerinin tehlikede olduğunu ve toplumsal baskılara daha fazla dayanamadığını bu yüzden partinin erken yapılması gerektiğini söyler.

Pragya artık işe gitmeme kararı alır. Tanu ile Abhi yi birlikte görmeye dayanmayacağını söylüyor. Abhi en çok Dadi den korkuyor. Aliya onu ben halledeceğim diyor. Abhi ise Nikita ile Dadi yi ikna edebileceklerini düşünüyor ve onu tekrar arıyor. Pragya telefonunu yine açmıyor. Abhi Pragya nın evine giderek hem ondan özür dileyecek hem de Dadi ye karşı yardım isteyecektir.

Sarla Pragya nın evde durduğunu görünce neden işe gitmek için hazırlanmadığını merak ediyor. Pragya patronun şehir dışına çıktığı için izinli olduğunu söylüyor. Biji Pragya ya kaderinden kaçamayacağını söylerken Pragya Sarla duymasın diye kapıyı kapatır. Biji gazeteyi Pragya ya gösterir ve Abhi ye bir komplo yapıldığını söyler. Pragya gazetedeki resimleri görünce Abhi nin nasıl bir komploya kurban gittiğini anlar ve Abhi nin yanına gitmek için yola çıkar. Abhi de Pragya yı görmek için yola çıkmıştır.

Aliya Abhi yi durdurur. Aliya Abhi ye nereye gittiğini sorar. Abhi Nikita nın yanına gittiğini söyler. Aliya Pragya nın işten çıktığını söylüyor. Aliya Pragya nın bir daha eve gelmeyeceğinden emin. Abhi Pragya nın durup dururken işten ayrılmasına şaşırıyor. Abhi lavaboya gidiyor. Bu sırada Pragya da eve geliyor. Abhi lavabodan çıkınca Pragya yı görüyor ve sen işten çıkmadın mı diye soruyor. Pragya 10 dakika geç kaldık diye işten neden çıkıyım diye çıkışıyor. Abhi neden telefonlarıma cevap vermedin o zaman diye soruyor.

Pragya çok yorgun olduğu için eve gider gitmez yattığını bu yüzden telefonlara cevap veremediğini söyler. Abhi onu yeniden gördüği için çok mutludur. Abhi Dadi le bir meseleyi konuşacağını anlatır ve Pragya dan yardım ister. Abhi Tanu ile evleneceğini be bunu da Dadi ye duyurması gerektiğini söyler. Bu haberi de Pragya nın duyuracağını belirtir. Pragya aile içindeki şeylerin kendisini ilgilendirmediğini söyler. Abhi bu bir emirdir diye kızar. Ancak Pragya reddeder. Abhi Pragya yı zorla Dadi nin odasına itekler.

Pragya Dadi ye olanları anlatır. Dadi den ses çıkmayınca Abhi de içeri girer. Dadi onların söylediklerini sadece dinler. Onlar ayrıldıklarında Dasi neden bir şey söylemedin diye kızar. Dadi bekle gör diye sabretmesini ister.

Ah Kalbim 183. Bölüm Fragmanı

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 183. Bölüm Özeti 19 Nisan Fragmanı Pragya ve Dadi Yıkılır” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Özetler ne kadar cabuk geliyor böyle keşke hep böyle olsa

  2. Anonim dedi ki:

    ilk yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.