Ah Kalbim 182. Bölüm Özeti 18 Nisan Fragmanı Abhi Tanu İle Dans Ediyor

Burak 27 Oca 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim son bölümünde Dadi Pragya nın eve gelmesinden hoşnut olmamıştı. Abhi nin sağlığını düşünen Dadi bunu Pragaya ile konuşurken ikisi de göz yaşlarına hakim olamamıştı. Pragya Dadi nin odasından çıkarken Dadi nin sözlerini hatırlar. evde her şeyi özlemiştir. Abhi nin odasını merak ediyordur. Evde yaşadığı güzel günler gözlerinin önünden geçerken Aliya Praya yı kolundan sertçe tutar ve buraya neden geldin diye sorar. Pragya nın intikam almak için buraya geldiğini söyler. Abhi nin hafızası 2,5 yıl öncesine kadar hiç bir şeyi hatırlamıyor ve seni de hatırlamıyor. Onun sağlığını düşünüyorsan bu evden git diye tehdit ediyor.

Aliya evdekiler sana nasıl davranıyor görüyorsun evde istenmiyorsun der. Ayrıca Abhi ye bir şey olursa seni ve aileni mahvederim diye göz dağı verir. Pragya buraya isteyerek gelmediğini ve kaderin onu yönlendirdiğini söyler. Daha sonra Abhi nin sesini duyar. Abhi Robin den elbiselerini istiyor. Pragya kendisinin vereceğini söyler. Pragya Abhi nin bütün isteklerini eliyle koymuş gibi buluyor. Abhi bunu nasıl yapıyorsun diye hayret etmiştir. Pragya Robin’in bazı şeyler hakkında kendisine bilgi verdiğini söyler.

Dasi Dadi ye Pragya konusunda neden bu kadar sert olduğunu sorar. Dadi bunu bilerek yaptığını Tanu ve Aliya nın gözlerindeki nefreti gördüğünü ve onların Abhi ve Pragya ya zarar vereceğini düşündüğü için böyle yapmak zorunda kaldığını söyler. Aliya Abhi yi Tanu için düzenlenecek olan partiye davet eder. Mitali bile Pragya dan intikam alma peşinde hala kocasının Pragya yüzünden kendinden ayrıldığını düşünmekte ve o yüzden intikam alacağını söylemekte. Pragya Abhi nin kahvesini verirken Tanu Pragya nın ayağına basar. Pragya çığlık atınca Tanu pardon bilmeyerek oldu der. Amaçları Pragya ya zor anlar yaşatmaktır.

Abhi Tanu nun partisine Pragya yı da götürür. Aliya buna çok sinirlenmiştir. Abhi ye neden sekreterini de getiriyorsun diye çıkışır. Abhi ye Pragya nın burdaki üst sınıf insanlardan sıkılacağını söyler. Abhi de ona hak verir ve Pragya yı eve gönderir. Ancak Pragya Aliya nın bir plan yaptığının farkındadır. Aliya hemen planını uygulamaya koyulur. Abhi ye Tanu hakkında güzel şeyler söyler. Onu allamaya pullamaya başlar. Abhi ise önemsemiyor. Pragya ise Abhi nin başına bir şey gelir diye parti bitene kadar beklemeye karar verir.

Aliya Abhi ye içki içirir ve Tanu ile dans etmesini sağlar. Abhi o kadar çok içki içmiştir ki ne yaptığını anlamayacak kadar sarhoş olmuştur. Pragya bir ara içerde neler oluyor diye Abhi yi kontrol ettiğinde Abhi ve Tanu yu sarmaş dolaş dans ederken görür ve yine sinirle dışarı çıkar. Aliya ise Abhi ile Tanu nun ateşli dansını kayda almaktadır. Abhi kendisini köti hissettiğini söyler. Aliya şoförü çağırarak onu eve bırakmasını ister. Abhi yürüyemeyecek kadar sarhoştur.

Pragya Abhi ye yardım ederek onu arabaya bindirir. Aliya ve Tanu planları ile övünürken 2. safhaya geçtiklerini söylerler. Bakalım Abhi ve Pragya ne yapacaklar. Aliya görüntüleri nasıl kullanacak ? Dadi nin tepkisi nasıl olacak ? Soruların cevapları bir sonraki özetimizde.

Ah Kalbim 182. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 182. Bölüm Özeti 18 Nisan Fragmanı Abhi Tanu İle Dans Ediyor” üzerine 2 yorum

  1. Gökhan dedi ki:

    Yazıklar olsun sana abi prakya dururken destekleyen varmı cevabınızı bekliyor olacağım

  2. Anonim dedi ki:

    İyi akşamlar sayfa açılmış teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.