Ah Kalbim 182. Bölüm Özeti 18 Nisan Fragmanı Abhi İle Tanu Evlenecek mi

Burak 27 Oca 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim son bölümünde Abhi Tanu ile dans ederken Aliya nın tuzağına düşmüştü. Abhi sarhoş olmanın etkisiyle be yaptığını bilemediğinden Tanu ile tutkulu bir dans etmiş ve Aliya da bunları kaydetmişti. Abhi yi evine götürmek ise Pragya ya düşer. Pragya onu bu halde bırakamayacağını düşünür. Abhi nin bu kadar sarhoş olmasından dolayı Tanu ile dans edebileceğini düşünür. Abhi ye kimsenin zarar vermesine müsade etmeyeceğini söyler.

Eve geldiklerinde Pragya onu yatağına yatırır. Bu sırada duygusal anlar yaşanır. Pragya geçmişi hatırlar. Dadi de onları izlemektedir. Pragya Abhi nin alından öper ve üstünü örter. İyi geceler dileklerinden sonra ayrılır. Sabah Dasi nin çığlıklarıyla uyanan Abhi ne olduğunu soruyor. Dasi elindeki gazeteyi göstererek bunu bize nasıl yaparsın diye Abhi ye kızıyor. Abhi ne yaptığını soruyor. Dasi onun Tanu ile çekilmiş resimlerini gösterir. Abhi böyle bir şey hatırlamadığı için bu adam ben değilim diyor. Evdekiler de Abhi nin üzerine gelirler.

Abhi Aliya nın yanına gider ve gece neler yaşandığını sorar. Aliya her şeyin resimde görüldüğü gibi olduğunu, Tanu ile dans ettiğini, hatta Tanu ayrılmak istediğinde onu zorla tuttuğunu söyler. Bu yüzden Tanu nun geceden beri ağladığını anlatır. Abhi den Tanu nun gönlünü almasını ve özür dilemesini ister. Pragya ise Dadi nin evine gelmiş ancak kahvaltı zamanı olmasına rağmen salonda kimseyi görememiştir. Pragya nın hiç bir şeyden haberi yoktur ve yanındaki gazeteler de dikkatini çekmiyor.

Aliya Tanu için özrün bile olmayacağını çünkü kadının bütün hayatının mahvolduğunu söyler. Senin yüzünden iş hayatı riske girdi, ailesinin onuru zedelendi ve arkadaşları tarafından istenmeyen kadın ilan edildi der. Tanu nun onuru için onunla evlenmesini ister. Abhi şoktadır. İşlerin buraya kadar gelmesini anlayamamaktadır. Pragya ise Abhi nin yanına geldiğinde onları konuşurken görür. Aliya Pragya dan kapıyı kapatmasını ister. Aliya bu skandalın ardından Tanu da evlilik teklifini reddedemeyecektir diyor ve evliliğin tek çare olduğunu söylüyor.

Aliya Pragya nın haberi öğrenmesini engellemek için ona bir takım işler verir. Aliya Abhi yi  Tanu nun yanına götürür. Onları Tanu nun annesi karşılar. Kızının namusu ile oynandığını söyler. Abhi ye empati yap diye çıkışır. Aynı iş birisi Aliya ya yapsa sen ne yapardın diye sorar. Tanu ise hüngür hüngür ağlamaktadır. Abhi o kadar sıkışır ki evlilikten başka çare kalmadığını düşünmeye başlar.

Aliya Tanu yu güzel bir ortamda istemesini önerir. Abhi Dadi nin ne diyeceğini soruyor. Aliya o iş ben de diyor. Abhi Pragya nın yanına gelir ve terasta güzel bir ortam için hazırlık yapmasını ister. Pragya niçin yapıyorum deyince Abhi kendisi için istediğini söyler. Pragya ya 3 saat süre verir.

Ah Kalbim 182. Bölüm Fragmanı

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 182. Bölüm Özeti 18 Nisan Fragmanı Abhi İle Tanu Evlenecek mi” üzerine 4 yorum

 1. NİHANCAM dedi ki:

  İyi akwamlar kizlar bitmez bu Abhi ve praqyanij dertleri…nasilsiniz arkadawlar iyimisiniz umarim her kes iyidirr

 2. Kum kum baggya dedi ki:

  İlk yorum benden cok heyecanlı bir bölüm olacak

 3. gonul dedi ki:

  kizlar hepinize twk canim cok tatlisiz

 4. gonul dedi ki:

  ben gonul azerbaycanliyam canim evdar kadinim evliyim bir evladim var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.