Ah Kalbim 18 Kasım Özeti 30. Bölüm Fragmanı Purab İntihar mı Ediyor

Burak 01 Kas 2017 Ah Kalbim  0

Sarla kızı Bülbül’e çok kızgındır. Kızının hatasını telafi edene kadar gelmemesini ister. Pragya ise Bülbül’ün bir suçu olmadığını ve onu affedeceğini söyler. Bu sırada Abhi belirir. Herkes onu görünce şok olur. Sarla Abhi’nin Pragya’yı affetmesi durumunda Bülbül’ü affedeceğini söyler. Abhi fazla konuşmadan evden çıktı ve her iki kardeşi de affetmeyeceğini düşünüyor.

Abhi odasında şarkı sözleri yazmayı denerken Pragya gelir. Abhi son yazdığı şarkı sözünü de beğenmeyerek atar. Bu sırada içeri giren Pragya’nın kafasına değer. Pragya ayağa kalkar. Abhi onun çirkin yüzünü görmek istediğini söyleyerek balkona çıkmak ister ancak Pragya önüne geçer. Bülbül’ü affetmesini ister. Eğer bunu yaparsa evinden ve hayatından çıkma garantisi verir. Abhi sessiz kalır. Bülbül’ü ise affetmeyi düşünmüyor.

Bu arada eve reklem yapımcıları gelmiş, Abhi ile reklam filmi üzerinde konuşmaktadırlar. Bütün aile oradadır. Reklam müdürünün eşi Abhi’nin eşini soruyor. O sırada Pragya da karnını tutarak merdivenlerden iniyor. Müdürün hanımı Pragya’nın hamile olduğunu söyler. Yapımcı mutlu olur ve Pragya’yı reklam filminde oynatacağını söyler. Dadi de gelinim ve çocuğu hakkında başarılı haberler duymak isterim diye konuşuyor. 

Yapımcı Abhi’ye eşiyle birlikte gelmesini ister. Abhi hangi yıldız eşini getirir ki diye tepki gösterince yapımcı da insanların seni eşinle görmek istiyor diye yanıt verir. Yolculuk hazırlıkları yapılırken Tanu Abhi’nin odasına girerek birlikte gitmek istediğini söyler. Prgaya yanlarında olmasına rağmen Abhi bu teklifi kabul eder. Tanu Pragya’nın kendisine tokat attığını da söyleyince Abhi aynı şekilde Ptagya’ya tokat atacağını söyler ve üzeürne doğru yöneldiğinde Dadi’nin sesi duyulur.

Tanu hemen perde arkasına gizlenir. Dadi içeri girdiğinde perdelerin kapalı olduğunu ve açılmasını ister. Pragya soğuk olduğunu ve bu yüzden kapattığını söyler. Dadi dışarı çıkarken Tanu hapşurur. Dadi sesin nerden geldiğini soruyor. Pragya hapşurma numarası yaparak durumu kurtarıyor. 

Ertesi sabah uyanan Abhi odada Pragya’yı da görünce onu uyandırıp burada ne işin var diye kızıyor. Pragya dışarda yağmur vardı bende balkonda yatamadım diye söyler. Abhi’nin aklında Pragya’yı çekimlere götürmemek vardır. Dışarı çıktığında meyve suyu götüren hizmetçiye ilaçlı meyve suyunu Pragya’ya götürmesini ister. Hizmetçi odaya giderken Mitali denk gelir. Mitali meyve suyunu kendisi midesine indirir.

Hazırlıklar tamamlanmış ve Abhi dışarı çıkacaktır. Dadi de onları uğurlamak için gelir. Ancak Pragya nerededir. Mitali oradan geçerken karnının ağrıdığını ve tuvalete gitmesi gerektiğini söyler. Abhi de Pragya da böyle olacak diye sevinmektedir. Ancak Pragya hazırlanmış bir şekilde aşağıya iner. Abhi meyve suyunu Mitali’nin içtiğini farkeder. Bu arada Sarla’nın işlettiği düğün salonunun borçları yüzünden kapanma riski vardır. Kiralama iptal edildiğinde evlilik salonunun tahliye bildirimini gören Bülbül sıkıntıya girer.

Sarla evlilik salonunu işletmeye karar verir. Kimseye güvenmediğini bu yüzden yeniden sorumluluk alması gerektiğini annesine söylüyor. Ancak annesi sağlığının elvermediğini ve bunu başka birisinin yapması gerektiğini söyleyerek ona kızar. Bu sırada Abhi ile Pragya yola çıkmışlardır. Yolda Abhi’nin arabası bozulunca o kadar yolu birlikte yürümek zorunda kalırlar. Yolda ilginç bir macera onları beklemektedir.

Purab artık herşeyin bittiğini düşünerek intihar etmeyi düşünmektedir. Eline aldığı bıçakla son bir kez daha Bülbül’ün resmine bakarak intihar edecektir. Tam bu esnada kapı çalınır. Gelen Bülbüldür. Onun intihar edeceğini öğrenir ve çok üzülür. Abhi ve Pragya sonunda korkunç bir eve ulaşırlar. Vallaha bu kadar ayrıntılı yazınca filmi izlemiyorsunuz adamlar o kadar emek vermişler dizi yapmışlar sizde bi zahmet bakın. Hadi benden bu kadar dizi bu bölümünde çok komik, aynı zamanda da duygusal….

Ah Kalbim 18 Kasım Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 18 Kasım Özeti 30. Bölüm Fragmanı Purab İntihar mı Ediyor” üzerine 18 yorum

 1. Ayperi dedi ki:

  çok güzel dizi Pragyayı çok seviyorum onun hayranıyım

 2. Limaniya dedi ki:

  Diziler gözeldir amma heyat daha gözeldir

 3. Arkey madhu dedi ki:

  Valla ben en çok yalancı baharı seviyorum ama benimsin tatlı bela ah kalbim onları da sevmeye başladım çok güzel arkey çok yakışıklı ya yerim ya

 4. Helin dedi ki:

  İnanmıyorum paroyu olduren adam mi gelmis ben adami cok beğeniyorum parul chacuhan(ragini) dizisi varmış cok guzel ama

  ♥♥Nasilsiniz kizlar♥♥

 5. dilegim☺ dedi ki:

  Ya bu TANUU Nasil bir insan nerde kötülük orda TUNUUU YA BİR ŞEY SORCAM CANLARİM ABİ PRAGYAYA TOKAT ATACAKMİ BİLİYORMUSUNUS DİZİYİ İZLEYEN ARKADAŞLARİM

  1. iremsu dedi ki:

   evet atiyor tatlim

 6. Defne dedi ki:

  Özet harika Sevgili Admin.
  Ama biraz sitem sezdim:))Nedenki Izlenmiyor mu Ah Kalbim? Bu bölümlerde bende faal izlerim.Haklisiniz 5yillik emek ve uğraş var. Insanlar omurlerini veriyor bu dizilere. Ama çok acı var. Icimiz kaldirmiyor. Hülya Hanim buranın admini de mi sizsiniz acaba??
  ⚘⚘⚘⚘
  Ya bu Hint dizilerinde başroldeki kizlara neden çirkin kıyafet ve gözlük veriyorsunuz?Bi Alya çok şık giyinirdi.Pragyayi öyle bi hale getirmissiniZ ki bu kız gerçekte inci tanesi kadar cok güzel.Zaten Hindistan güzellik kraliçesi. Gözlüklü kızlar çirkindir imaji çok eskilerde kaldi. Şu Pragyanin gözlüklerini değiştirin. Bende gözlük kullanan biriyim genelde ama gozluklerim çok şık tasarimlidir. Benim gozlukcumden yollayayim sana Pragya☺ oyle güzel gözlükler varki gözlüklü halin gözlüksüz halinden daha cazip olabiliyor. Onemli olan imaji bilmek. Ve daha albenili,islemeleri şık ve göz alıcı kiyafetler giydirin şu kıza..Olmazki böyle :))
  Abhinin küpeleri de bizim 70li yillarin yeşilçam küpeleri ☺Filiz Akinla Hülya Koçyiğit cok sık kullanırdı 😉 biraz ozen gösterin canım olmazki böyle..

 7. Müdeyyine dedi ki:

  İlk defa saçları güzel yapılan ve güzel giyinen kızlar gördüm.. Bir ara bunlar modayı geriden mi takip ediyor diye düşününmedim değil..
  Erkekler kadınlara kötü davranıyor ama sonrada pişman oluyorlar dizilerde.. Gerçekte sanmıyorum çekeceklerini bu kadar hakareti.. Senarist yazmış oynuyorlar sadece..;)

 8. dilegim☺ dedi ki:

  ❤ Teşekkürler ablalarim sizleri SEVİYORUM HEPİNİZİ COK COK COK Öpüyorum ☺

 9. iremsu dedi ki:

  bu diziye bayiiliyorum…kizlar slm. nasilsiniz hepinize mutlu gunler dlrm.

 10. iremsu dedi ki:

  bu diziye bayiiliyorum…kizlar slm. nasilsiniz hepinize mutlu gunler

 11. Abhi♥♡ Pragya dedi ki:

  Merhaba anonimcim paroyu olduren adam ne zaman geldi turkiyeye soylermisin lutfen

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Abhı Pragyam nısan ya da mayıs dıye hatırlıyorum.

 12. sriti jha dedi ki:

  Biz hem özetini okuyup hem izliyoruz benim anlamadığım hindular neden kadınlari böyle aşağlıyorlar hep kadina eziyet abhi ve pragya birbilerine aşık bile olsalar abhi ona o kadar işkence ediyor kız sürekli ağlıyor EN GÜZEL BENİM ÜLKEM kadınlar bizde bu kadar aşağlanmıyor

 13. Aytac azeri fan dedi ki:

  Ikinci yorum da bende olsu ozaman bu bolumler sabrsizlikla bekliyorum ah kalbim çok guzel bir dizi severk izliyorum tabi benim bir numarali kalbimle sever izledigim bir tək dizi var o da adini sen koy ama bu dizi de guzel

  1. Anonim dedi ki:

   Paroyu ölduren afam İstanbu a gelmiştı.Adı Vırshal Karwal

 14. Anonim dedi ki:

  ilk yorum benden

 15. Anonim dedi ki:

  ilk yorum bendem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir