Ah Kalbim 18 Ekim Özeti 3. Bölüm Fragmanı Pragya Abhi İle Tanışır

Burak 16 Eki 2017 Ah Kalbim  0

Purbi akın arkadaşı Bülbül’ü sekreterlik yapması için ofise getirir. Bülbül Purab’ın sekreterliğini yapacaktır. Purab bu sırada aynı zamanda kardeşi de olan Abhi için anneannesiyle konuşmaktadır. Purab en kısa zamanda ona güzel bir kız bulacağını söylemektedir. Anneanne dışarı çıkarken kapıda bekleyen Bülbül içeri girer.

İçeri girdiğinde daha önce şahit olduğu bir olay aklına gelir. Çünkü Purab kız arkadaşına çok kötü davranıyordur. Neyse Purab ilk işi olduğu için fazla para veremeyeceğini ancak işine konsantre olursa alacağı paranın artacağını söylemektedir. Ayrıca geç saatlere kadar çalışıp çalışamayacağını sorar.

Bülbül sekreterinize söylettiğiniz yalanları söyleyemeyeceğini söyler ve dışarı çıkar. Dışarda bekleyen Purbi olanları merak etmektedir. Bülbül işe alındığını ancak patronun sapık olduğunu söyler. Bülbül eve gittiğinde herkes meraklı gözlerle onu beklemektedir ve sonuca herkes çok sevinir.

Pragya akşam vakti köprüde yürürken Surash’ın kendisine aldığı hediyeleri düşünür. Aynı şekilde yıldızların yön değiştirdiğini ve bu esnada edilen duaların kabul edileceğini söyleyen annesinin sözlerini hatırlayarak evleneceği kişinin onu çok sevmesini ister. O sırada köprünün korkulukları kırılır. Pragya aşağıya düşmektedir.

Abhi suya dalarak Pragya’yı kurtarır. Onu kucağına alıp sahile giderken seni çok seviyorum, benimle birlikte olmanı istiyorum, ölmene müsade etmeyeceğim diye konuşuyor. Pragya rüya gördüğünü düşünürken film çekildiğini anlıyor. Meğersem senaryo gereği Abhi bir kadını kurtaracak ve sevdiğini söyleyecektir. Tesadüfün bu kadarına da pes doğrusu. Pragya ile Abhi bu şekilde tanışır. Abhi milyonlarca hayranı olan rockstar…..

Yönetmen Pragya’nın kendi elemanları olmadığını ve onun gerçekten düştüğünü söyler. Abhi onun intihar etmek istediğini düşünür. Bunun fırsata çeviren Abhi ve ekibi canlı yayınla bu olayı duyururlar. Olanları eve dönen Pragya ve ailesi izlemektedirler.

Bu arada büyük bir sürpriz daha yaşanmaktadır. Surash ile Pragya nişanlanacaklardır. Bunun için yüzük değişimleri yapılır ancak Surash çok tedirgin. Acaba ne olacak ? Surash neden korkuyor ? Soruların cevapları 4. Bölümde….

Ah Kalbim 18 Ekim Fragmanı

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir