Ah Kalbim 179. Bölüm Özeti 15 Nisan Fragmanı Abhi Rezil Olur

Burak 26 Oca 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim son bölümünde Aliya basına tanıtılacak Abhi nin CD sini Pragya ya vermişti. Basın mensupları Abhi nin yeni CD sini merak etmektedirler. Pragya Abhi nin CD sini alır ve DJ ye teslim eder. CD çalmaya başlayınca herkes hayal kırıklığına uğrar. Seyirciler dalga geçmeye başlar. Abhi bu duruma çok bozulmuştur. Tabi bu iş Pragya nın üstüne kalmıştır. Aliya ise kıs kıs gülmektedir. Pragya nın gözden düşeceğini düşünmektedir.

Abhi  Pragya yı bir kenara çeker ve ona neden böyle bir şey yaptığını sorar. Hayat memat meselesi bir olayda bu kadar amatörce iş yaptığı için Pragya yı azarlıyor. Yıllarca çalışıp didindiğim kariyerim bir anda yok olursa sebebi sensin diyor. Pragya ise suçlu olmadığını ve kendisine verilen CD yi çaldırdığını söylüyor. Güveni yerine gelen Pragya bu sefer üste çıkarak Abhi yi azarlıyor. Onların  konuşmalarını hayran grubu engelliyor. Hayranların resim çektirip imza almasının ardından Pragya Abhi ye fırça atmaya devam ediyor. 

Pragya suçlu olmadığı bir olayda Abhi den fırça yemesini bir türlü hazmedemiyor. Pragya dışarı çıkınca Abhi posterini görüyor ve ona da sen iyilik bilmeyen nankörün birisin diye fırça atıyor. Pragya Abhi nin posterini fırçalarken Purab yanına geliyor ve onu engellemeye çalışıyor. Ancak Pragya o kadar sinirlenmiş ki Purab’ı da fırçalıyor. Biraz sakinleşen Pragya ya Purab gerçekleri anlatıyor. Asıl suçlunun Aliya olduğunu, seni Abhi nin gözünde küçük düşürmek için CD yi değiştiren kişinin Aliya olduğu anlatıyor. Abhi ise sadece gördüğüne inanmakta arka planda neler olduğunu bilememektedir. Pragya ise biraz fazla ileri gittiğini düşünerek utanıyor. 

Pragya eve geldiğinde yine Abhi nin haksız yere kendisini suçladığından bahsediyor. Ancak Abhi nin evde olduğundan habersizdir. Pragya onu görünce onu buraya kim çağırdı diyor. Abhi istersen benimle konuş diye söylüyor. Abhi ondan 2 defa özür dilediğim halde hala konuşuyor diye anlatıyor. Pragya da kendisini dinlemeden azarladığını söylüyor. Abhi Pragya ya çok egolusun diye kızar ve evden çıkar. Sarla ve Biji onun arkasından gülüyorlar. Biji Abhi nin çok saf ve temiz bir kalbe sahip olduğunu söyler. Pragya ve Abhi nin çocuk gibi olduklarını belirtir. Pragya da çocuk gibi olmayınca mutlu olunmuyor der. 

Aliya ofiste Abhi ye kendisini rezil eden Pragya nın çıkarılması gerektiğini anlatıyor. Abhi Pragya ya CD yi veren Saira ve diğer çalışnaların da hatası olduğunu söyler ve onların kovulmaları gerekir der. Aliya Abhi nin bu kollayıcı ifadesinden sonra Pragya yı gözden düşürmek için yeni ve daha büyük planlar yapması gerektiğini düşünür. Pragya ofise gelmiştir. Saira Pragya y Abhi ye gözükme diye uyarır. Pragya zaten görmek istemediğini söyler. Abhi ise Pragya dan bir özür beklemektedir. 

Abhi ile Pragya karşılaştıklarında Abhi ona Fugy den bahseder. Pragya Fugy ne diye sorar. Abhi fugy benim aşkım diye cevap verir. Pragya duygusallaşır. Abhi Fugy nin bir gece yatarken aklına geldiğini ve en iyi şarkısında kullanacağını söyler. Pragya mutlu olur ve ondan özür diler.

Ah Kalbim 179. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 179. Bölüm Özeti 15 Nisan Fragmanı Abhi Rezil Olur” üzerine 7 yorum

 1. HELÎN dedi ki:

  Lubamm<3<3<3<3
  H O S G E L D I N 😀
  B I R T A N E M 😀
  N A S I L S I N 😀
  N E R E L E R D E Y D I N 😀

 2. Luba dedi ki:

  Merhaba arkadaslar ben geldim

  1. Anonim dedi ki:

   Hoş gelmişsen

 3. Helin❤❤❤ dedi ki:

  ☺❤❤❤❤Allahım! Bilerek veya bilmeyerek isledigimiz hatalarimizi, günahlarimizi bagsla. BizlereMerhamet buyur. süphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin.”☺❤❤❤❤

  ❤HAYIRLI CUMALAR❤

 4. Helin❤❤❤ dedi ki:

  Nihanim ❤iyim sen nasilsinnn dis in geçti mi

 5. ridan khan dedi ki:

  Merhaba nihan nasılsın canım iyisin canım sana arapça bir söylcim eğitimik kksir ksitin yaba sen çok güzlsin canım nihan gözlern çok güzel yana

 6. NİHANCAN dedi ki:

  Ozaman ilk yorun benden gelsin … Arkadawlar bu dizi bitmez mutlu sonda gelmez..biten tukenen bitek bizim sabrimiz olur…zamaniniza yazik yaa..
  Benim icin hep oyle dediyim gibi
  Ah kalbin bahane
  Sizlerle konuwmak wahane❤❤ hepinizi cok seviyorum
  Kelebeyim
  Elam
  Denizim
  Gulciceyim
  Helinim
  Gizemcim
  Tuanacim
  Aylincim
  Busecim
  İremsucum
  Ve Rida khan opuyorum hepinizi guzellikler❤❤❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.