Ah Kalbim 173. Bölüm Özeti 9 Nisan Fragmanı Pragya Abhi yi Şaşırtır

Ah Kalbim son bölümünde Prgaya kaderin bir cilvesi olarak Abhi nin yanında işe başlamıştı. Ancak daha onunla karşılaşmamıştır. Pragya nın patronu ise Saira adındaki kadındır. Ofiste koşuşturmaca vardır. Herkes çok heyecanlıdır. Ofise Abhi nin geleceği duyrulur. Pragya Abhi yi görmemek için kantine gider. Ancak Saira onu bulur ve müdürün çağırdığını söyler.

Müdür Abhi nin çiçeklerle karşılanması görevini Pragya ya verir. Ancak Pragya bunu reddeder. İşten çıkarılsa bile bunu yapmayacaktır. Saira Pragya ya işe başlarken yaptığı sözleşmeyi hatırlatır. İştan ayrılması halinde başka bir işte çalışamayacağını söyler. Pragya mecburan eline çiçek sepetini alır ve Abhi yi karşılamaya gider. Abhi arabasıyla geldiğinde büyük bir hayran kitlesi tarafından karşılanır. Abhi Pragya nın karşısına kadar gelir. Pragya tanınma riskinden dolayı yüzünü kapatmıştır. Abhi nin üzerinden çiçekler sepmektedir.

Abhi Pragya yı yıllardır tanıyor gibi ona bakmaktadır. Pragya çiçekleri savururken güzel günlerini düşünüyor. Pragya nın yüzü de açılmıştır. Çiçekler bittiği halde Abhi ye çiçek atmaya devam ediyor. Bu durum Abhi nin de ilgisini çekiyor. Saira onun hayranı olduğunu söylüyor. Pragya dona kalmış ve sadece onun gözlerine bakıyor. Abhi Pragya nın eline kendi imzasını atıyor. Pragya hala kendisinde değil.

Pragya eve gelmiştir ve bugün yemekleri kendisinin yapacağını söyler. Pragya nın çok mutlu olması gözlerden kaçmıyor. Pragya Abhi nin eline attığı imzayı saklamaya çalışıyor. Bu durum Biji nin dikkatini çekiyor ve sakatlandın mı diye soruyor. Pragya imzalı eline bir poşet geçirip iş yapmayı sürdürüyor. Böylelikle bir çözüm bulduğunu düşünüyor. Abhi Dadi nin tuhaf davrandığını düşünmektedir. Dadi yi aranya koyulur. Onun odasına geldiğinde Dadi yi aramayı sürdürür. 

Dadi neden dalga geçiyorsun köftehor diye kızar. Abhi Dadi ye çok değiştiğini söyler. Kendisinin hiç bir şeyine müdahale etmediğini söyler. Daha önce evlen diye baskı kurmasına rağmen şimdi sustuğunu söylüyor. Arkadan Dasi gelir ve sen daha kaç kere evlenecen diye konuşur. Abhi ne evliliği diye şaşırır. Dasi hemen lafı kıvırır ve Abhi nin müzikle evli olduğunu söyler. Herkes derin bir nefes alır. 

Aliya ofise geldiğinde Saira ile görüşür ve anlaşmayı soruyor. Saira patronun tüm şartları kabul ettiğini ve şarkı kaydedildiğinde paralarını alacaklarını söyler. Pragya Aliya yı görür ve hemen saklanır. Aliya kendisini gözetleyen birisinin olduğunu düşünerek etrafına bakar. Pragya Aliya nın kendisinin burada çalıştığını öğrenirse işe gelemeyeceğini düşünmektedir. Aliya Pragya yı göremeden uzaklaşır.

Abhi hayranları ile bir oyun oynamak ister. Kendisini ne kadar tanıdıklarını ölçmek istediğini söyler. Bunun için bir kaseye bazı eşyalarla birlikte kendi bilekliğini de koyar. Kimse bunu başaramaz. Abhi orada bekleyen Pragya nın da tarışmaya katılmasını ister. Pragya ısrar üzerine katılır. Abhi onun gözlerini bağlar. Pragya eşyalar arasından Abhi nin bilekliğini bularak herkesi şaşırtır. Abhi bunu nasıl bildiğini merak ediyor ve tesadüfen bulduğunu düşünüyor. 2. bir deneme daha yapmak ister. 

Abhi bu sefer kasenin içinden bilekliğini Pragya ya hissettirmeden çıkarır. Pragya iyice aramasına rağmen bilekliği bulamaz. Abhi çaktırmadan bilekliği yeniden kasenin içine kor. Pragya bu sefer bilekliği bulur. Abhi kendisini bu kadar tanıyan bir hayranı olduğu için onunla selfie çektirmek ister. Pragya nın utana sıkıla itirazına rağmen selfie çekilir. Abhi herkesin bu hayranını alkışlamasını ister. 

Aliya şirket müdürü ile konuşurken Saira dan Abhi yi çağırmasını ister. Pragya da onu takip etmektedir. Aliya nın ona zarar vermesinden korkmaktadır. Abhi şirket yetkilisi ile konuşuyor. Yetkili demo CD nin ellerinde olduğunu söyler. Abhi parayı aldıktan sonra gerçek CD yi vereceklerini söyler. Pragya Aliya nın işleri yönlendirdiğini farkeder. Pragaya evde Abhi yi düşünüyor. Onun gözlerini bağlarken nasıl da yakınlaştığını hayal ediyor. Ancak ona bu kadar yaklaşırsa Abhi nin zarar göreceğini düşünüyor.

Ah Kalbim 173. Bölüm Fragmanı

 

dizibilgi google play

Ah Kalbim 173. Bölüm Özeti 9 Nisan Fragmanı Pragya Abhi yi Şaşırtır (47 Yorum)

 1. Deniz sana arpça söylim canım allah ğtik kalbik deniz deniz yana allah sana kalbin göre versin canim arpça demek canım

 2. Ben sanırım Canselimi daha çok aricam Canselim nerdesin ya bir varsın bir yok

 3. ELAM CANİM KOLAY GELSİN SANAA..YEGENLERLE ZAMAN KECİRİYORUM ANNEM HASTA NEZLE OLMUW ONUNLA İLGİLENİYORUM İKİ GUNDUR…BOYLE CANİM İWTE ZAMAN BULUNCA KİTAB FALAN OKUYORUM SHAHRUKH KHAN İZLİYORUM…BENSE SENİ COK COK COL SEVİYORUM WEKERPAREMMMMMMMMMMM…KENDİNE MUKAYET OL CANTANEM❤❤❤❤❤❤❤

 4. NİHANCANDAN ❤❤❤❤❤ İREMSU HEPİMİZİN GOZU AYDİN KELEBEYİM İYİLEWİYOR COK SEVİNDİM❤❤❤❤

 5. Mersinli ELA ❤️❤️❤️İREMSU İSABELLA NIN İYİ OLMASINA ÇOK SEVİNDİM ALLAHA EMANET OLUN ❤️❤️❤️ dedi ki:

  NİHANIM ŞEKERPAREM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM LOKUMUM
  GÜZEL GEÇİYOR BOL BOL DİNLENİYORUM BİRAZDAN ARKADAŞIM GELECEK DERSLERİNDE YARDIM EDECEM AÇIK LİSE YE KAYIT YAPTI
  SEN NE YAPIYORSUN GÜNÜN NASIL GEÇİYOR ÇİÇEGİM
  SENİ ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ..
  SEVDAM BİRTANEM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  DEFNEM RUHUMUN İKİSİ BİR HAFTA YAZMIYACAM DEDİ AİLESİNİN YANINA GİDDİ

  HELİNİM CANIM BENİM HAMD OLSUN BEN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  SENDE HEP MUTLU OL
  ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  ..
  İREMSU TATLIM ÇOK ÇOK SEVİNDİM BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM
  ..
  GÜLÇİÇEGİM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  HAMD OLSUN BEN İYİYİM
  ALLAHA EMANET OL

 6. İremasucum çoooooook sevindim bitanem isabeelam bunu atlattığı gibi çabucak uyanacaktır ben inanıyorum çok sevindim ya

 7. Sellllam kizlar nasilsiniz?
  Iramsucum isabella nasil onu cok ozlediiik yaaa inşallah cabucak iylesirde yenidan burda yazmaya başlar onun icin hep dua ediyorum heman iylessin diyeee
  Coooook sevindim odaya getirmelerine inşallah uyanirda bugun❤❤❤❤
  Defne nedan yooook merak etim ve coook ozlediiim
  Hepinizi cok seviyorum:)

 8. Iremsucum insallah uyanir uyandiginda
  🙂 Herkesin selamini soyle canim benim 🙂
  😉 Bu haberi verdin mutlu oldum canim benim gorusuruz 😉

  😀 😀 😀 NASILSINIZ 😀 😀 😀
  😀 😀 AH KALBIMMM 😀 😀
  😀 AILESIII 😀

 9. Evet Nihanim Azerbaycanda kalıyorum Sabranda sen?
  Evet Almirammmmm harika olurdu
  Elam nasılsın
  İREMSUMM COK SEVİNDİM İN SE ALLAH HEMEN UYANİRDa ALLAH BUYUK KORKMA CANİM ALLAHA SİGİN
  UF ya biz Ah kalbim bitsin diyoruz onun özetleri yayınlanıyor
  Nihanim SRK filmini hangi kanalda izliyorsun soylermisin ve hangi filmi

 10. İremsucum bella nasil durumu iyimi..Doktorlar ne diyor..ben onu hic gormedim ama bence o parlayan yildiz….inwaAllah sagliginaa kavusur ve yine parlar iwil iwil ertafa guzel enerji verir….mutlaka haberdar et beni….

  NOT : KELEBEYİM CABUK İYİLEW SENİ COK SEVİYORUM

 11. ELAM WEKERPAREM NE GUZEL GELDİN.BENDE SENİ COO COK COK SEVİYORUM CANTANEM..SEN NASİLSİN NELER YAPİYOSUN…BEN İYİYİM HAMD OLSUN…❤❤❤❤❤

 12. MERABA KIZLAR NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  SİTEMİZİN GÜLLERİ BİRTANELERİ GÖNLÜ GÜZELMİ GÜZEL ARKADAŞLARIM
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  ..
  NİHANIM ŞEKERPAREM CANIM İÇİ NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  BENDE SENİNLE KONUŞMAK ŞAHANE KENDİNE İYİ BAK AY PARÇAM ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 13. Bende hep azerbeycana gelmek cok istemişimdir oraların insanlarını tanımak istiyorum ama olsun hiç olmazsa burda sizin gibi azeri arkadaşlarım olmuş oldu nihanımmmmm❤❤❤❤❤

 14. KİZLAR !!!!
  AH KALBİM BAHANEE…
  SİZLERLE YAZİWMAK WAHANEE ❤❤❤❤❤❤❤

 15. Bu ozetlerde uc gune bi tanesi gelmez….ama bi zaate uc tanesi gelir.hayret biwey yaa….bu arada ilk yorum benden