Ah Kalbim 170. Bölüm Özeti 6 Nisan Fragmanı Mucize Yaşandı

Ah Kalbim son bölümünü göz yaşlarıyla geçen ve herkesi duygulandıran sahnelerle sona ermişti. Pragya Abhi yi hastaneye getirmesine rağmen doktorların amansız mücadelesi Abhi yi kurtarmaya yetmemişti. Pragya hala yapılacak bir şeyler olduğunu düşünerek doktorları sıkıştırmaya devam ediyor ancak doktorlar her şeyin bittiğini ve Abhi nin öldüğünü söylüyorlar.

Pragya yalvarmaya devam ediyor. Herşeyin Allah’tan geldiğini düşünmeden doktorlardan istemeye devam ediyor. Pragya çıldırmış gibi. Doktorlar defin işlemlerinin başlaması için hemşireye talimet verirken Pragya son bir defa daha doktorları sıkıştırıyor. Doktor sonunda dayanamayarak ben Allah değilim diyor ve onun öldüğünü artık kabullen diyor. Pragya kimseyi duymuyor ve Abhi nin kendisini bırakmayacağını düşünüyor.

Pragya hemşirenin enjeksiyonla uğraştığını görür ve onun ne işe yatadığını sorar. Hemşire kalp hastalrı için uygulandığını söyler. Pragya belki Abhi de de işe yarayacağını söyler. Hemşire Abhi nin artık ölü olduğunu ve işe yaramayacağını söyler. Hemşireye rağmen enjeksiyonu Abhi nin kalbine saplar. Abhi nin vücudu bir anda ısınmaya başlar. Pragya hemen hemşireye haber verir. Hemşire de doktora söyler. Doktor bunun imkansız olduğunu söyler. Pragya Tanrı’ya dua etmeye başlar. Onu kendisinden almamasını ister.

Purab, Dadi, Akash, Mitali ve Raj hastaneye gelmişlerdir. Abhi nin durumu hakkında bilgi almaya çalışırlar. Bu sırada Pragya onları görür ve Dadi ye sarılır. Dadi Abhi nin durumunu sorar. Pragya Abhi nin bungalovda evinde kendisiyle beraber olduğunu, bana sürpriz yapmak için benim arabamla şehre indiğini ve yolda giderken arabanın frenlerinin  bozulduğunu söylediğini ve sonrasında da kaza yaptığını söyler. Abhi nin bir vadiye uçtuğunu ve gittiğinde çok kan kaybettiğini söyler. Doktorların onun için uğraştıklarını söyler. 

Dadi Abhi için dua etmeye başlarken Purab onu teselliye çalışır. Purab Pragya ile konuşmak istediğini söyler. Purab kazadan Tanu ve Aliya’nın sorumlu olduğunu ve Nikhil’in arabanın frenlerini bozdurduğunu söyler. Bu sırada Aliya ve Tanu da hastaneye ulaşmışlardır. Aliya Dadi den Abhi nin durumunu öğrenmeye çalışır ancak Dadi sessiz kalmayı tercih eder. Biraz sonra hemşire gelir. Aliya Abhi nin durumunu sorar. Hemşire şu anda bir şey söylemek için erken olduğunu ve durumunun kritik olduğunu söyler. 

Tanu kendini parçalıyor gibi davranmaktadır. Pragya gelir ve onları güzelce tokatlar. Onlara buraya niye geldiniz diye sorar. Onların hemen hastaneyi terketmelerini ister. Onlar kızaracaklar mı sanki hiç bir şeyden haberleri yokmuş gibi davranıyorlar. Çünkü derileri kalın hiç bir söz onlara işlemiyor. Az sonra doktor gelir ve Abhi nin durumunun iyiye gittiğini söyler. Doktor Pragya’nın sevgisinin Abhi yi kurtardığını söyler. İçerde bir mucize gerçekleştiğini ve Pragya olmasaydı Abhi nin ölmüş olacağını söyler. 

Pragya Abhi nin kendine gelmesini beklemektedir. Şer cephesi ise Abhi kendine geldiğinde bütün foyalarının ortaya çıkmasından korkmaktadırlar. Abhi kendine geldiğinde neler yaşanacak ? Nikhil, Tanu ve Aliya kaçacak delik mi arayacak ? Merakla beklenen bu soruların cevapları sonraki özetimizde. İyilik sonunda kazanacak. Kötülük geçici hayatımızı etkilemiş gibi olsa da ebedi hayatımız iyiliklerimizin karşılığında bizleri ebedi cennetle mükafatlandıracak. İyilerin her zaman kazanması dileğiyle…….

Ah Kalbim 170. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Ah Kalbim 170. Bölüm Özeti 6 Nisan Fragmanı Mucize Yaşandı (12 Yorum)

  1. uf ya abi ol.uyo anladikda fragya ile abinin duyunleri nezam oluyor onu bilen varsa yazsin lutfan

  2. Kızlar hepinize merhaba nasılsınız iyi misiniz bugün çok yazamadım biricik yegenim geldi onunla ilgileniyorum hepinizi çoooook öpüyorum kendinize iyi bakın tatlişkolarımmm❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  3. İSABELLAM KELEBEYİM NASİLSUN NERDESİN HADİ GEL BARBİM SENİ COK OZLEDİM BUGUN HİC GELEMEDİN MERAK ETTİM HER WEY YOLUNDAMİ PRENSESİM ???
    SENİ COK COK COK SEVİYORUM ❤❤❤❤❤❤❤❤

  4. İyiyim Gizemcim sen napiyosun nasilsin hepinizi cook ozledim isim yazarsam nufus kayit muduru olurdum karneleriniz nasil isim yazamadigim icin beni bagislayin
    Allaha Emanet Olun…