Ah Kalbim 17 Ekim Özeti 2. Bölüm Fragmanı Pragya İle Surash Yakınlaşıyor

Burak 16 Eki 2017 Ah Kalbim  0

Evlilik krizinin ardından bu sefer de Sarla’ya ait düğün salonu ile sorunlar yaşanmaya başlar. Bülbül ise Abhi konserinde çoşarken hiç bir şeyden haberi yoktur. Konserde onu büyükanne Biji tabletten dinlemektedir. Büyükanne de Abhi hayranıdır.

Bülbül Abhi’nin kız arkadaşının ne kadar şanslı biri olduğunu düşünmektedir. Ancak Abhi de konserden sonra eve geldiğinde annesi tarafından etrafında binlerce kız olduğu ancak kötü günde kendisine sahip çıkacak bir kızla evlenmesi gerektiğini hatırlatıyor. Abhi de parası olduğunu ve annesinin asla yalnız bırakmayacağını söylüyor.

Düğün salonu görevliler tarafından kapatılacaktır. Suresh ve Pragya sorunu çözmek için ofise giderler. Surash dün gece yaşananları söylememesini ister Pragya’dan ancak ofisteki adam Suresh’i tanır ve onlara yardım edemeyeceğini söyler. Ortam gerginleşir ve Suresh onları mahkemeye vereceğini söyleyince adam iyice sinirlenir ve onları odadan kovar.

Pragya bu duruma çok sinirlenir ve adamı başlar fırçalamaya. Suresh’in eski bir ordu subayı olduğunu ve kendi işlerini takip etmek için yarım gününü feda ettiğini söyler. Aynı zamnada düğün salonunu işletenlerin dindar insanlar olduğunu ve vergilerini ödediklerini söyler. Bunun üzerine adam yumuşar ve yardımcı olacağını söyler.

Ertesi gün bazı adamlar gelerek düğün salonunun emlak borcu olduğunu söyleyerek kapatacaklarını söylerler. Tartışmalar sürerken bir adam arabasıyla gelir ve ne olduğunu öğrenir. Adamlar ellerindeki kapatma kararını gösterirler. Kurum amiri olduğu öğrenilen adam kendisinin izni olmadan yapılan bu harekete çok kızar ve kağıdı parçalar ve Sarla’dan özür diler.

Sarla onu eve alır ve çay içip gitmesini ister.  Adam Bulbul’u görüyor. Daha sonra Sarla’ya, evlilik salonunda hiçbir şey olmayacağına dair güvence verir. Adam Bülbül’ü çok beğenmiştir. Adam gittikten sonra Sarla güzel giyinmediği için Bülbül’ü fırçalar. Şirket yetkilisi düğün salonunu kurtarma karşılığında Bülbül ile evlenmek istediğini söylemiştir. Ancak Pragya Bülbül’ü evliliğe zorlamak için belgelerde sahtekarlık yapıldığının farkına varır ve asla böyle bir evliliğin yaşanmayacağını söyler.

Suresh bu süreçte her zaman yanlarında olacağını söyler. Surash bir yüzük alır ve denemesi için Pragya’ya verir. ancak Bülbül onları görüp yüzüğü önce kendi eline sonra da Pragya’nın parmağına takıp denetir. Suresh ise utancından dışarı çıkar. Ancak çok mutlu olmuştur. Pragya ise ona karşı bazı hisler duymaya başlamıştır.

Ah Kalbim 17 Ekim Fragmanı

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 17 Ekim Özeti 2. Bölüm Fragmanı Pragya İle Surash Yakınlaşıyor” üzerine 7 yorum

 1. ah kalbim dedi ki:

  Aysuncum neyi begenmedin bu dizide soyleyebilirmisin lutfen

 2. aysun dedi ki:

  cok kotu bir dizi

 3. Elifsu dedi ki:

  RZALİ CANIM hoş buldum.. dün işlerim bitti.bende sızıları özleince hemen geldim.

 4. derya dan xeber qetirmisem isidirsen dedi ki:

  Hulya deryayi bilirsen seni cox isteyir addinam hesteligi yaxsidir amma o bacani incidi lefleri qopmuwar sene selem edir seni isteyir sene nuw edir yazmax isteyir yazacax men sizden bawa dusebilemerem sen menden bawa dusersen men bilmirem derya menden bawa duser belke sende amma ben yox neyse men de sana nuw edirem ozunu yawsi ile derya lobye yiyir indi sen ne xarirsan bide ozune pisik aldi onu isteyir adi sen deyesen deyir senle daniwmax isteyir neyse bowver haqqi helel ele heyati yaxsi olar insalax hoca qal

  1. Rzali dedi ki:

   salam axsaminiz xeyir.sizin yaziliw sekliniz cox qeribedi Azerbaycan diline benziyir amma men de tam oxuya bilmedim men Azerbaycanliyam belke de basqa dildi ama cok qarisiqdi

 5. Elifsu dedi ki:

  Kızlar ben geldim..sizleri çoooook özledim

  1. Rzali dedi ki:

   hos geldin Elifsu nasilsin?neler yapiyorsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.