Ah Kalbim 162. Bölüm Özeti 29 Mart Fragmanı Doktor Bebek Abhi’nin Diyor

Ah Kalbim dizisinin 28 Mart özetinde DNA örnekleri için harekete geçilmişti. Önce sesini sigorta yapmak bahanesiyle Abhi den kan örnekleri alınmış daha sonra da Nikhil den saç örneği alınmıştır. Şimdi herkes merakla DNA testinin sonuçlarını beklemektedir. Bu arada Nikhil için Abhi’nin evinde bir doğum günü düzenlenmiştir. Yani herkes Abhi’nin evinde toplanmıştır.

Yapılan testin sonucunda bebeğin babasının Abhi olmadığı tespit ediliyor. Pragya şimdi Tanu’nun ne yapacağını merak ediyor. Nikhil için yapılan doğum günü partisine yetişen Pragya Abhi ile dans eder. Dadi onları bu şekilde görünce mutlu olur. Abhi Pragya ya Tanu ile Nikhil’i bir arada gördüğünü hatta elele tutuştuklarını söyler. Pragya Tanu bana karşı değil dana karşı plan yapıyor diye konuşur. Pragya Tanu’nun sahtekarlığını öğrenmesi için Sarlayı da çağırır. Pragya ile Abhi dans etmeye devam ederler. 

Dadi Tanu’yu kıskandırmak için Tanu ya onlar dans ederken nasıl da yakışıyorlar değil mi diye sorar. Tanu güneş ve ayda biribirlerine bakınca tutulma olur diyerek onları küçümser. Pragya önce Dadi nin duasını alır ve tüm cesaretiyle konuklara bir şey söyleyeceğini bildirir. Tanu konuşmayı engellemeye çalışsa da Pragya korktuğun bir şey mi var diye sorar. Tanu paniklemiştir. Pragya Tanu’nun para hırsından her şeyi yapabilecek birisi olduğunu amacına ulaşmak için masum bir bebeği bile kullanmaktan çekinmeyeceğini söyler. 

Tanu bu kadın ne söylediğini bilmiyor diye tepki gösterirken Pragya bebek ABhi’nin değil der. Bir anda herkes donakalır. Tanu da neden şimdiye kadar bunu gizlediğini sorar. Pragya eskiden delilim yoktu ancak şimdi sağlam delillerim var diyor. Pragya elindeki DNA sonuçlarını Abhi ye gösterir. Ordakilerde sonuçları görünce şaşırırlar. Abhi Tanu nun ne söyleyeceğini merak etmektedir. Tanu belgelerin sahte olduğunu Pragya’nın kendisini merdivenlerden atmak istediğini bunu başaramayınca da bu yola girdiğini söyler.

Tanu kendinden geçerek yere düşer. Onun yardımına Nikhil koşar. Tanu kendine geldiğinde kendisinin de delili olduğunu söyler ve odasına çıkar. Tanu da test sonuçlarıyla gelir. Onun sonuçlarına göre de bebeğin babası Abhi dir. Kafalar iyice karışır. Hatta ikisine de rapor veren doktor aynı kişidir doktor Sheela.. Dadi o zaman doktor Sheela’yı buraya çağıralım der. Tanu onu getireceğini söyler. Abhi Tanu nun sahtekarlık yapabileceğini düşünerek Purab’ın gideceğini söyler. Purab doktor Sheela’nın evine gider.

Purab onu getirirken doktor Sheela Pragya’ya yardımcı olacağından dolayı çok sevinçli olduğunu söyler. Doktor Sheela eve geldiğinde Pragya’nın elindeki belgelerin gerçek olduğunu söyler. Abhi ne yapacağını bilemez. Pragya’dan özür diler ve Tanu nun karşısına geçer. Ona masum bir bebeği kullanarak hayatını mahvettiğini söyler. Ayrıca onu evden kovar. Doktor Sheela buna daha fazla dayanamayacağım diyerek Tanu nun suçsuz olduğunu söyler. Vicdanının bu yalana elvermediğini söyler. Pragya doktor Sheela’nın gözlerine bakıyor. İyi ama neden böyle bir şey yaptı…Abhi şimdi kime inanacağını bilemiyor. Abhi belgelerin yalan söylemeyeceğini düşünerek Pragya ya masum bir bebeği kullanmakla suçlar. 

Pragya doktor Sheela’nın iyi bir insan olduğunu düşünmektedir. Bu yüzden gerçekleri öğrenmek için onun evine gider. Doktor Sheela karşısında Pragya yı görünce ondan gitmesini ister. Anlatacak bir şeyinin olmadığını söyler. Pragya neden yalan söylüyorsun yoksa para mı aldın der. Doktor Sheela daha fazla dayanamayarak çocuğunun kaçırıldığını ve kendisine şantaj yapıldığını söyler. Pragya şok olmuştur. Pragya Nikhil den şüphelenmektedir. Pragya doktor Sheela ile bir pazarlık yapar. Pari yi getirirsem doğruları söyler misin diye sorar. Doktor Sheela kabul ediyor.

Ah Kalbim 162. Bölüm Fragmanı

 

dizibilgi google play

Ah Kalbim 162. Bölüm Özeti 29 Mart Fragmanı Doktor Bebek Abhi’nin Diyor (38 Yorum)

 1. Reyhan abla sende piskologo gitdin insallah sorunlarini cabucak asarsin canim ablam sence ablam piskolok iyi biyermi

 2. DEFNEM evet bolanimdayim gercekten hayatımın en kütü günlerimi yaşıyorum
  Size yansıtmak istemezdim ama yapamadım çünkü okadar mutsuzumki hiç birşey olmamış gibi yapamıyorum sorunlarım bitmeyene kadar yazmıcaktım ama sizin yorumlarınızı gürüp dayanamıyorum işte:(
  Ama INŞALLAH en kısa zamanda biter defnoş seninle bir hafta önce pıskoluk falan konuşmuştuk ve ben gitim olan oldu 🙁

  HÜLYACİM sen aşıkmı olmuşsun;) senın adına çok sevindim ALLAH daim etsin İNŞALLAH Canım arkadaşim
  ELOŞUM KANKİM sen nasilsin iyisin İNŞALLAH
  Sizleri seviyorum kızlar ALLAH emanet olun

 3. ŞEKERDEN❤DAHA❤ŞEKER❤ARKADAŞLARIMMM❤HEPİNİZE❤İYİ GECELER❤TATLI❤RÜYALAR❤EN❤ GÜZEL❤MUTLULUKLAR❤SİZİN❤ OLSUNNNN❤HER❤BİRİNİZE❤KÜÇÜK❤MASUM❤BİR❤ÖPÜCÜK❤YOLLUYORUM❤ TEKRARDAN❤İYİ GECELER❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 4. KIZLARRRRRRRRRRRR
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ❤️❤️❤️

 5. Aynen helinim dişim ağrıdığı zaman babam annem yanıma geliyolar hadi hazırlan hastaneye gidiyoruz diyolar korkudan yok cnm geçti ağrımıyo artık diyorum

 6. İyi geceler kızlar nasılsıniz kankammmmmmmmmmmmmmm canımmmmmm sana bizim sayfaya yazdımmmmm xedicemmm canım ablammmmmm veeee ismini yazamadıklarım kusura bakmayın yeni gelen herkez hoş geldiiiiiiiiiii uzun yıll arkadaşşş olursunuz inşallah abloşlarım kardeşlerim sizi seviyorum by by

 7. DEFNOŞUM evet yaa REYHANCIIM gelmedi yine:(
  Sana da İyi Geceler tatlişim:)
  Ben de Aslan Ailemden sıkıldım yine mecburiyetten kanal 7 ye geçtim biraz:):):):)
  Mecburiyetten derken yani öyle böyle seyretmek yani seyretmek ve seyretmemek arası:):):):):)
  Tatliş arkadaşlarım hepinize İYİ GECELER:)TATLİŞ RÜYALAR diliyorum:):)

 8. Herkese ii geceler ablalarim sizi cok ama cook seviyorum yarin malum okul. Bni sevmiyenleride sizi seviyorum

 9. Mervem☺ bende seni seviyorum

  Almiramm ❤ aynen ya ortak noktalarının var bugün agirmiyor disim babam hastaneye götüreyim diyor ama korkuyorum☺

  Ret hoş ablosum❤ben iyim cok sukur sen nasılsın canım ablosumm benim❤

  Elos a blosum ve Defnos a blosum nerelerde❤

  Neyse
  Herkese
  Şimdiden

  ☺☺❤IYİ❤☺☺
  ❤❤☺GECELER❤❤☺
  ☺❤☺TATLI☺❤☺
  ☺☺❤RÜYALAR☺☺❤

  Not:SIZLERI seviyorum…

 10. ❤❤❤NASILSINIZ❤❤❤
  ❤❤❤ AH KALBİM ❤❤❤
  ☺❤☺AİLESİ☺❤☺

  Not:SIZLERI ÇOK SEVİYORUM…

 11. HÜLYOŞUM iyi geceler demiştim aslında ama bakiyim dedim tekrar. Aktardan yağlar ve bitkisel ilaçlar otlar aldim. Onlari yerlestiriyordum.
  Cennetin Gozyaslarina göz aticam birazdan 😉
  REYHANIM bunalimda zaar 🙁

 12. REYHANCII:)
  ELACIIM:)
  DEFNOLUM:)
  Neredesiniz:)?
  Napıyısunuz:)?:)
  Ben Aslan Ailemi izliyorum:)

 13. iyiyim nihanim izmirdeyim canim burasi bana cok guzel burayi cok seviyorum arkadasim nihan donuyodu birbirimize doyamadik bende gittim onla izmire ohhh burasi cok guzel havasi kokusu agaclari her yeri cok guzel yeni dogmus gibiyim yarinda isallah bol bol gezeceyiz izmiri sen napiyosun nihanim iyimisin gunun nasildi yegenlerin nasil ayyy bura arkadasimin yeni domus yeni var bi tatli allahim yiyecem tatliliktan onu biri var ayni ben cok yaramaz kivalamaca oynatiyir bana beni opuyor aynen boyle diyor cok yodun beni ala ala cok sevdim bellacim uff şen benim belamsun cok şevdim askim diyor ay cik tatliya cok seviyorum digeride ayni sekil kucama oturuyorlar ben seviyom ben seviom diyorlar opuyorlar opuyorlar doymuyorlar ay bende ope ope doyamiyorum cok tatlilar ayy simdi bidaha geldiler ay yicem onlari kendine iyi bak nihanim seni cok seviyirun tatli cileyim

 14. Hosgeldin ZEYNOCUM
  çocuklarının bağışıklığı zayıf herhalde. Dikkatli ol
  Öpüyorum seni çok ❤❤
  ⚘⚘⚘⚘
  IYI GECELER KIZLAR ALLAH RAHATLIK VERSİN HEPINIZE

 15. Selam MERVECİİM:)
  Çok güzel gidiyoorr:):)
  İkimiz oturduk sohbet ettik:):)
  O bana beni anlattı hakkımda her şeyi biliyor beni çok yakında çok iyi tanıyor beni çok iyi takip etmiş tabi anneciğimin arkadaşı teyzoş sayesinde yani halası sayesinde:):)
  Kendinden de bahsetti aslında ikimizin çok ortak noktası var bir birimize benzer yanlarımız çok:):)
  Birde boylarımız aynı yani o benden 3 sm falan yüksek:)

 16. İYİ AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIZ İYİMİSİZ BU GÜN ÇOK İŞİM’VARDI O,YÜZDENDE HİÇ YAZAMADIM İYİSİZDİR İNŞALLAH♥•♥•♥♥• AİDEM CANIM KANKAM NASILSIN BİTANEM İYİMİSİN BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUM KENDİNE İYİ BAK CANIM GÖRÜŞÜRÜZ ÖPÜREM KANKAM★*★♥♥*★*★♥♥*★

 17. ***AİDEciim*♡*tatliş kankitom ben çok çok iyim:):)
  Sen nasılsın cantanem:)?:)
  Nasıl gidiyor:)?:)
  Baküde hava nasıl:)?:)
  Bursa çok soğuk buz gibi amma benim kalbim sımsıcak:):):)
  Öpüyorum seni koskocaman:)
  Ba Baaayyyy:)

 18. ZEYNOcum HOŞGELDİN canım arkadaşım:)
  Çok geçmiş olsun ALLAH yavrularına acil şifa versin:)Öp onları benim için:)Bende sen öpüyorum:)

 19. İSABELLAcıım çok Teşekkür ederim tatlişim:):)
  Allah seni de hep mutlu etsin sevdiceğinle:):)
  Öpüyorum seni:):)
  Ba Baaayyy:)

 20. İSABELLAM KELEBEYİM NASİLSİN CANM AMA YAZDİM BEN SANA GECEN SAYFADA GORMEDİN HER HALDE SABAH YAZMİWDİM SANA…SONRA YİNE Bİ KAC KES YAZDİM AMA HİC BİRİ CİKMADİ…SADECE BİTANESİ CİKDİ YORUMUMUN???? GECEN SAYFAYA TEKRAR BAK GORUCEKSİN BİTANEM ❤❤❤❤❤BEN HİC SENİ UNUTURMUYUM BİTANECİK BARBİM HEP AKLİMDA VE KALBİMDESİN. SENİİ COK SEVİYORUM TATLM BENİM❤❤❤❤❤❤

 21. ♡Lalem♥ canim kankam teklifi kabul etdoyin icin cok mutlu oldum.Canimin ici seni cok seviyorum.Opuyorum seni canim kanakm.

 22. erhana kizlar.Naailsiniz.
  ♡Hulyam♥canim naailsin.Canim benim anliyorum yorum cikmiyor.Bir sorun vardi jerjalde.Canim nemde seni cok ozledim.Canim seni cok seviyorum.Opuyorum senin o hizel yanaklaeindan.

 23. nihanim noldu bitanem bana kustunmu gecen syf ya yazdim cevap vermedin unuttunmu yoksa beni bitanemmm

 24. sanada iyi aksamlar nihanim nasilsin napiyosun iyimisin ugur boceyim bitanem…
  zeynocum hosgeldin cnm nasilsin

 25. Slm abih hafızasın kaybediyo hafızası ne zaman yerine gelecek bilen varsa yazsın lutfen kaçıncı bölumde

 26. İYİ AKWAMLAR GUZELLİKLER NASİLSİNİZ UMARİM HER KES İYİDİR.HEPİNİXİ COK SEVİYORUM OPUYORUM SİZLERİ CANTANELERİM❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 27. Can kuşlar nasılsınız HÜLYAM DEFNE ELA REYHAN ben iyiyim çoklar hastalar dört gözle yarı yıl tatili bekliyorum valla kış geldimi ben depresyona giriyorum çocoklar sürekli hastalar

 28. busem cnm seni tanimammi tanidim tabikide senin gobek adin eceydi seni cok seviyorum hayatim hep mutlu ol cnm geldimde egleniriz busem ece