Ah Kalbim 161. Bölüm Özeti 28 Mart Fragmanı Bebek İçin DNA Örnekleri Alınır

Burak 13 Oca 2018 Ah Kalbim  0

AH Kalbim 27 Mart özetinde Chambak Nikhil ve Tanu’nun direktifleriyle Pragya’yı tuzağa düşürmek için harekete geçmişti. Chambak Pragya nın baygın halde yattığını görerek odaya kamera yerleştirir. Sonra onunla güzel vakit geçirmek için harekete geçer. Bu sırada Pragya da kendine gelmiştir. Pragya yarı baygın şekilde Chambak’ı görünce vay gevur herif diye eline geçirdiği sopayla Chambak’ı dövmeye başlar. Chambak sağa sola kaçmasa da dayak yemekten kurtulamaz. Chambak odanın penceresinden atlayarak kaçmayı başarır.

Chambak Tanu ve Nikhil’in yanına gider. Tanu onu azarlamaktadır. Bir şeyi doğru yapamadın diye fırça atmaktadır. Ancak Nikhil onu azarlamayı bırakmasını ister. Kamera kayıtlarından ilk 10 dakikalık bölümün kendilerine yeteceğini söyler. Tanu görüntüleri görünce mutlu olur. Şimdi Abhi’nin başını yere eğdireceklerini söyler. Görüntüleri tüm aile bireylerine göndermesini ister. B u arada Nikhik de Abhi ile iş görüşmesi yapmaktadır. Purab Nikhil’in burda olmasından şüphelenir.

Pragya yarı baygın vaziyette merdivenlerden inerken Abhi tarafından tutulur. Abhi neden böyle uykulu dolaşıyorsun yoksa gece uyumadın mı diye sorar. Pragya bir şey söylemeden Tanu devreye girer ve geceyi sevgilisi ile geçirdiğini söyler. Abhi Tanu’yu azarlayınca Tanu elindeki videoyu ona gösterir. Abhi şok olmuştur. Video ailenin diğer bireylerine de ulaşmıştır. Purab Nikhl’in burda olma sebebinin ne olduğunu anlamıştır. Purab Abhi’ye gördüklerinin yalan olduğunu söylemektedir.

Tanu görüntüleri televizyondan izlenmesini ister. Aile üyeleri şaşkınlık içinde videoyu izlerken Dadi bunların saçmalık olduğunu ve bu rezilliğe son verilmesini ister. Chambak aslında biz birbirimizi uzun zamandan beri seviyorduk. Videoda gösterilen her şey gerçek. Artık bu ilişkinin gizlenmeye ihtiyacı yok diye düşündüm diye konuşunca Purab Chambak’ın yakasını toplar. Tanu Pragya’nın gerçek yüzünü gördünüz değil mi der. Pragya susmasını ve mahkemede hesap vereceğini söyler. 

Bir müddet sonra Purab başka bir video ile gelir. Bu video olayın tamamını gösteren bir videodur. Şaşırma sırası Tanu dadır. Abhi Pragya’dan özür dilerken Tanu ya hiç bir zaman güvenmediğini söyler. Abhi Chambak’ın yakasını toplar ve seni kim kullanıyor diye sorar. Ayrıca polis çağıracağını da söyleyince Chambak çok korkar. Pragaya Tanu’ya yine başaramadın, kocamın gözlerinde beni küçültemedin der. Tanu Abhi’nin kendisini evden atacağını düşünmektedir. Nikhil de Chambak’a para verir ve buradan ayrılmasını ister.

Pragya artık son darbeyi vurmaya hazırlanmaktadır. Bunun için Doktor Sheela’nın evine gider. Onun kızı Pari ile tanışır. Pari Abhi hayranı olduğu için konserine gitmek istiyordur. Pragya onu götüreceğini söyler. Pragya onu samimi bulunca durumunu anlatır. Sheela, Abhi ve Nikhil’in kan, saç veya tırnak numunesine ihtiyacı olduğunu söyler. Pragya önümüzdeki haftaya kadar getireceğini söyler. Sheela, raporun 2-3 gün içinde geleceğini, bunun Tanu’ya karşı önemli bir adım olduğunu söylüyor. 

Pragya Abhi’nin yanına gelir ve sesini sigortalatmak istediğini söyler. Sen benim para kaynağımsın ve sesin olmadan bir işe yaramazsın diye dalga geçer. Abhi’yi ikna etmeyi başaran Pragya birlikte hastaneye giderler. Doktor Sheela kan örneklerini alır ve bundan sonra gerçeklerin ortaya çıkacağını söyler. Purab da Nikhil den saç örnekleri alacaktır. Purab bir bahane ile onun da örneklerini alır.

Ah Kalbim 161. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 161. Bölüm Özeti 28 Mart Fragmanı Bebek İçin DNA Örnekleri Alınır” üzerine 108 yorum

  1. Düş dedi ki:

    Pragya affetme.ahtıvefadan anlayanmayan. sana nasıl eş olabilir ki

  2. esma nur dedi ki:

    pragya oluyor mü munni diye biri geliyor aynı pragya

  3. merve dedi ki:

    Ablalarim selam. Uyandinizmi ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.