Ah Kalbim 16 Kasım Özeti 28. Bölüm Fragmanı Sarla Kalp Krizi Geçirdi

Ah Kalbim yeni heyecanlarla kaldığı yerden devam ediyor. Son bölümde Abhi Pragya’yı ihanetle suçlayarak onu evden kovmuştu. Tanu ve Aliya kıza ağzına gelen hakaretleri söyleyince Pragya daha fazla dayanamayarak evden bir gece vakti ayrılmıştı. Pragya gece vakti ıssız bir yerde oturmuş başına gelenleri düşünmektedir. Bu sırada Pal Ka Tha Karvaan şarkısı çalıyor.

Pragya Abhi ile arasında geçen mutlu anları düşünürken Abhi’de onun hayalini canlandırmakta gözünde. Aslında seviyorlar birbirlerini ancak şartlar elvermiyor. Tanu ve Aliya onların en büyük düşmanları. Onların diyorum Abhi de onların yüzünden sevdiğini anlayamıyor. Bu aslında daha çok Abhi’ye zarar veriyor. Abhi Pragya’ya kötü davrandığı anları hatırlamaktadır. 

Purab arabasının bozulduğunu söyler. Tamirciyle görüşür ve onun sabaha kadar gelemeyeceğini söyler. Orada bir klübe bulurlar ve geceyi burada geçirmek zorundalar. Purab tıpkı filmlerdeki gibi olduğunu söyler. Bu arada annesi arar ve Bülbül ile buluşup buluşmadığını soruyor. Annnesi onun kalbini kazanmasını istiyor. Sarla da Pragyayı merak eder. Geceleyin onun yanına gitmeye karar verir. Yolda kızının başına gelenleri düşündükçe sıkıntıya düşer. Kalbi sıkışan Sarla bayılır. Surash ve kardeş Rachna da taksiyle geçerken onu görüyorlar. Suresh Sarla’yı görünce yanına koşar. Surash Rachna dan ailesini bilgilendirmesini isterken kendisi de Sarla’yı hastaneye götürür. 

Bu arada Prgaya da kendi evine gitmeyi düşünür ve gerçekleri zamana yayarak annesine anlatmayı düşünür eve geldiğinde ise annesinin hastaneye gittiğini öğrenir. Hemen büyükannesi ile hastaneye giderler. Doktor ile görüşürler. Doktor Sarla’nın ameliyat olması gerektiğini söyler. Akash Dadi’ye Sarla’nın kalp krizi geçirdiğini söyler. Abhi ve Dadi çok üzülürler ve hemen hastanenin yolunu tutarlar. Oraya geldiklerinde Pragya kapıdadır. Abhi’yi gören Pragya ona sarılır. Abhi de kayıtsız kalmaz. Onların bu hasretle kucaklaşmaları Dadi’nin gözünden kaçmamıştır.

Pragya Sarla’nın neden kriz geçirdiğini sorgularken Tanu’nun telefonundan sonra kendisini kötü hissettiğini öğrenir. Pragya hastaneden ayrılıp doğruca Abhi’nin evine gelir. Kapıyı açan Aliya onu karşısında görünce şaşırır. Pragya doğruca Tanu’nun yanına gider ve şamarı patlatır. Annesinin başına gelenlerden onu sorumlu tutar. Abhi’nin karısı olduğunu ve bunun böyle devam edeceğini söyler. Tanu ise onun gayri meşru karısı olduğunu söyler.Pragya Tanu’yu ailesine zarar vermemesi konusunda uyarır. 

Pragya hastaneye gittiğinde Abhi’nin operasyon için doktor ve hemşireleri uyardığını görüyor. Ancak Abhi Pragya’ya çok kızgın. Ona Dadi’nin üzülmemesi için bu şekilde davrandığını söyler. Bu arada Bülbül de annesinin kalp krizi geçirdiğini öğrenir. Bülbül çığlık atarak ağlamaya başlar. Aliya ve Tanu da Dadi’nin gözüne girmek ve Pragya hakkında fitne üretmek için hastaneye giderler.

Ah Kalbim 16 Kasım Fragmanı

dizibilgi google play

Ah Kalbim 16 Kasım Özeti 28. Bölüm Fragmanı Sarla Kalp Krizi Geçirdi (123 Yorum)

 1. Çok güzel bir dizi bayi lara k iz li yor um yalanci bahar dan bir garip aşk tan sonra en iyi dizi

 2. Yaaa bu saftrik Paro balayına gitmiyor yaaa:):):)Şapşal kııızz:):)
  Reyhancıım evet aynen Dipalinin dediği gibi SULTANI GÖRÜPTE AŞIK OLMAMAK MÜMKÜN DEĞİL:):):)
  Maduyu eve bıraktığında arabadan sadece o efsane yeşil gözlerini gören rk nasıl kıskançlıktan çıldırdı gördün müü:)?:):):):)
  Ve Madu Sultanın etrafında dolaşmaya başladı sözde çocuğuyla ilgileniyor gibi yapıp ona yaklaşmaya çalışıyor çocuk bahane işte:):):)
  Amma daha sonra Sultan öldürülünce o çok ilgilendiği çocuğu bir kere bile aramadı hemde Sultana söz vermişti elini uzatıp eğer Sultana bir şey olursa çocukla ilgikenecekti amma hiç ziyaretine bile gitmedi sinsi kadın işte hem babasının ölümüne sebep oldu hemde çocukla hiç ilgilenmedi:/:/
  Neyse sen seyredip göreceksin zaten:):)
  Öpüyorum seni:)

  • Hülya işte yine başladı
   senaryoları gerçek sanıyor
   Zavali çocuk aklı işte
   okadarını anlıyor
   🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

 3. Mersinli ELA ❤️❤️❤️HÜLYAMMMMM ❤️❤️❤️❤️REYHANIM ❤️❤️❤️İKİNİZİ ÇOK SEVİYORUM GONCA GÜLLERİM ❤️❤️❤️ dedi ki:

  HÜLYAMMMMM AŞKİTOŞKOM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR HAMD OLSUN BEN İYİYİM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  REYHANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ❤️❤️❤️❤️❤️
  SİYAH BEYAZ AŞK DİZİSİ İZLEDİM ŞİMDİ SO İZLİYORUM SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN

 4. Tatlişim ben de sana saygı duyuyorum güzel kalpli Nurdancıım:)Ne demek istediğini kimlerden bahsettiğini anladım tatlişim amma sen boşver o hasta ruhlu insanları canımcıım onlar ciddiye alınacak insanlar değil tatlişim sevyeleri sıfır:)
  Sen belki uyumuşsundur şuan tatlişim amma ben SO seyrediyorum:):)
  Ayyy bu bölüm çok hoş yaa öldüm bittim bittim beeenn:):):)
  O evlilik kolyeyi binbaşının Paroya takışı o bakışları o mumlaaarr o pamuktan kar yağdırışıııı romantizm tavan yaptı yemin ediyorum:):)
  Ve o yakınlaşmalar neydi öyle:):):)
  Hooooop aile var diyecektim tam öpecekti binbaşı Paroyu:):)
  Öptü amma gözlerinden:):)
  Ayy ne kadar edepli benim şeker arkadaşım Nurselciimin binbaşısı:):):)
  Seni öpüyorum tatlişim reklam bitti diziyi seyretmeye devaaamnn:):)
  İyi Geceler diliyorum sana:):)

 5. Herkeciklere iyi geceler tatilimı tatlı rüyalar dostlar bacılar kardeşler ablalar kankişıtolar arkadaşlar canlar mışıl mışıl uyuyanlar

 6. Selam iyim sen nasılsın

  Isabella tabiki kendimi tanita bildirim
  ☺ben 16 yaşındayım lise2 ye gidiyorum saçlarım i kestim yani kısa kumral saclarim var ela gözlerim tenim beyaz ve kilom 42 boy 1.63 4 kardeşiz 2 abim bir kiz kardeşim ben annem babam ole başka sormak istediğin birşey varsa sorabilirsin yarın okulun var hadi bay☺

  ❤❤IYİ GECELER TATLI RÜYALAR HATUNLARIM❤❤

 7. Evet reyhan abla bende pragyay çok üzülüyorum canım ya ben yatıyorum iyi geceler tatlı rüyalar bende seni çoook öpüyorum

  • İyi geceler semoşum
   tatli rüyalar
   buarada bu ay 31 canım
   ALLAH rahatlık versin

 8. Ben çok iyim tatlişim:)
  Sen nasılsın:)?:)
  Ben SO bekliyorum başlasın diye:):)
  Anaaa dur başlamııışş:):):):)
  Kanal 7Avruoada başlamııışş:):)
  Tatlişim öpüyorum seni:)
  Sonra görüşürüz yine:):)
  Hoşçakal canımcıımmm:):)

 9. Arkadaşlarım bu ay 30 mu çekiyor 31 mi benim takvimim yanlış ta eğer öyleyse dileğin doğum günü yarın değil öbür gün

 10. Ayyy tatlişim nasılsın:)?:)
  O anlattığın sahneye gülüyorum hala:):):):):)
  Sultanın o sahnesini youtube den bin defa izlemişim dir:):):):)
  Çok yakışıklı dimi ama yaa yeşil gözü panter:):)Sete nasıl havalı geldi oğluna sakat dedi diye birde Maduya da hakaret etti diye adama bastı tokadı ve sonrada bacaklarından tavana asttı:):):):):):):)
  Bittu ve diğerleri möö gibi baka kaldılaar:):):):):)ayyy:):):):)Reyhancıım sen çok yaşa tatlişim bu sahneye bana hatırlatın az sonra ben de tekrar izleyeceğim:):):):)
  SO seyredecekmiyiz Reyhancıım ben hazırlıklara başladım duble türk kahvesi falan hazır yani bol bol içeceğim yineee:):)
  Öpüyorum seni sonra görüşürüz yine:):)
  Hoşçakaaal tatlilimmm benimmm:):)

  • Evet HÜLYACİM sultan gerçekte hangi karakterde olursa olsun sevilecek bir adamdır bugün dipali ne dedi biliyormusun rk o adam kim ve rkde sultan dedi sonra dipali dediki aman ALLAHhım bir insan ismiyle bukadarmi uyumlu olur eminim dünyada ona aşik olmayan bir kız yoktur ve bende dedimki evet dipali şeytanda hayatında bikere doğru konuşmuş dipali sen çok doğru konuştun bu adamı görüpte aşık olmamak mümkün dil:))))))
   HÜLYACİM tabikide so izliçem bugün yine çok romantik bir bölüm bizi bekliyor ben hazırım zaten seni öptöm canımmm

 11. Herkeze iyi geceler tatlı rüyalar canım arkadaşlarım allaha emanet olun rabbim hakımızda hayırlısı neyse onu çıkarsın karşımıza

 12. ❤️❤️DİLEĞİM ❤️❤️
  ♥️♥️CANIM ♥️♥️
  ♠️♠️BENİM♠️♠️
  ♣️♣️DOĞUM♣️♣️ GÜNÜN✨✨ KUTLU✨✨OLSUN✳️✳️ NİCE ✳️✳️MUTLU✴️✴️ YILLARA✴️✴️ ALLAH ❇️❇️UZUN❇️❇️ ÖMÜR 〽️〽️〽️VERSİN 〽️〽️〰️〰️BİR〰️〰️ ÖMÜR〰️〰️ BOYU☸️☸️ MUTLU☮️☮️ ETSİN ✡️✡️SENİ☯️☯️ RABBİM⚛️⚛️ KARŞINA☪️☪️ HEP☣️☣️ İYİ ☢️☢️İNSANLAR ☪️☪️ÇIKARSIN ⚛️⚛️HEEEEEEEEEP ✡️✡️✡️MUTLU☸️☸️ OL ☮️☮️☮️BİTANEM ⚜️⚜️ Dileğim canım kardeşim babam bana uyu artık dedi saat tam 00.00 daa dogum gününü kutlamak isterdim ama olmadı onun için şimdiden kutliycammmmm

 13. Herkese iyi seyirler dizi güzel gidiyor da benim anlamadığım pragyayı hiç güzel yapmamışlar sözde gelin özentisiz gördum bülbül ondan güzel olmuş abhinin damatlığıda yakışmamış bence

 14. Şu an filim izliyorum bi gözüm tv de bi gözüm telde harfler yanlış çıkyo onun için arkadaşlarım

 15. Hayırlı geceler arkadaşlarım reyhan ablacım ben çok şükür sen nasılsın?? Songülcüm iyi geceler tatlı rüyalar.. Abhigyacım tatlı rüyalar… İremsu isabella bence öğrenmeniz gerek kızlar….

  • SEMOŞUM bende aynı bi gözüm tv de bi gözüm telefonda ve ağzım açık izliyorum canım pıragyam şoka girdi zavalim
   Seni öptöm semoş

 16. HÜLYACİM canım nasilsin evet hülyacim ben şuan yb sultanın bölümlerini izliyorum yakışıklığın hası işte nemi yapıyor vala bugün madunun setine geldi ve bir adamı neden oğluna sakat dedidiği için adamı kafa östü astı:)))))
  Bu adam çok yakışıklı ya
  Ee sen neler yapıyun canım seni seviyorum kocaman öptöm

  ELOŞUM nasilsin canım neler yapiyorsun seni seviyorum
  SEMOŞUM canım nasilsin tatlişim
  RZALİCIM canım neler yapiyorsun hepiniz çok çok seviyorum

 17. Selam kizlar hepinize ve iyi geceler tatli ruyalar canlarim okula gitdigim icin yazamiyiyorum yani vaktim olmuyor hadi saolun kizlar hepinizi opuyorm bye bye.

 18. aaa neguzel semacim biz hiç bilmeyiz oyle seyleri hep hanife hanim yada annemiz yapar ogrenmeyede niyetimiz yok

 19. Slm kızlar şuan ah kalbimmi izliyorum abhi teri galiyan şarkısını söylüyor ayy ben bu şarkıya bayılıyorum
  Bu abhi çok tatlıya:)))

 20. Ela ablam ben iyiyim canım ablam çok şükür Helin cim iyiyim canım sen nasılsın bence tokat hint dizilerinden yeni değil daha önce zor sevda daki asaf zoya ya tokat atmıştı

 21. İremsu yazdıklarını okuyorum cnm ben genelde hamur işleriyle uğraşnayı çok seviyorum internetten tariflere bakıp deniyorum … Ben zaten okula gitmiyorum ama kitap okuyorum .. Pantolonlarımı çok seviyorum .. Yemek yapmayı çok seviyorum öyle işte

 22. Iyi aksamlar kizlar canlarim benim nasilsiniz gorusmeyeli uzun zaman oldu.yaa gercekten hic vakit bulamiyorum bu gun bile 1 saat bundan once geldim.gercekten bos vaktim hic yok.oldu zamanlardada internete gireyodum ama gelmiyodu yazamiyodum hadi neyse.bide beni soran arkadaslarim ben cok cok iyiyim asil sizler kendinize iyi bakin.simdi gidib uyuyucam sabah yine okul var.yeni gelenler hos geldiniz.gidenler yolunuz acik olsun.bana sormak istedinginiz bir sey varsa siz yazin soz veriyorum ben yarin size cevab yazicammmm.hepinizi bol bol opuyorum ke dinize iyi bakin iyi geceler♥♥♥♥♥♥♥♥

 23. Yaaa buvsorum aciiiil lutfen bu diziyi altyazi izlem istiyom nasil lutfen yardimci olun

 24. ANONİM Abhinin Pragyaya şiddet uyguladığı sahne 600.bolumlerde kardes
  ☘☘☘
  IREMSU ne sorduğunu anlamadım kardes
  ☘☘☘☘
  SEVGİLİ YEŞİM Pragya o kadar çok kaçırılıyor ki inanki detayları bilmiyorum. Yani bu dizide YOKYOK maşallah. Her türlü rezillik ve sürpriz mevcut 😉
  ☘☘☘Bugün gunlerden SİYAH BEYAZ AŞK❤TÜM HAZIRLIKLARIMI YAPTIM DIZIMI IZLIYCEM. ÖPÜYORUM SIZLERI❣

  • Defnoşum canım sen ne güzel ah kalbim dizisini özetlemişsin elerine sağlık defnoş ben anlamıştım bu dizide güzel şeyler olacaktı ve evet yb bga çok benziyor ama bu biraz daha uzun daha güzel ben sevindim uzun olmasına
   Defnoş sen harikasın seni seviyorum ALLAH emanet ol

 25. Arkadaşlarım gece 12 yani 00.00 da ben anlatabiliyorumdur umarım sizi seviyorum

 26. Hayırlı geceler arkadaşlarım…. Dileğim abla demene gerek yok cnm sema diyebilirsin…. İsabella, iremsu siz kardeşsiniz ama aynı yaştasınız ikizmisiniz merak ettim… Tanıştığıma memnun oldum bende kapalıyım saçlarım çok uzun kumralım hatayda yaşıyorum öyle başka sormak istediğiniz bişey varsa sorabilirsiniz… Arkadaşlarım bu gün saat 12 dileğimin doğum gününü kutlayalım ne dersiniz allaha emanet olun saat 12 unutmayın

 27. DEFNEMMM ❤️❤️❤️ RUH İKİZİM KELEBEĞİM AHİRRETLİGİM ❤️❤️❤️ AFRODİDİT GÖK YÜZÜNDE YAGAN YAGMURUM
  BENDE SENİ ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK ÖZLEDİMMMMMMMMMMMMMMMMM
  HEMDE ÇOK GÜZEL YANAGINDAN ÖPÜYORUM
  ELAM❤️❤️❤️ DEFNEM ❤️❤️❤️

 28. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ ŞİMDİDEN DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN MUTLU OL SENELERCE GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLMESİ DİLEGİYLE SENİ ÇOK SEVİYORUM ❤️❤️❤️ DELİGİM ❤️❤️❤️ dedi ki:

  DİLEGİM BİRTANEM BEN SENİ HER ZAMAN DİNLERİM
  ÇENEM DÜŞTÜ DEME SEN BİR SAYFA YAZSAN BEN OKURUM
  ABLANA TABİKİDE ANLATACAKSIN
  SENİN DOGUM GÜNÜN NE ZAMAN HANGİ AYDA DOĞDU
  SÖYLE ABLASININ PAPATYASI
  AİLENE KIRILMA BELKİ UNUTMAMIŞLARDI
  ABLAN OLARAK ANLATMAN BENİ ONURE ETTİN BİRTANEM
  BEN SENİ ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM
  ŞİMDİDEN
  DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN
  GÜZEL YÜZÜN GÜLSÜN HİSSETMEK İSTİYORUM GÜLÜMSEMENİ
  HİSSETTİM KENDİNE İYİ BAK GÜZEL YANAKLARINDAN ÖPÜYORUM SAKIN MORELİNİ BOZMA
  ❤️❤️❤️ DİLEGİM ❤️❤️❤️

 29. defnecim ah kalbim hint dizisinde pragya kacirilip ona benzer bbbiirimi geciyor yerine bilirsen yazabilirmisin lutfen

 30. Elam ben burdayim nasilsin inşallah iyisindir

  Aslicim bende anlamadım hint dizilerinde ilk olmasi lazim bir erkegin kiza tokat atmasi gercek hayatta bile kinadigim bir şey

  Aslicim nasilsin bu arada♥♥

  • HELİNİM CANIM BENİM İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN CANIM KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ

 31. Abhi nin pragya yı dövdüğü sahne kaçıncı bölümde söyleyebilirmisiniz lütfen

 32. Yok NURDANIM sen merak etme. Bundan sonra kavga falan olmuycak.Bu konuda çok yol kathedildiğini düşünüyorum☺
  Şimdi oncelikle hint dizisinemasini sevdiğim çok doğru.Oyunculuklarini ve aşklarını beğeniyorum. Ha tiksindiğim yada nefret ettiğim asla izlemem dediğim hicbir hintli oyuncu yok. Ben 2yildir dizi dunyasi,oyuncular ve magazinsel bilgiler veren bir garip dizi yorumcusuyum.Bana kalsa Hintlilerle ilgili hicbir şey paylaşmam. Çünkü ilgilenmiyorum ve vaktimde yok. Ama bana talep gelip arastirmami ve bildiklerimi paylasmami yorumcu dostlarim rica ediyor.Bende onlar için ilgileniyorum.Elin hintlilerinin meraklısı degilim dizi hakkında yorumumu yapar çıkarım.. ve bugüne kadar verdiğim hicbir bilgide yalan,yanlış,iftira,hakaret kullanmadim. Eleştirilerimi mantıklı yaptim.. Arada da birkac analiz yaptim.Ben asla MİSİLLEME,KIYASLAMA,NEFRET
  KIBĪR ibaresi barindirmam. Amacim kimsenin sevdiği oyuncuyu rencide etmek değildi.Kalp kırdıysam yada sürç-i lisan etmiş isem AFFOLA❗Sanırım kapı duvar olmak en iyisi.Hakketen yoruldum artık eskisi kadar genç ve enerjik değilim 🙂
  Bu da son basın açıklamam

 33. Yok NURDANIM sen merak etme. Bundan sonra kavga falan olmuycak.Bu konuda çok yol kathedildiğini düşünüyorum☺
  Şimdi oncelikle hint dizisinemasini sevdiğim çok doğru.Oyunculuklarini ve aşklarını beğeniyorum. Ha tiksindiğim yada nefret ettiğim asla izlemem dediğim hicbir hintli oyuncu yok. Ben 2yildir dizi dunyasi,oyuncular ve magazinsel bilgiler veren bir garip dizi yorumcusuyum.Bana kalsa Hintlilerle ilgili hicbir şey paylaşmam. Çünkü ilgilenmiyorum ve vaktimde yok. Ama bana talep gelip arastirmami ve bildiklerimi paylasmami yorumcu dostlarim rica ediyor.Bende onlar için ilgileniyorum.Elin hintlilerinin meraklısı degilim dizi hakkında yorumumu yapar çıkarım.. ve bugüne kadar verdiğim hicbir bilgide yalan,yanlış,iftira,hakaret kullanmadim. Eleştirilerimi mantıklı yaptim.. Arada da birkac analiz yaptim. Bazi hint oyuncularinin BAZI DIZILERI bizim seyircimiz için karışık ve yorucu. Bakın oyuncunun bütün dizileri demiyorum BAZI DIZISI!Lafım cımbızla çekilip alinmazsa sevinirim.. mesela:Vivianin PYAR KAHHANI(VAMPİR) dizisi. Cok hoş bi dizi ama bizim ev hanimlari için abeste iştigal kaçar.Korku dolu ve kanlı bir aşk. Evdeki tonton ninemiz nasıl izlesin

  ☘☘☘Yinede yaptığım beyanlarla kalp kırdıysam ve haddimi aştıysam herkesten AF Dilerim. Özellikle de HÜLYACİM Dan..Defne mümkünse ne yorum yap ne bilgi ver.Sana kalsın bildiklerin denilirse de kapı duvar olurum.Oh canıma minnet der geçerim 🙂
  BEN ASLA MİSİLLEME,KIYASLAMA
  NEFRET,KĪBÏR IBARESI BARINDIRMAM!! Buda son basın toplantım. Çok yoruldum hakkaten yoruldum..
  ARZ EDERİM ❗

  • dilekcim 15e gireceksin diger sorularida cevaplarmisin bide nerde oturuyosun tatlim DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN CANIM… TUM DILEKLERIN GERCEKLESSIN.

 34. semacim bu arada iremsu kardesim olur meraklidir seni tanimiyorum ama kanim isindi

 35. Eloş ablam şimdilik hayat fena diyil idare eder☺ ama bugünlerde morelim bozuk cünkü ailemdeki hic kimse Dogum günümü hatirlamiyor bukadarda olmaz dedirtiyorlar annem bile hatirlamiyor ☺ BENde hic kimseye birşey söylemiyorum hatirlarsala ne ala ama hatirlamasalarda gecer gider dimitri yapacak bir şey yok neyapalim hayat böyle…….kusura bakma sen benden hayat nasil gidiyor dedin ama ben bütün deritlerimi anlatdim CENEM düşdü yine…seni seviyorum ablacim..☺

 36. ASLICIM,HELINCIMM,FATMACIM
  dizileri diziizlep,Ddizi,Asya Diziden izliyorum. Bütün bölümleri mevcut değil ama çoğu var. Ve önemli dikkat çekici sahnelerin harmanlandığı parçalar var. Alt yazılı yada Ingilizce olarak veriliyor dilleri. Ingilizce biliyorsaniz rahat edersiniz..
  ☘☘☘☘
  DİLEK CIMM Çok ama cok gecmis olsun. Rabbim esirgesin seni⚘

 37. Dileğim ben 16 yaşındayım sen kaç yaşındasın…..

 38. İsabella tabi CANİM tanişa bliris sen sor ben cevap veririm TeşekkürLER # SEMA ablam # SEMA ablacim abla diyorum ama kac yaşindasin …

 39. ❤️❤️❤️❤️DİLEGİM ❤️❤️❤️❤️ GÜLÜM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  UZUN ZAMANDIR YAZMIYORDUN
  İNŞALLAH DAİMA YAZARSIN
  NE YAPIYORSUN HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ

 40. KIZLARRRRRRRRRRRR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR SİTEMİZİN GÜLLERİ BİRTANELERİ GÖNLÜ GÜZELMİ GÜZEL ARKADAŞLARIM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️❤️ZARAMMM KANKAM AŞKIM ELZA SENİ ÇOK SEVİYORUM ❤️❤️
  ❤️❤️REYHANIMMMMMM KANKAMMM CANISI SENİ ÇOK SEVİYORUM ❤️❤️
  ❤️❤️HÜLYAMMMMM AŞKİTOŞKOM TATLİŞKOM CANIM GÜZEL BİR
  GÜN GEÇİRMEN DİLEĞİYLE ❤️❤️
  ❤️❤️NURSELCİM CANIM İÇİ GÜZELLER GÜZELİ ❤️❤️
  ❤️❤️TUANAM ABLASININ GÜZELLER GÜZELİ NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR ❤️❤️
  ❤️❤️NURDANIM BALIM ZARİFİM ❤️❤️
  ❤️❤️HATİCEM CANIM KAFANA
  TAKMA ALLAH NAMAZINI KABUL ETSİN CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH ❤️❤️
  ❤️❤️DENİZİMMMM ŞEKERPAREM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR NERDESİN❤️❤️
  ❤️❤️GÜZELLİK BİRTANEM❤️❤️
  ❤️❤️SERPİLİM ORKİDEM ❤️❤️
  ❤️❤️ASİMM CANIM ARKADAŞIM❤️❤️
  ❤️❤️ASLICIM BİRTANEM ❤️❤️
  ❤️❤️SEDOŞUM KIR ÇİÇEGİM ❤️❤️
  ❤️❤️ZÜLAYCIM NERDESİN❤️❤️
  ❤️❤️OYA CANIM NERDESİN❤️❤️
  ❤️❤️MAHRİMM (,,,) ❤️❤️
  ❤️❤️BURCU CANIM❤️❤️
  ❤️❤️ZAYA CANIM ❤️❤️
  ❤️❤️BEGÜMÜM CANIM❤️❤️
  ❤️❤️BÜŞRACIM CANIM ❤️❤️
  ❤️❤️NÜLİFER BİRTANEM NERDESİN❤️❤️
  ❤️❤️HELİNİM CANIM NERDESİN❤️❤️
  ❤️❤️ZEYNOM CANIM NERDESİN ❤️❤️
  ❤️❤️MEYSELİM CANIM❤️❤️
  ❤️❤️MERVEMMM BİRTANEM❤️❤️
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  ❤️❤️❤️DEFNEMMM ❤️❤️❤️
  HOŞ GELDİNNNNNNMNN
  RUHUMUN İKİZİ CANIM İÇİ KELEBEĞİM AHİRETLİGİM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  SENİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
  ÇOK SEVİYORUM
  GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN DİLEGİYLE KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  KOMŞU KIZI AHİRRETLİGİM
  ❤️❤️
  ❤️❤️❤️ELAM❤️❤️❤️ DEFNEM ❤️❤️❤️

  • ELAMM ❤AHIRETLIĞIM ⭐AFRODITIM
   bende seni çok seviyor ve öpüyorum ⚘✨❣☀☉

 41. Fatmacım nerden izlendiğini bilmiyorum ben yotube tan izliyorum

 42. Selamünaleyküm arkadaşlarım nasılsınız????? Dileğim çok geçmiş olsun cnm allaha emanet ol … İremsu biz burda tanışıyoruz zamanla kardeş gibi oluyoruz mesela benim kız kardeşim yok ama onlar benim kız kardeşim oldular bunun için hepsini ayrı ayrı çok seviyorum … Helincim nasılsın canım??? Hatice abla iyiyim çok şükür sen nasılsın??? İsabella seninle baştan tanışalım bende 16 yaşındayım … Aslıcım iyi olmana çok sevindim cnm…. Nurdan abla, asi abla, zara abla, serpil abla, ela abla,gamze abla, hülya abla, reyhan abla abhigya canım, fatima abla, Azeri qızı, aylin abla sizler nasılsınız???? Allaha emanet olun arkadaşlar

 43. Ben kumral sacli acik bir kizim okuyorum ve tasarim yapiyorum vede tabiki obje eski onemli insanlarin cizimini yapiyorum allah izin verirre 1sene sonra hemsire olucam okudugum lisede lıseyi bitirip hemsire olunuo kilom 58 boyum 162

 44. evet tabiki ama öncelikke arkadadaslarim benim adima kotu seyler yazmis bu sadece burada degil her yerde olur bunun icin ozur dilerim bu yuzden sizin gibi benimde artik yazdimi bilsinler.arkadas olmak isterim

 45. Ah kalbim daha guzel Kördüğüm cok karisik

  Galiba aramiza yeni biri mi katilmis
  ♥♥isabella♥♥ kendini tanitabilirmisin peki tabi istersen canim benim

  Ee nasilsiniz kizlar nasil gidiyor

 46. Defne abla neler oluyorMuş öyle Pragya nin kaza yapıp gözlükleri çıkardığını bülbül un öldugunu falan biliyordum ama bukadarini tahmin etmemiştm demek hala Hindistan’da devam ediyormuş kim bilir burda kaç ay oynar Defne abla bence bülbül değişiyor yani oyuncu değişikliği oluyor galiba bide bulbul pragyayi kurtarırken ölü yormus yüzü yaniyormus oda dayanamayıp intihar ediyormuş purap nasil oluyor bide bunları nerden izliyorsun çok konuştum galiba abla

 47. tatlim anonim ben degilim sayfada bi sorun var yazdiklarinin yarisi gorunuyor anladigim kadariyla anonim ben degilim sana zahmet olmasa yazdiklarini tekrar yazarmisin

  • o benim kardesim olabilir oda tatlim sekerim gibi sozcuk leri kullanir ama bilemem canim

 48. Şimdi iyiyim ablacim ayagimin alcisini actirdik şimdi ayagim serbest yavaş yavaş yürümeye başladim artik acilmiyor yani iyleşdim sayilir… Teşekkürler isabella tatlim canim sen kac yaşindasin tabi söylemek istersen

 49. O tokat sahnesini bende gördümm acaba neden sessiz kaldı pragya izleyip görmek lazım

 50. Hayyrly günler dilerim hepinize kucak dolu SEVGİler ablalarim ☺ NASİLSİNniz??**NURDAN aBLACİM EVET BİRKAC AYDA YOKDUM ÖNCE AYAGİM SONRA TELEFONUM KİRİLDİ O YÜZDEN giremedim ve size haber vermeden gitmedim kusura bakmayin seni seviyorum ablacim☺❤*dEFNE ELA DANİZ KENTLİ AYSEL SEDEFCAnim asli abhi pragya fatma sema isabella ablalarim hayirli günler dilerim hepinize kucak dolu svergiler ismini unutmuş oldugum ablalarimkusura bakmayin❤

 51. Sana rahatsızlık verdiysek ben kendi adıma özür diliyorum:)Amma neden rahatsız olduğunu anlayamadım açıkçası çünkü biz birbirimize hakaret etmiyoruz sadece kendi görüşlerimizi söylüyoruz ve seviyeli bi şekilde eleştirilerimizi yapıyoruz ve övgülerimizi de tabi:):)Ve burada herkes her oyuncuyu ve her karakteri eleştiriyor ve ya övüyor zaten dimi?:) Ve öylede devam edecek:)
  Benim en sinir olduğum şey haksız aşırı övgü yani öyle olmayan birini ve bir şeyi öyleymiş gibi göstermeye çalışmak yani gerçek dışı övgülere tahammül edemiyorum birde tabi yalan ve iftira eleştirilere tahammül edemiyorum onun dışında herkes ozgürdür herkes istediği oyuncuyu ve karakteri istediği gibi övebilir ve ya eleştirebilir amma DÜRÜST VE SEVİYELİ bi şekilde:)
  Nurdancıım tatlişim seni koskocamaaan öpüyorum sen de benim için yavrularını öp:):)Allaha emanet ediyorum seni ve yavrularını:):)
  Görüşürüüüz:):)

  • Hülyacım rahatsızlığım şu yönde Sürekli aynı şeyler konuşuluyor siz kırmadan birbirinizi güzelce ifade ediyorsunuz her neyi veya kimi savunuyırsanız fakat başkaları tepe üstü dalıyor olaya küfürler hakaretler diz boyu ben nacizane diyomki bunlara fırsat vermeyelim kimse fikrinden de vazgeçmiyor bir başkası onu savunuyor yahut aşağilıyor diye

   Neyse daha tekrar etmeyeceğim bu muhabbeti fikrinize saygı duyuyorum tabikide herkes fikrini söylemekte özgür saygı çerçevesinde tabiki kimse engellemeye çalışmıyor sadece farklı durumlara fırsat vermemek adına umarım anlatabilmişimdirr Kolay gelsin Hülyacımm öperim guzularımı tabikii ♥️♥️♥️

 52. Bu arada evet Ah Kalbim halen devam ediyormuş.Aslinda ağustosda final yapilcakmis ama yoğun istek üzerine devam etmis.970.bolumlere gelinmis.1000 bölümü tamamlamak istiyorlarmis..
  Arkadaslar dün 3saatimi Ah Kalbime ayırdım. En önemli sahne ve kesitlerini izledim.Gercekten aksiyonu,macerasi,komedisi,drami bol bi dizi. Afrodizyak(erotizm)kismi çok ağır basıyor bi kere.Alenen öpüşme ve sevişme sahneleri var.Tabi bizdeki gibi değil ama yinede kanal7 kesecektir
  Önemli Noktalar
  1-Pragyanin en az 10kere kacirilmasi ve Abhi tarafindan kurtarilmasi
  2-Abhinin ve Pragyanin sürekli kazalar gecirip saldırılara uğraması ve hastanelik olmasi
  3-Bol bol karakol,hapis sahneleri
  4-Aliya ve Tanu şer ittifakının bitip tükenmeyen kötülükleri ve kumpaslari
  5-Abhinin banyodan yari çıplak firlamalari ve Pragyayi sürekli utandirma cabalari
  5-Abhinin Pragyayi uykularinda hep seyretmesi ve öpmesi
  6-Pragya Abhiyi terk ettiğinde Abhinin pragyanin gözlüğünü saklaması ve o gözlüğe bakarak ağlayıp gözlüğü öpmesi
  7-Abhinin Pragyaya uyguladigi duygusal ve fiziksel siddetler. Ozellikle ormanlık bi alanda yağmur yagarken Pragyaya tokat atip dövdü
  8-Abhinin büyük bi kaza geçirip hafızasını kaybetmesi ve Tanunun bunu fırsat bilerek başka adamdan peydahladigi çocuğu Abhiye yamamasi
  9-Pragyanin Abhiyi boşayıp Sureshle nikah masasina oturmasi ama son anda Abhi tarafindan Pragyanin kacirilmasi
  10-Abhinin muhtesem konserleri ve büyük bi konserinde gozyaslariyle Pragyaya aşkını ilan etmesi ve muhteşem danslari
  11-Abhinin bitmek bilmeyen tutkulari ve arzulari ve hep Pragyayla yalniz kalma cabalari
  12-Bulbul ve Purabin acı ölüm sahnesi
  Ve daha pekçok şey
  Bunlar diziye sürekli damga vuracak önemli sahneler

  • Evet çok guzel bir dizidir. Biraz BGA biraz YB birazda SO bir azda abhi ile pragya maceraları bitmek bilmeyen acı, sonsuz ask muhtesem müziktir şarkılar ve danslar bizi bekliyor

   • Abhi pragya kardeş YBnin BGAnin Tatli belanin senaryolarını ve müziğini kullanmışlar.Ozellikle YBdeki Madhuyla Rkin romantik sahnelerindeki müziği ve şarkıyı çok kullanmışlar. Dört beş tane dizinin senaryosunu harmanlayıp mixlemişler☺☺
    Hele bi sahne Tatli belanin aynisi. Tanu manyağı festivalde Pragyayi carmağa germiş ağzını bantlamis Abhiye ateşli ok attirdilar. Sonra Pragya ciglik attı Abhi duydu Pragyayi kurtardı sarılıp aglastilar falan filannn…

 53. REYHANCİM evet BGA4 çekilecekmiş seneye eylül ayında.Fakat Sanayanin kafası karışık yinede.Sensiz Olmazdan sonra 4dizi çekti hepside reyting kurbanı olup yayindan kaldirildi. O yüzden internet dizilerine yönelmek istiyordu. Fakat Gül Khana olumlu sinyaller çakmış. Dizide Anjeli,Shyam,Asaf,Iki yabancinin Kabiri de dahil olacak. Konsept daha değişik tasarlanacakmis. Yani bu sefer ciddi karakteri Sanaya oynayacak,neseli ve Sanayanin peşinden koşan karakteri de Barun Oynayacak..Yani tam tersi
  Shyam kötü adam olmayacak ve Anjeliyle ilginç bi aşk yasiycak. Kötü olan Asaf olacak sanırım. Şimdiden yapımcılar maliyeti hesaplayıp mekanları ayarlamaya calisiyorlar
  ☘☘☘☘
  Drashti ve Vivian da yapimci ve senaristlerle bikac gün once yemek yediler.2linin yeni bi dizide buluşması hedefleniyor.Ama bu sefer romantik komedi olacak dram değil.. Tabi teklifi henüz 2oyuncu da kabul etmedi. Değerlendirilecek

 54. Arkadaşlar Ah kalbimin bölümlerini altyazılı izleyebilen var mi nasıl izleyebilirim

 55. GÜNAYDIN……. HAYIRLI SABAHLAR……. CANIM…… ARKADAŞLARIM…… NASILSINIZ??????? GÜNÜNÜZ GÜZEL GEÇSİN…….. GÜNAYDIN NURDAN ABLA HAYIRLI SABAHLAR….. ALLAHA EMANET OLUN…….

 56. Hülyacım ben cidden rahatsız oluyorum. Ama sen bilirsin canım daha bu konuda tek kelime etmem 😉 😉 😉

  ✨✨✨✨✨

  Hayırlı sabahlar hatun kişilerimm

 57. Ya her aşkta bir kara kedi vardır ama bu pragyanında hiç şansı yok ikitane canavar karakedi var

 58. Yaa öyle güzel gelişmeler oluyor ki heyecandan uyuyamıyorum yeni bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum ellerinize sağlık kızlar

 59. Olaylar olaylar ayyy nede guzel patlatiyor ama bi tane az tokat manyagi yap bi kac tanesinide aliyaya patlat o kenarda kalmasin yazik

 60. DEFNEMMM RUH İKİZİM KELEBEĞİM AHİRRETLİGİM MERSİNDE YAGMUR YAGIYORDU SENİN DÜN GECE DEKİ MESAJIN GELDİ AKLIMA YAGMUR YAGDIGI ZAMAN İKİMİZ İÇİN DUA ETTİM HERŞEY GÜZEL GÖNLÜNCE OLSUN SENİ ÇOK SEVİYORUM
  NADİDE GÜLÜM
  MOREL KAYNAĞIM
  GÖK YÜZÜNDE YAGAN YAGMUR TANESİ KADAR SENİ ÇOK SEVİYORUM
  DEFNEMMM
  ❤️❤️❤️ELAM ❤️❤️❤️DEFNEM ❤️❤️❤️

 61. SİTEMİZİN GÖNLÜ GÜZEL ARKADAŞLARIM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN
  ALLAHIMA EMANETSİZ
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

 62. Oyy oyy oyy kız pragya bu anam için bu benim için bu abhi için buda büyük TÜRK MİLLETİ İÇİN diyin patlataydın sağlı sollu ☺️☺️☺️ İçimiz soğuyaydı

  • Selam kızlar nasılsınız iyi misiniz NURDAN ABLACİM NASİLSİN valla ogün aysel ablayı asi abladasordular çok ozur dilerim cevap veremedim size firsat bulmuyorum neyse vallah abla iki buçuk aydır yazmıyorum ne değişikler oldu soyliyim mesela benim uc tane yenim doğdü bir kız iki erkek yenim oldu yani yedincikez hala oldum bugencecik yaşımda kendimi meşkul etmek icin kursada yazdırdım kendimi ama bıraktım çalışıyorum bir kafede çok şükür madidurmdan deyil neyse mesaj atardım mubarek patronun gozu altındayz hani sanabikere dedim ya ozelbidurumdan bahsettim sana ışte o şahız evlendi unutmu sanmışm meğerse oyledeyilmiş onun için çalışmaya başladım vallhan abla bugünlerde çok düşünceli birhaldeyim bu her iki gunde yanlışlıka altı kere parmağım kestim bişey neyse allaha amanet ol hayırlı akışamlar