Ah Kalbim 16 Ekim Özeti 1. Bölüm Fragmanı Pragya Evlenecek

Burak 15 Eki 2017 Ah Kalbim  0

Hint dizi severlerinin merakla beklediği Ah Kalbim nihayet yayınlanmaya başlayacak. İlk bölümü ile 16 Ekim Pazartesi günleri Kanal 7 ekranlarında olacak olan dizi hafta içi 21.30 da yayınlanacak. Cumartesi günleri ise 21.00 da yayınlanacak olan dizi pazar günleri ise yayınlanmayacak.

Ah Kalbim 1. Bölüm Özeti

Bülbül Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onu rüyasında konser verirken görüyor. Ablası Pragya ise onu uyandırmaya çalışır ancak Bülbül rüyanın etkisiyle kendinden geçmiştir. Onu kaldırdıktan sonra şakalaşırlar ve Pragya evden ayrılır. Onu otobüs durağında evleneceği çocuk Tarun beklemektedir. İkili durakta buluşurlar ve otobüse binerek giderler.

Ertesi gün Pragya üniversiteye gitmek için geç kalmıştır. Evden çıkarken annesi ona bileziklerini giydirip çıkarır. Dışarda ise Surash sokak lambalarının elektriklerindeki bir arızayı düzeltmek için çalışıyor. Ancak onu elektrik çarpar. Surash biraz sakar ve komik. Dışardaki esnaf ona çok gülüyor.

Neyse Surash ayağa kalkar ve geç kalan Pragya’yı skoteri ile üniversiteye götürür. Okula geldiklerinde merdivene oturan bazı öğrenciler onun lafını ediyorlar. Öğrencinin biri Pragya’nın neden onunla çıkacağını, yüzünün eski bir büyükelçininki gibi garip olduğunu söylüyor. bu öğrenciye haddini bildirmek istese de Pragya evleneceği gün böyle tatsız hadiseler istemediğini söyleyerek onu durdurur. Öğlen yemeğinde ise öğretmenler güzel bir sürpriz yaparlar. Pragyaya bir buket çiçek verip tebrik ederler.

Artık beklenen gün gelmiştir. Düğün başlar ve herkes eğlenmektedir. Surash ise olan bitenleri utangaç vaziyette izlemektedir. Bülbül ise onunla uğraşmayı çok sever. Surash’ı yanlarına çağırır ve Pragya’yı tebrik etmesini ister. Bu sırada Turan’ın annesi Pragya’nın yanında duran kızın kim olduğunu sorar. Pragya’nın kardeşi olduğunu öğrenince çok sinirlenir. 

Bülbül’ü daha önce hiç görmediğini ve eğer onu görselerdi Bülbül’ü tercih edeceklerini söyleyerek düğünü durdururlar.  Ancak evliliği kurtarmanın bir yolu daha vardır. Tarun’un annesi Pushpa düğün salonunun oğullarına çeyiz olarak verilmesi karşılığında evliliğin devam edeceğini söyler. Pragya’nın annesi Sarla da düğün salonunda herkesin hakkı olduğunu ve bunu yapamayacağını söyler.

Pragya olanlardan haberdar olunca Tarun ile konuşur ve onun fikrini alır. Tarun annesi ile aynı fikirde olduğunu söyleyince nişan yüzüğü verilir. Misafirlere de mantıklı bir açıklama yaparak evlilik merasimini sonlandırır.

Ah Kalbim 16 Ekim Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 16 Ekim Özeti 1. Bölüm Fragmanı Pragya Evlenecek” üzerine 10 yorum

 1. Bulbul anora turkmenistan dedi ki:

  Ya kızlar çok sikicisiniz be izleyin ozaman karar verin be
  sevmedim demeyin lütfen dizi çok sürse cokk guzel olur
  bu arada defneye hiç katilmiyorum ben heline katılıyorum
  defnejim sende biraz izle lütfen bu
  diziler çoook iyi bee

 2. Bulbul anora turkmenistan dedi ki:

  Kırlar meraba ben turkmenistanliyim men bulbulu cook
  seviyorum we sizide cook sevdim….

 3. Helin dedi ki:

  Iyim zayacim sen nasılsın coktandir yoksun

 4. Helin dedi ki:

  Pragya ve bulbul cok tatli ve cok güzeller koya koya bu gözlüklüyu koymuşlar deli divaneye pek benzemiyor yalanci bahara benzetimm KATILAN !!!

 5. ♡♡♡ZAYA♡♡♡ dedi ki:

  Meraba nasilsiniz kizlar

 6. Aytac dedi ki:

  Bu dizi nasil bir dizi ben daha once izlemdim sensiz olmaz dizisin satin de niden veryorlar ki

 7. Könül Azeri dedi ki:

  salam kzlar naslsz?Kz almaya gedirsiz bensiz.Biraz hasdaym o yüzden yazamadm .Siteye girmek bazen zor olur.Arkadaşlar bende kendi evimde izleye biliyorum dizimi sorun çözüldü.Hoşça kaln frsat bulduqca yazacam öpdüm.

 8. Seda dedi ki:

  İzlemeyi hiç düşünmüyorum bu arada jodha akbar ne kadar güzel bır fılmdı hrıthık roshana bayıldım kanal 7 her pazar hint fılmı yayınlamaya devam et lutfen

 9. merve (gamzenin yüzüne en çok yakıştığı kişinin (rk) in hayranı dedi ki:

  Yani yb ve dd karisimi gibi bulbul trishna gibi prgya madhu gibi ve abhi de superstar rk gibi bulbul aynı zamanda sadna gibi ve pragya da rageni gibi karakterlere sahipler güzel bir diziye benziyor ama kördüğüm gibi olmaz insaallah

 10. Defne dedi ki:

  KANAL7 sana hic güvenimiz kalmadi bilesin.Nerden buluyosun bu sıkıcı ve uzun dizleri..Hem kısa hem eglenceli diziler var.Allah askina onlari ver.Ben boyle 7,8 sene sürmüş bi diziyi izleyemem.Tahammulum yok.. Neyse sevenlerinin gözü aydın olsun ne diyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.