Ah Kalbim 15 Temmuz Özeti 3. Bölüm Fragmanı Pragya Nişanlanıyor

Burak 10 Tem 2017 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 3. Bölüm Özeti

Purbi Bülbül’ü  Purab’ın sekreteri olmak üzere ofise getirir. Purab bu arada sekreteriyle konuşmaktadır.  Abhi’nin büyükannesine Abhi’ye bir kız bulana kadar ona yardım edeceğine söz verdiğini söylemektedir. İş için gelen kızı içeri göndermesini ister. Bulbul görüşme yapmak için odaya girdi ve dün gece Purab’ın bir kızla tartıştığını hatırladı. Purab işinin yeni olduğunu ve fazla para veremeyeceğini söylerken işine konsantre olduğunda çok para alabileceğini söyler.

Geç saatlere kadar çalışıp çalışamayacağını sorar. Bülbül sekreterinize söylediğiniz yalanlar gibi yalan söyleyemeyeceğini belirtir ve dışarı çıkar. Dışarı çıktığında Purbi ne olduğunu soruyor. Bülbül işe alındığını ancak patronunun sapık olduğunu söyler. Eve geldiğinde herkes ne olduğunu merakla beklemektedir. Bülbül Pragya’ya olanları anlatır ve işe alındığını haber verir.

Pragya köprüde yürürken Surash’in kendine aldığı hediyeleri ve ilgisini düşünmektedir. Annesinin yıldızların yönünü değiştirdiğini söylediğini ve bir şeyler  isteyeceğini düşünüyor. Hemen duaya başlar, bugün sahip olduğu mutlulukları istiyor. Evleneceği kişinin onu çok sevmesini istiyor.  Köprünün korumaları kırılınca  suya düşer. Abhi suya dalar ve onu kurtarır. Benimle birlikte olmanı istiyorum, ölmene izin vermeyeceğim ve seni çok seviyorum diyor. Aaa meğersem film çekimi varmış ve Pragya suya düşen bir kadını kurtarması gerekiyormuş ve tesadüf ya Pragya da o anda suya düşmüş ve Abhi(Pop Star) onu film icabı kurtarmış.

Film yönetmeni Pragya’nın kendi mankenleri olmadığını ve onun gerçekten düştüğünü söyler. Abhi Pragya’ya kim olduğunu sorar. Abhi onun intihar etmek istediğini düşünür. Pragya gitmek istediğini söyler. Abhi’nin sekreteri intihar eden bir kızı kurtardığını ve medyaya açıklama yapmasının iyi olacağını söyler. Abhi bu fırsatı çok iyi değerlendirir ve açıklama yapmaya başlar. Onun açıklamalarını eve dönen Pragya ve ailesi de izlemektedir.

Surash ve Pragya nişan için hazırlıklara başlanır. Pragya, Surash’in kendisi için bir şans olduğunu düşünmektedir. Nişan ritüelleri yapılırken Pandit yüzüklerin takılmasını ister. Yüzük değişimini Bülbül yapar ve onların yüzüklerini takmalarına yardımcı olur. Pragya ve misafirler çok mutludurlar. Ancak Suresh hayal kırıklığı içinde etrafa boş boş bakmaktadır. Bu işte bir aksilik var ama nedir ? Şimdilik bilmiyoruz ama gelecek bölümde ayrıntılar sitemizde yayınlanmaya devam edecek.

Ah Kalbim 15 Temmuz Frgmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 15 Temmuz Özeti 3. Bölüm Fragmanı Pragya Nişanlanıyor” üzerine 12 yorum

 1. One important issue is that while you are searching for a education loan you may find that you will want a cosigner. There are many situations where this is correct because you should find that you do not employ a past credit score so the financial institution will require you have someone cosign the financial loan for you. Interesting post.

 2. Filiz dedi ki:

  Tekrar mı bu dizide izlemedim. Ama güzel deniyor.

 3. Helin dedi ki:

  Kizlar ah kalbim ne zaman oynuyor bilen varsa yazabilirler mi

 4. Aynuru cok seven M.A.I dedi ki:

  Evet bende Benimsin dizisini cok cok sevirom uf ya Aliya ve zaini cok özledim.Zülay merhaba sen nece yasyndaysyn.

 5. ZÜLAY dedi ki:

  Hosgeldin Aynur jemile sende mi yenisin her neyse yaa bu ozetler ne anlamadim hani benimsin yayinlanacakti off ya RESUL ABİ cevap vermeyi dusunuyo musun o kadar yaziyoruz siteden soguttunuz İNSAFFF

 6. Aynuru cok seven M.A.I dedi ki:

  Her kese merhaba nasilsiniz.
  Jemile
  Mersinli ela
  Sanya
  Anonim
  Asli
  Defne
  sevda
  Sedef
  Unutdugym bar bolsa kusura bakmayin cunku ben yeni geldi. Adym aynur 16 yasymdayym .
  Ben her kes bilen tanyshmak istiyorum.

  1. MELAGIM dedi ki:

   Bazen diyorum salak olsamda şunu yazan in kim olduğunu anlmasam diyorum

 7. aslı dedi ki:

  dizinin baş rolü ortaya cıktı buda pop starmış dizi ile ilgili bilgisi olan varmı

 8. Anonim dedi ki:

  Cümleten merhabalar nasılsın

 9. Sanya dedi ki:

  Cunku suresh aslında bulbulu sevıyor ama cok utangac oldugu ıcın hep yanlış anlasılıyor

 10. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  Kızlarrrrrrrrrrrr nasılsın iyi misin inşallah iyisindir

  Nerdesiniz ne yapıyorsun gününüz nasıl geçiyor

  Kendinize iyi bakın allaha emanet olun görüşürüz

 11. Jemile dedi ki:

  Vay canima ilk yorum ben yazdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir