Ah Kalbim 15 Kasım Özeti 27. Bölüm Fragmanı Pragya Evden Atıldı

Tanu ve Aliya kendi aralarında çok kötü durumda olduklarını konuşuyorlar. Tanu Abhi ile evlenmediği için büyük hata yaptığını söylerken Aliya da Abhi’nin hayatını mahvetmesine izin vermeyeceğini, Pragya’yı bu eve bir daha sokmayacağını söyler. Tanu tüm sözleşmelerini iptal edecek ve Abhi ile yeniden evlenmeye çalışacak.

Purab Bülbül’ün kendisine doğru geldiğini görüyor. Ortalık toz duman, duygusal bir ortam oluşur. Bülbül’e sarılmak ister ancak Bülbül onu durdurur ve buna hakkının olmadığını söyler. ayrıca neden evliliğini bırakıp buraya geldiğini soruyor. Purab Bülbül’ü çok sevdiğini ayrıca Aliya ile evlenseydim Pragya’nın evden atılacağını duydum neden göz göre göre onunla evleniyim ki diye Bülbül’e dert yanar. Ona sarılır ve yanlış karar almadığını, hayatlarını kurtaracağını söyler.

Purab Bülbül’ü tapınağa götürürken Bülbül Pragya’nın ısrarı nedeniyle burada olduğunu söyler. Bu sırada Abhi de telefonla Purab’a ulaşır. Abhi Purab’ı kız kardeşine ve kendisine ihanet ettiği için affetmeyeceğini söyler. Pragya çan seslerini duyar ve orada Bülbül ve Purab’ı görüyor. Purab Bülbül’e evlendikten sonra herşeyin yoluna gireceğini söylerken Bülbül evlenmeyeceğini söyler. Pragya da gelmiştir ve Purab’tan bu işi sonlandırmasını ister. Purab Aliya ile mutlu olamayacağını ve onun ihanet içinde olduğunu bir kerede Pragya’ya anlatır. Bu arada Abhi de tapınaktadır.

Abhi Pragya’ya çok kızgındır ve mangalsutrasını kırmak üzereyken Bülbül devreye giriyor. Bülbül Purab’ın Pragya’yı değil kendisini sevdiğini söyler. Abhi şaşkındır. Bildiği bütün gerçekler yalan mı şimdi. Ancak Purab’a olan öfkesi dinmek bilmiyor. Ona tokat atıyor, bağırıyor, hakaret ediyor. En sonunda tapınağın merdivenlerinden aşağıya atar. Purab yuvarlanarak aşağıya iner. Bülbül de peşinden gider.

Purab Bülbül’ü de alarak oradan uzaklaşır. Abhi Pragya’yı alarak eve götürür. Abhi Aliya ve Tanu’ya Purab’ın aslında Bülbül’ü sevdiğini söyleyince onlarda şoka girerler. Ancak Abhi Pragya’yı ihanet etmekle suçlamaktadır. Ayrıca Abhi Pragya’ya evinden sonsuza kadar ayrılmasını ister veherkesin gözü önünde kolundan tutup fırlatır. Prgaya Dadisine gider ve olanları anlatır. Ancak Aliya onu konuşturmaz.

Pragya Bülbül ile Purab hakkında bildiklerini gizlemekle yani ihanetle suçlanmaktadır. Abhi Dadi ile konuşurken Aaliya ve Tanu da Pragya’ya ağır hakaretlerde bulunmaya devam etmektedirler. Pragya daha fazla dayanamayarak evden ayrılır. Gece yarısı onu dışarda tehlikeler beklemektedir. Pragya’nın başına neler gelecek….

Ah Kalbim 15 Kasım Fragmanı

 

 

dizibilgi google play

Ah Kalbim 15 Kasım Özeti 27. Bölüm Fragmanı Pragya Evden Atıldı (41 Yorum)

 1. Arkadaşlar ah kalbimin bölümlerini altyazılı izleyebilen var mi nasıl izleyebilirim

 2. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şekercii*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

  Ayy burada da sayfalar jet hızıyla açılıyor bu sitede bi dengeyi tutturamadı:):):)
  Tatliş kankilerim bi önceki sayfaya yorum yazmıştım:):)
  ELACIIM Canım arkadaşım nasılsın:)?:)
  Bugün hiç görüşemedik nasıl geçti günün:)?:)
  Öpüyorum seni:)
  Allah rahatlık versin tatlişim:)

 3. Sen Sultanlı bölümleri izlemeye başlamışsın benim yeşil gözlü kaplanım neler yapıyor bi anlat bakayım:):):)
  Ben internetten seyretmeyi sevmiyorum bilmiyorum bana tv daha zevkli geliyor:):):)
  Birde tatlişim Sultan oğlunu ormanda bıraktı uyuşturucu mafyasını yakalaya bilmek için kendi çocuğunu kullandı belki amma başkalarının çocukları için yaptı bunu ve tabi çocuğuna zar gelmesine asla izin vermezdi zaten ve çocuğunu cesur yetiştirmeye çalışıyor kendisi gibi kendisini kötülere karşı koruyabilmesi için:):)
  Tabi belki kendince haklı amma sonuçta insan çocuğa üzülüyor amma yine de bence Sultan uyuşturucu mafyasını yok etmek için uğraştığı için bence bi kahraman:):):)
  Tatliş Reyhancıım seni öpüyorum:)Allah rahatlık versin:):)

 4. Arnavı çok seven ve Sultanı da seven amma şekercii*♡*Nurselciini*♡*daha çok seven Hülya dedi ki:

  NURDANCIIM:)Tatlişim ben çok iyim sen nasılsın canımcıım:)?:)
  Tatlişim biz Defnoşla ikimiz atışıyoruz aşıklar gibi tatlı tatlı yani sen rahatsız olma lütfen:):):)
  Defnoş demişti ki AVİNESH REKHİ DİZİLERİ BİZDE İZLENMEZ YAYINLANMASIN işte şimdi bende ona Vivişin dizisi de izlenmediğini söylüyorum bunda yanlış bir şey yok:)Dimi DEFNOŞ:)?:)Ayrıca ben kimseyi linç etmiyorum gördüklerimi seyrettikkerimi yazıyorum ve Defnoşumda sevmediği karakterlere baya Bi saydırıyor o zaman o da mı linç etmiş oluyor ki dediğim gibi Arkeyden daha kötü bi karakter ben izlemedim şuana kadar:):):)
  Neyse birde SO gece yarısı yayınlanıyor DEFNOŞUM amma Y.B akşam saatinde yayınlandığı reytingle yine aynı ki bence SO hafta sonu 19:00 yayınlansa daha çok izlenir kesin:):):)
  Amma ilgnç olan şu Arjeyciker çok fazla abartarak Arjey dediler ve dizi izlenmedi ve Rudracılar öyle çok fazla ses çıkarmadılar amma dizi yine izleniyor:):):):)
  Neyseeeee işte böyleeee:):)
  Tatliş kankilerim hepinize İYİ GECELER DİİLİYORUM:):)
  SO yeni sayfa açılıncaya kadar buraya yazarım:)
  Ba Baaaayyyy:):)

  • Oooo Dileğimmm nasılsın hoş geldinn kız nerelerdeydinn yahuu aylar oldu selamını almayalıı biz kördüğüm sayfasındayız neler yaptın bakalım ben Asi fırtına gerçek ismimle yazıyom artık

 5. Hayırlı geceler arkadaşlarım nasılsınız???? Abhigya canım verdiğin bilgiler için teşekkür ederim bende izliyorum ….. Dileğim hoş geldin ben iyiyim sen nasılsın cnm… Helincim iyi geceler… Aslıcım brn iyiyim sen nasılsın cnm???? Asi abla, nurdan abla, reyhan abla, aysel abla , fatima abla, siz nasılsınız????? ben biraz yorgunum yatıyorum allaha emanet olun arkadaşlar

 6. Merak etmeyin bu hollanda okuzü adam olacak. Biraz zor olacak ama. Uyuz öküz pragyaya o kadar aşık olacak ki ölmeyi bile göze alacak. Ama hep aralarina birisi ozelliklede tanu ilile aliyanin oyunları girecek. Anti hatta pragyayi bosayacak bile tanu saolsun bunada(hamileyim diye bestesinin çocuğu abhiye kaliyor). Pragya kaza geçirecek. Değişecek gözlüklerini atacak. Abhi gozluklu halini daha çok sevdiğini ”insanlar yabancı çift göze aşık oluyor. Ben senin dört gözüne aşık oldum ”diye söylüyor.
  Bu öküz kazadan sonra pragyayi unutacak. Sadece tanu. Kafasına sağlam bir tayakdan sonra hatırlayacak.
  Bülbül ölüyor.Pragyanin kacirilmalarindan sikilacagiz. Yeni purab gelecek vs vs … Çok gulecegiz tabiki de çok aglayacağız
  Hindistan da dizi 1000 bölüme çok yakinladi. Bizede onları görmek nasip etsin

  • Abhi Pragya kardeş bu dizi henüz ağustos da final yapmis.
   Yani kendi ülkesinde de bitmiş final görüntüleri var youtubeda

   • Dizinin hindistandaki kanalının resmi sayfasına bak istersen canım orda 30 ekim 2017 961 bolum fragmani var

   • Bende you tube da görünce öyle sandım ama diylmis maalesef you tube da da “zee tv” kanalında görüntüler var 960 bölümünün 21 dakika dizini izleyebilirsin ama hint dilinde

 7. Herkese iyi akşamlar Nasılsıniz kızlar Defne ablam hosgeldin o muhteşem yorumlarinla nasılsın iyimisin ah kalbimi izliyormusun galiba abhı yi pek sevmedin gerçi şimdilik sevileçek gibi değil hollanda ineği sen Hindistan’da olsaydın ne cekerdim o hint erkekleri ☺ neyse kendine iyi bak ablam

  • ASLICIM teşekkür ederim sen nasılsın canim?? Çok zarifsin
   Evet Abhiyi pek beğenmedim ama diziye göz atiyorum eğlenceli gibi☺

 8. Hayırlı akşamlar arkadaşlarım…. İremsu merhaba biz belki birbirimizi görmüyoruz ama birbirimizi görmedende sevebiliyoruz önemli olan bu benceeee allaha emanet ol kardeşim

 9. Bu abhi ne biçim ya valla diğer hint erkekleri daha iyi ya bu bulbul ve purapta kavussa cok iyi olur ama

  ♥♥Nasılsınız kızlar ben iyiyim cok şükür sizler nasılsınız♥♥

 10. Hayyrly AKŞAMLAR ablalarim NASİLSİNniz ☺ DEFNE ABLACİM SEN SENARİST OLMALİSİNİZ CÜNKÜ SÜPER DİZİLER CİKARİRSİN SENİ SEVİYORUM Abhigya CANİM siz aslen türkmenistanlimisin.?

  • DİLEK CIM teşekkür ederim.Evet senarist olsam reyting rekorları kırardım ☺☺bende seni seviyor ve öpüyorum

 11. sema. siz birbirinizi soruyorsunuz birbirinizi taniyormusunuz gordunuzmu ne sayiliyorsunvz

 12. Sevgili Abhigya demek bizim ÖKÜZCŪK AŞIK OLUCAK.PEKI NE ZAMAN KAÇINCI BÖLÜMDE ???
  YANİ EN AZ 1200 BÖLÜMLÜK BIR DIZI OLDUNU DÜŞÜNÜRSEK KIMBILIR NE ZAMAN??

 13. Oyy Defne süpersinn tabiki haklısın ineğe tapan öküzür tabiki öküzünde ağa babasıı pragya güçlü bir kız kolunun kanadının kırılma ve öküze katlanma sebebş anacuğuuu ahh zalımm öküzzz

  • NURDANCIM valla insanın anası için bile katlanamiycagi şeyler var bu hayatta.Hem fiziksel hem psikoljik şiddete maruz kaliyor kızcağız.Bende çok sevdim Pragyayi.Ekmegini taştan çıkaran bi kız ama artık onunda entrika kurmasi gerek hayatta kalmk istiyorsa..ahh ben olmalıydım o küstah abhiye ayaklarima kapandirip aşk dilendirirdim☺☺☺ 😉

 14. Ben sonraki bölümlerden izliyorum da abhi pragyaya tokat bile atıyor öküz nolucak

 15. Kiz Pragya niye katlaniyon bu sacmaliklara gercekler çıktı işte ortaya..
  Ya ben hindistanda olsam kesin evlenmezdim yada terk ederdim ülkeyi.Allahim ne kadar öküz erkek varsa burada.. Ineklere taptiklari için mi bu öküz erkeklere tapıyorlar acep☺nede olsa yabancı değil diye 🙂
  Şu Abhi denen at hırsızı kılıklı tam Tanuya layik biri.Alsin tepe tepe kullansin gari

  • Kız defnoş ay keşke sen hintdisranda olsan VALLAH bir sen bu öközlerin hakından gelirdin:))))iyi laf sokardın onlara ama defnoş ben bu abhi biraz beyeniyorum esmer oğlan arnava çok benziyor dimi:)))))
   Yani oda kız kardeşi için evlenmeyi kabul ediyor arnav kuşhi gibi gerçeği bütün hint dizilerin senaryosu aynı ama
   ah kalbim bga tadında görünüyor

   • Ahh REYHANIM valla gelirdim ben haklarindan:))Haklisin senaryo hep ayni yaratici olsalar şaşarım.Yok kız Arnav kadar yakışıklı değil sesi onun sesi ya ondan sıcak geldi sana:)
    Bide ben küpeli erkek sevmiyorum.Yalniz küpeler bizim TARKANIN küpelerinin aynısı ☺☺☺☺☺☺

    • DEFNECİM küpeli erkeleri bende sevmiyorum ama sanki küpeler de abhiye yakişmiş:))))
     Ben tarkani eskide beyeniyordum şimdi pek ilgimi çekmiyor bu hint dizilerine çok merak sarmişim
     Ya defnecim tabikide arnav kadar yakışıklı dil ama esmer teni bide sesi arnavı atirlatıyor bana bide defnoş sen şimdi biliyorsundur bga 4 çekiliuormuş saniaya irani ve barun bide şiyam anjeli falan acaba doğrumu senin bir bilgin varmi
     DEFNECİM abhi rk benzetmelerine biraz kızmişsin galiba evet bencde benzemiyor ben şuan yb internete izliyorum 56 bölünme kadar izledim çok değişik bir aşk hikayesi açıkçası ben çok beyendim ve bütün bölümlerini izlicem çünkü yb okadar bahsi geçtiki artık izlemeye kararverdim:)))))

     • REYHANIMM sen seviyorsan bende severim o vakit sen zevkli kizsin:))
      Yok kizmadim da YBdeki aşk kalitesi ve tutkusu yok. Şimdi Reyhanim Rkden sende haz etmiyorsan ama elini vicdanina koy Rahman aşkına Rkin kalitesi karizmasi ve klassligi ile Abhininki bi mi??☺ Yani çok uzun olmasa bende izlerim bu diziyi ama aşk başlayınca izliycem.
      Yok Reyhanim bilgim yok.BGA4 mu çekilecekmiş ?? Ben onu arastirayim bi ogrenirsem soylerim sana bitanem❤☺

     • Begendin dimi Reyhanim Ybyi begenuceni biliyordum ilginç bi aşk hikayesi dimi ay çok mutlu oldum izledine☺☺☺☺

     • DEFNECİM ben rkden nefret etmiyorum ama sultanı daha çok beyeniyorum rkde başta çok kütü oynuyor ama sonra da maduyu çok seviyor ve ben bile inandım amavelakın sonra nasıl madudan intikam aldı ben ikigün şokunda çıkamadım:)))) sonra sultan dahil oldu oda az manyak dilmiş oğluna neler yapıyor bakalım daha neler gürecez ama ilk sezonu izlicem enazında diyer kısmını izlemiştim o bölümler tam saçmalik güzelim gururlu kibirli arkeyı ne hale koyuyorlar raçomudur:))))
      Ama defnecim ben yb çok ama çok beyenerek izliyorum keşke daha çok uzun olsaydı ve tekrari yayınlarsalar İNŞALLAH

     • REYHANIMM harikasın güldürmekten öldüreceksin beni:))) Evet Maço erkek Arkey layt erkek Rk oldu☺ he Reyhanim 3ude manyak onlarin Sultani,Rki,Madhusu
      Beni o şekilde terk eden erkeğe bi daha döner miyim gari ben☺

 16. Ilk yorum benden allahim ya dizi cok guzel pragyaya ne olucak acaba ya 16 kasimida cabucak cikarirmisiniz lutfen cok merak ediyorum prayayi gece tek basina neler olucak.