Ah Kalbim 15 Aralık Özeti 53. Bölüm Fragmanı Tanu’nun Ailesi Geldi

Tanu Aliya ile konuşurken ailesinin Abhi ile tanışmaya geldiğini ve yakında Abhi ile fotoğraf çektireceğini heyecanla anlatır. Dadi, Abhi’yi Pragya ile lohri ritüellerini gerçekleştirmeye zorlar. Lohri ateşi Pragya ve Abhi tarafınan tutuşturulur ve etrafında el ele dolaşırlar. Tanu nefretle olanları izlerken Bülbül ablasının yanına gelerek aşkını itiraf etmesi için ona gaz verir. Pragya Abhi’yi köşeye sıkıştırıp çok önemli bir şey söyleyeceğini anlatmaya çalışır. Ancak bir türlü ona aşkını itiraf edemez.

Tanu yılan gibi gelir ve Abhi’ye sen ne yaptığını zannediyorsun annem ve babam seninle tanışmak için geldiler. Diyerek onu evlerine götürür. Tanıu’nun ailesi Abhi ile tanışır. Abhi’ye evli olup olmadığını sorarlar. Tanu Abhi’nin büyükannesinin zoruyla bir kızla zorla evlendiğini söyler. Tanu’nun babası böyle bir şeyin zor olacağını ve ondan tiksinti duyup duymadığını sorar. Abhi ise Pragya’nın iyi birisi olduğunu aynı zamnada bir öğretmen olduğunu belirtir. Tanu’nun annesi Pragya ile tanışmak ister. 

Pragya Abhii’nin peşine eve kadar gelir. Tanu’nun anne ve babasını görüyor ve onların kim olduğunu Abhi’den sorar. Abhi onların müşterisi olduğunu ve buraya iş için geldiklerini söyleyerek Pragya’yı kandırır. Tanu’nun anne ve babası Pragya’ya kim olduğunu sorarlar. O da Abhi’nin eşi olduğunu söyler. Sonrasında öyle muhabbetler döner ki ne adamlar ne de Pragya bir şey anlar. Abhi derin bir nefes almıştır.

Bu arada Bülbül ile Purab da lohri ateşini birlikte yakarlarken Aliya nefretle onları izler ve Bülbül’ü ateşe itekler. Onun yanmasını Purab engeller. Ancak onun elleri yanar. Sarla kızı için ona teşekkür eder. Aliya ise amacına ulaşamamanın acısını yaşamaktadır. Akşam Sarla Dadi’yi telefonda arayarak Abhi ve Pragya’yı yemeğe davet eder. Abhi ise akşamı Tanu ile geçirecektir. Dadi Sarla’nın yemeğine gitmesi için Abhi’ye tenbihte bulunur. Abhi toplantı olacağını söyler. Ancak Pragya onun gitme ihtimalini düşünerek yemeği yedikten bir süre sonra onu erken göndermeye yardımcı olacağını söyler.

Ah Kalbim 15 Aralık Fragmanı

dizibilgi google play

Ah Kalbim 15 Aralık Özeti 53. Bölüm Fragmanı Tanu’nun Ailesi Geldi (19 Yorum)

  • Hint tvsinden bakiyorum ben guzel bolumlet bizi bekliyor guzel dizi eglenceli bu yuzen yilarca odul alip devam rdiyor tutuldu die benzer dizi bile yapmis hint tvsi kndali bhagya die ama onun tutldugu belli degil yeni basladi sayilir once pragya sevdigini anliyor daha sonra abhi fakat su aliayi sevmiyorm hals dizide 🙂 iyi geceler

 1. Yaa bu abhi ne zaman pragyayı sevecek ya ben marakta çatlicam:))))
  Gelmiş dizi 53 bölüme halen ortada bişey yok

 2. Defneciiim sagol canim. Çok şukur kimseye bişey olmadi.
  Gamzeciiim geçmiş olsun canim nasilsin?
  Aaaa yorumcu kiz seni burda gordume cok mutlu oldum ban eskidan yazmazdim sadece okurdum ve seni ve Defneyii cok sevardim gizli hayraninizdiiim:) ilk once Defnenin ve senin yorumunuzu okurdum sizlarle konuşmayi cok istardim:) hepinizi cok seviyorum:)

  • Allah razı olsun sevdacım aytacım semacım iyiz şükür sadece çok korktuk sizelerde gecmiş olsun allah irandaki yaşyan musluman kardeşlerimize yardım etsin allah kimseyi kimsesiz bırakımasın allah yarveyardımcıları olsun tekrar gecmiş olsun herkese iyi geceler

   • Gamzeciiim sagol canim. Amin allah hiçkimseyi yaniz ve kimsesiz birakmasin inşallah.iyi gecelar

 3. iyi aksamlar kizlar nasilsiniz. depremi bizde hiss ettik ama iyiyiz çok şükür sizlerde iyisinizdir inşallah

 4. Allahim yaratiyorsun bari takip et..
  Şu pragyaya akil fikir, Abhiye de haya,edep,vicdan ver ya Errahmaner Rahimm ❗

  • Selam defne kardesim beni güldürenler arasinda ilk sıralardasin canim senin su espiri anlayisin cok güzel yaa….bayıldım…..kardes bu pragya ve aphi aski ilk basta komadi romantik ama sonra dram aci giriyor kardes…cok üzülecegimiz aphiye cok acidim pragya aski yuzünden resmen çocuk deli divane oluyor ben ilerleyen bolumlerden özet gecerim kardes…

   • MIRACIM ALLAH RAZI OLSUN
    Senin gibi kültürlü ve donanımlı bir kızdan bunları duymak çok güzel canim☺ evet ilerde acı çok olacakmış hem duydum hem izledim ama sen yine de özet geç Miracim seviniriz onemli sahneleri anlat:))
    Acı çekiyor ha beter olsun pis Rakci deli bozuk 😉

    • Defne hanım bu kadar tehlikeli konuşmak iyi dil biraz araştırın bir senaryo için allah şirk koşuyorsunuz Allah senaroları takip etmiyor…

     • Hanfendi siz yanlış anladınız.Defne Hanım espri yapti sadece. Senaryoyu takibi kastetmedi,kişilerin hareketlerini kontrol edemediğine vurgu yapmak istedi sadece..
      Defne hanımı herkes tanir.Asla kötü içerikli yorum yazmaz

   • Ah kalbim ilerleyen bolumlerde bülbulu seven bir cocuk vardi adini getiremedim suan da neyse 34.bolumde aphi cocugu dovup hapise giriyor…du iste o cocuk ve tanu alya plan yaparlar pragyayi kacirtip öldürmek isterler….holi bayrami gelir …pragya aphiye askini itiraf etmek ister ..her seferinde bir sorun cikar ve. Bulbulu seven cocuk pragyayi kacirir…bunu goren aphi onlari takip eder pragyayi bir kulubeye baglarlar zavalli kiz aglamaktadir…sonra abhi yuzunu kapali bir sekilde iceri sizar….pragya ona kimsin benden ne istiyorsunuz der…aphi yuzundeki sali cikarir..pragya onun aphi oldugunu gorunce boynuna atlar sım sıkı sarilirlar..tam kacacakken yakalanirlar…..

    • Aphiyi ve pragyayi yakalayip ikisinide baglarlar…abhi ve pragyanin kacirilmasini 3 4 bolum izleyecegiz arkadaslar…aphi ve pragya iki ückec kacip ellerinden kurtulduk derken yine yakalanip getirilirler..bu hint senaristleride cok fazla abartiyorlar…
     Sonra aphi ve pragya 3.cukez kacarlar adamlar surekli onlari arar bir turlu ormandan cikamayan ciftimiz gece bir ucurumun kenarina gelirler tam adamlardan kurtulduk derken yine etraflari sarilir.sonra bulbulu seven cocuk nereye kacacaktiniz benden kacmakmi der abhiyle dalga gecer…artik yolun sonundasiniz der. Silahi abhiye dogrutur.pragya eger birini vuracaksan beni. Vur der.abhinin onune gecer son anda abhi pragyayi iter ve kendi vurulur..

 5. SEVDACIM,GAMZECIM çok ama çok geçmiş olsun. Demek deprem oldu.
  Umarım ciddi birşey yoktur kizlar..

  • Allah razı olsun DEFNE ABLA COK ŞUKUR IYIZ ama çok korktuk annem hepimizi dişariya çıkarttı bu deprem ırakta olmuş 7.6buyklunde deprem yaşanmş inşllah cok can kaybı yoktur allah yardıncıları olsun allah bidah gostermesin abla tekrar teşkuler hayrlı geceler