Ah Kalbim 144. Bölüm Özeti 11 Mart Fragmanı Aliya Para Çalıyor

Burak 03 Oca 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde Tanu ve Abhi evlenmek üzereyken sürpriz bir şekilde Pragya tarafından durdurulmuştu. Pragya imzaları attığında sarhoş olduğunu bu yüzden imzaların geçersiz olduğunu savunmuştu. Abhi ise evrakları incelediğinde imzaların Tanu ya ait olduğunu görünce işler iyice karışmıştır. Tanu ise avukatını suçlar. Aliya Pragya yı öldüreceğini söyler.

Abhi Tanu nun yanına gider ve neden böyle bir şey yaptın diye sorar. Tanu ağlıyor ve eğere böyle yapmasaydım seninle evlenemezdim diyor. Abhi hala evli olmadığımızı ve üzgün olduğunu söyler. Purab Tanu nun avukatının fırçayı yiyerek gittiğini söyler. Dadi, yalancıların hep karardığını söylüyor. Pragya gülümser ve bunu Tanu ile konuşmanın tam zamanı olduğunu düşünüyor.

Pragya Tanu nun yanına gider. Bebeğin Abhi den olmadığını kanıtlayacağını söyler. Ayrıca Abhi nin senden tamamen ayrılmasını sağlayacağım aksi taktirde saygısını kaybedecek diye söyler. Tanu iyice öfkelenir. Abhi Pragya yı düşünmektedir. Onun hala kendisini sevdiğini düşünür ve Pragya nın bunu itiraf edeceğini söyler. Abhi Pragya gelmeden yatağına atlar. Pragya yı da yakınında tutar. Ona zayıflığın benim der. Pragya ne münasebet canım der. Abhi onunla bir test yapacağını söyler.

Abhi birbirimizin gözlerine bakacağız kim gözlerini kırpmadan durursa sevgisini göstermiş olacak der. Abhi geriye doğru sayar ve test başlar. İkili gözlerini birbirlerinden alamazken Abhi evet beni seviyor diye içinden geçirir. Pragya  başarılı olana kadar Abhi den uzak kalmasını düşünür ve su içmek için ayağa kalkar. Abhi onu elinden tutar ve tekrar sarılır. Bu sırada içeri Robin girer. İkili ayrılmak zorunda kalır.

Ertesi gün Tanu Pragya nın oyununu nasıl oldu da anlayamadım diyerek Aliya ya dert yanıyor. Nikhil de gelir ve Pragya’nın teklifini kabul edip CEO olacağımı söyler. Aaliye, teklifi  kabul etmesini ister. Purab, Pragya’ya parti vereceklerini söylüyor. Rachna bunun sebebi ne olacak diyor. Pragya, Abhi’nin Tanu ile evlenemediğinden dolayı çok mutlu oldu bu yüzden parti vereceklerini ve bütün şehri davet etmek istediğini söylüyor. Pragya Dadi nin sinirli olduğunu görerek nedenini sorar. Dadi erken pes ettiği için Pragya ya kızgındır.

Tanu Aliya ya takılmaktadır. Aliya sihirli lambası olduğunu söyler. Abhi’nin şirket muhasebecisini alacağımızı ve Abhi’nin şirketinin parasını Pragya’nın sahte şirketinde devredeceğini söyler. Abhi bu şekilde boşanmasına bile gerek kalmadan Pragya yı hayatının dışına atacağını söyler. Tanu bu planı çok beğenir. Bu sırada Aliya bir çağrı alır. Aliya kimsiniz diye sorar. Arayan kişi bizim Nikhil dir. Nikhil elimde seni mahvedecek belgeler var. Bana 10 rupi vermezsen belgeleri açıklarım der. Aliya reddeder. 

Ertesi gün Neil Aliya nın yanına gelir. Aliya Abhi ve Pragya görürse ne yapacaklarını söyler. Neil buraya beni sen çağırdın, Pragya yı defalarca öldürtmeye çalıştın,  Bülbül’ü intihara zorlattın diyerek Aliya yı köşeye sıkıştırmaya çalışır. Sizin her başınız sıkıştığında ben yanınızda oldum. Şimdi de ben zor durumdayım bu yüzden 10 lak rupi para istiyorum diyerek ona gün verir. Tanu, Aaliya’ya parayı nereden bulacağını soruyor.

Pragya Sarla yı yürütmeye çalışır ancak Sarla daha ghazır değildir. Sarla göz yaşlarına hakim olamaz. . Dadi Pragya’yı ağırlıyor ve Sarla’nın yakında iyileşeceğini söylüyor. Aaliya Abhi’nin odasına gelir ve dolabı açar. Para paketlerini alır ve çok yakında bütün parayı alacağını düşünür. Pragya odasına geliyor ve anahtarları arıyor. Soyunma odasına gelir ve Aaliya’nın soyunma odasındaki kasadan  para aldığını görünce şok olur.

Pragya Aliya yı suç üstü yakalar ve elindeki paraları alır. Pragya, Aaliya’nın odasına gider ve telefonunu kontrol eder. Neil tarafından gönderilen mesajı okuyor ve Aaliya’nın tehlikede olduğunu düşünüyor. Pragya ve Purab, arabada Aaliya’yı takip ediyorlar. Purab onu neden takip ettiğimizi soruyor. Neil Tanu ile buluştuğunda Purab ve Pragya da onları dinlemektedirler. Neil, Pragya’yı öldürmek için Vijay’ı tuttuğunuzu ve bana her şeyi söylediğini söylüyor. Bulbul’un senin yüzünden öldüğünü ve avize ipini kestiğini söyler. 

Pragya ve Purab duydukları karşısında şok olur. Neil, seni kurtardığımı ve benim politik kariyerimin senin yüzünden mahvolduğunu söylüyor. Şu anda paraya ihtiyacım olduğunu söylüyor, yoksa Abhi’ye kanıtlar göstereceğim. Pragya, Bulbul’un Aaliya yüzünden öldüğünü söyler. Purab, Pragya’ya Neil’e para vereceğini ve Aaliya’ya karşı kanıt elde edeceğini söyler. Aaliya’nın ortaya çıkmasından sonra Tanu zayıf düşeceğini söyler.

Ah Kalbim 144. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 144. Bölüm Özeti 11 Mart Fragmanı Aliya Para Çalıyor” üzerine 40 yorum

 1. Deniz dedi ki:

  Tamam helinim opdum tesekkurlem

 2. helin dedi ki:

  Denizim hic bilmiyorum seni opuyorum prensesim

 3. seda dedi ki:

  Pragyayla abhi ne zaman mutlu olacaklar ya

 4. seda dedi ki:

  Bu dizi super yaaaa;):):)

 5. Deniz dedi ki:

  Gun aydin arkadaslar helincim canim arkadasim nasilsin bana yardim etmisdin ya uzgunum ama o siteye giremiyorum sen baska site biliyomusun acaba

 6. AIDE♡Hulya dedi ki:

  Merhaba Ela ablam nasilsin.Canim seni cok ozlemisdim.Canim ablam isler nasil.Bu arada evet canim bende de oyle sorun oluyor.Yorum yaziyorum.Gonderiyorum amma yorum gitmiyor.Anlamiyorum.Canim ablam opuyorum seni.Allaha emanet ol.Gorusuruz.

 7. AIDE♡Hulya dedi ki:

  Merhabalr arkadaslar nasilsini.
  ♡♡♡HULYAM♥♥♥ canim kankam nasilsin bakiyim.Ben seni gorunce cok iyi oldum.Canim benim isler nasil gidiyor.Askim benim seni cok seviyorum.Canim kanakam gorususruz.Opdum seni.

 8. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  BUSE CANIM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  BENDE SENİ ÇOK ÖZLEDİMM
  BENDE SANA ALIŞTIM DAİMA YAZARSIN CANIM BEN AKŞAMLARI YAZIYORUM YARIN AKŞAM GÖRÜŞÜRÜZ
  ..  GÖKER İPEK BEY SİTEYE GİRDİGİM ZAMAN YA YAZDIGIM YORUM GİDMİYOR YADA SİTEYE GİREMİYORUM NEDEN BÖYLE OLUYOR …  HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR
  ..
  NİHANIM ŞEKERPAREM PRENSESİM BANA KIRGINMISIN MESAJIMA NEDEN CEVAP VERMEDİN
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

 9. Buse dedi ki:

  Sağol defnecim

 10. Defne dedi ki:

  REYHANIM sağol sen nasılsın canım naptin bugun 😉
  ☘☘☘☘
  Busecim bizde seni ozledik:))
  ☘☘☘
  Göker Bey site mi çöküyor?
  Birkaç gündür tuhaf şeyler oluyor yine birşeyler yapın nolur☹☹☹

 11. Buse dedi ki:

  Kızlar slm sizi çok özledim nasılsınız iyimisiniz inanın size öyle alıştım ki artık hiç dizinin özetlerine bakmıyorum

 12. Defne dedi ki:

  Merhaba Hülyoşum :).
  Umarim sana yazdığım yorumum gider canim. HÜLYOŞUM kötüleri affedersek iyilere zarar vermiş oluruz! O yüzden bu kişiler korkunç cezalara maruz kalacak sanırım bu gidişle. Zamaninda ben sosyal medyamla çok uğraştım bu zirvaliklarla.
  Birşey izlemiyom Hülyoş telefon trafigindeyim canim
  Sen AK mi izliyon yine 😀

 13. Arnav ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  DEFNOŞUM evet tatlişim benimde kaç tane yorumum güme gitti amma Maşallah Anonimin hakaret yorumu nur topu gibi duruyor hala:):):):):):):)
  Yaaa Defnoşum Anonim cahil suç işlediğinin farkında değil savcılığa şikayet edeceğim değince laka zannediyor herhalde:))))))
  Buraya girip hakaret edeceğine girsin internetten baksın internet üzerinden şahsa hakaret küfür isim hırsızlığı argo sözlerle kişilere saldıranlar kaç ay kaç yıl yatıyorlarmış içeride ve ne kadar para cezasına yiyiyorlarmış bi baksın öğrensin:/
  Yurtdışında yaşıyor bile olsa hiç bir şey fark etmiyor daha arkadaşım yeni öyle bi dava ile uğraştı o yüzden net bilgim var,
  Neyse tatlişim sen ne yapıyorsun ne izliyırsun:)?:)

 14. nihan can dedi ki:

  isabellam iyiyim cnm sanada iyi geceler tatli ruyalar allah zihin acikligi versin kelebeyim

 15. Arnav ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  REYHANCIM Hoşgeldin tatlişim:):)
  Evet canparem siteye ulaşılamıyor ulaşınca da yorumları gitmiyor sanırım siteye siber saldırı var:/
  Evet tatlişim Anonim yine balasının arıyor amma çok yakında Allahın izniyle alacak cezasını:/
  Göker Beye de yorum yazdım amma cevap yok çok yoğun biliyorum amma arasıra buraya bi göz atmaları gerekiyor Göker Bey ve ya Hülya ikisinden de ses yok
  Neyse tatlişim izliyor musun AK:/
  Ben çok dikkatli izlemiyorum öylesine işte:):):)

 16. ISABELLA dedi ki:

  kizlar ben geceye kadar ders calismam lazim 1 2 ye kadar yazamicam simdiden hepinize iyi geceler tatli ruyalar sizi cok seviyorum tatlis tatlis findik yanaklarinizdan opuyorum.reyhancim canim guzel yuzlum ben cok iyiyim sen nasilsin bende senin tatli tatli al yanaklarindan opuyorum kendine cok iyi bak Allaha emanet ol . 🙂 :-)nihanim yine kayboldun nerdesin nihanim . 🙂 🙂 😉 🙂

 17. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  ..
  REYHOŞUM KANKAMMM HAMD OLSUN BEN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ..
  HÜLYAM AŞKİTOŞKOM TAKMA GEREKSİZ KİŞİLERİ KAFANA
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  ..
  NİHANIM ŞEKERPAREM PRENSESİM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  NE YAPIYORSUN KAÇ GÜNDÜR YOKTUN KENDİNİ ÖZLETTİN
  SENİ SEVİYORUM PRENSESİM
  ALLAH’A EMANET OL
  ŞEKERPAREM
  ..
  DEFNEMMM RUHUMUN İKİSİ ❤️❤️❤️

 18. ISABELLANIN FANI EN BUYUK HAYRANI ESRIN SENI COK COKK COK.SEVIYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM dedi ki:

  ben seni cokbseviyorum bella hanim hic soylermiyim kendinize oyi bakin iyi geceler tatli ruyalar misil misil masallarla guzel uykular diliyorum seni cok seviyorum kendine iyi bakkkkkkkkkkkk cok seviyorummmmmmmmm sssseeennniiiii

 19. Arnav❤ reyhan dedi ki:

  Merhaba kızlar sayfaya giremiyormusunuz:)
  Ve anonimler gelmiş yine sayfaya
  INŞALLAH yine yanlişkilkla admin birimizi engele almamıştır:))))
  Naılsınız canlarım
  ❤HÜLYACİM❤DEFNEM❤ELOŞUM❤
  ❤tunacım❤gülçiçeyim❤xanım❤
  ❤SEVDACIM❤HELİNCİM❤
  ❤İSABELLACİM❤SEMACIM❤
  Hepiniz ÖPÜYORUM

 20. Gülçiçek❤❤❤❤ dedi ki:

  Ha kafaya takmayin o zaman bitoslarim ya
  Bende kördüğüm sitesine yazacam bakiyim orda shaktiye bakan falan varmı
  Birde şu ah kalbim nasıl aptallasiyor ya hala hindistanda gidiyor in se Allah kanal 7 hepsini almamistir

 21. ISABELLA dedi ki:

  opoof kozlar yorumlar gelmiyor site acilmiyor off yorumlarim nerde her neyse hepinizi cok seviyorum.cok opuyorum kendinize iyi nakontatli.yatli yanaklarinizdan .optum esrincim cnn tesekku rler bende seni cok seviyorum bak.kimseye adresimi hesabimadini verme tamammi cnm bunlar benim icin.cok onemli bende seni opuyorum cnm kendine iyi bak

 22. Aytac dedi ki:

  iyi aksamlar kizlar nasilsiniz iyisinizdir inşallah.
  .
  iyi geceler tatlı ruyalar

  1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

   AYTAÇCIM CANIM BENİM SANADA HAYIRLI AKŞAMLAR

 23. Defne dedi ki:

  Ayy çok yoruldum. Ayy ben bugün bu siteye ulaşamadım kızlar sanırım tadilat var yine sitede
  Ulaşılabilir zamanlarda da ben çalışıyordum 🙁
  Valla GÜLÇİÇEK bebeğim sen gideli yarim sene oldu. O kadar çok Anonimle ve delilerle uğraştık ki bilemezsin. Yine mi Hülya ya saldırı olmus. Bunu yapan düzenli olarak yürek yiyor galiba şikayet edilmekten korkmuyor sanırım 😎
  Benimde daha dün KÖRDÜĞÜM’de adımı kullanıp diğer kızlara hakaret etmişler. Fakat şu duzenli olarak taciz eden Anonimin kimlik bilgilerini ogrensek iyi olurdu..

 24. ISABELLANIN FANI EN BUYUK HAYRANI ESRIN SENI COK COKK COK.SEVIYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM dedi ki:

  iyiki varsin seni cok ama cok ama cok ama cok ama cok ama co ama cok seviyirum bella hanim seni cok seviyirummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm en buyuk hayranin benimmmmmmmmmmmmmmm seni cok ya cok seviyorum nasil anlaticam bilmiyorummmmmm :-* 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 :-):-) 🙂 🙂 🙂 🙂 :-):-* :-* 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

 25. ISABELLANIN FANI EN BUYUK HAYRANI ESRIN SENI COK COKK COK.SEVIYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM dedi ki:

  yaaaa yorumlarimi yuttular yorumum.nerde senin.icin bi daha yazicam.isabella seni cok seviyorum iyiki.varsin iyiki hayraninim senden cok sey orendim. sana sabaha kadar dya educem ailemle aekadaslarla sen cok zekisin calismasanda kazanirsin senin okadar takdirlerin iftahar belgekerin var ben sana guveniyirum en cok ben seni seviyorum ben seni en cokkkkkkkkkkkk seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmnmmm en cok ben seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmnmmm seni gamzelerinden.opuyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 26. ISABELLANIN FANI EN BUYUK HAYRANI ESRIN SENI COK COKK COK.SEVIYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM dedi ki:

  isabella seni cooook seviuorum sen zaten basarilisin calismasanda seni gibi iyi birini tanimadim seni cok ama cok seviyorum sen.benim canimsin en.cok ben seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ben en cok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 27. Arnav ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  Yaaaaa AİDEciime yazdığım 2.yorumum neredee:(?:(

 28. Arnav ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  *♡*AİDEciim*♡*tatliş kankitom beniim ben çok iyim senin yorumlarını gördüm daha iyi oldum bomba gibi oldum:):)
  Sen nasılsın canparem :)?:)
  Sabah gözüm senin yorumlarını aradı :)Yoğun buydun tatlişim:)?:)

 29. ISABELLA dedi ki:

  gulcicekcim sanada iyi aksamlar cnm..kizlar yarin cok.onemli iki sinavim. var lutfen bana cok dua edin bundan mutlaka yuksek almam lazim ablalarimin duasi bana zeka verir daha cok.kizlar kendinize iyi bakin ufff en guzel gununde sinavmi olurmuya offf.nihanim gecmis olsun isallah sorunun nihanim.

 30. nihan can dedi ki:

  nihan can geldi evet isabellam. iyi sen.napiyosun aile sorunlari cnm kwndine.iyi bak belosssss

 31. ISABELLA dedi ki:

  aaa nihanim burdayim bitanem asil sen.nerelerdesin neden yazmadin tatli cileyim bak seni cok.merak ettim napiyosun.iyimisin nihanimmmmmm……:-) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 iyiki geldin.cok mutlu oldum

 32. ISABELLA dedi ki:

  kizlar nerdesiniz hic yazmiyosunuz cokmu yoruldunuz .

 33. Gülçiçek❤❤❤❤ dedi ki:

  Herkese iyi akşamlar hulyosum sana kesinlikle katılıyorum hayatım iremsu canım iyiyim sen nasılsın
  Defnosum bende iyiyim canım teşekkür ederim
  Şu anonimmidir kimdir ne istiyor manyakmi? Deli falansa tımarhaneye yatiralim

 34. nihan can dedi ki:

  kelebeyim isabellam neredesin seni cok ozledim cok opuyorum.

 35. AIDE♡Hulya dedi ki:

  Hulyam canim kankam nasilsin.Canim nenim su salka hic morelini bozma.Sen hep soluyorsun bizi sinirlendirmeye calisiyorlar.Canim.aakim naailsin.Ben seni gorunce coook iyi oluyorum.Canim seni cooooooooooook seviyorumOpdum seni KANAKAM.
  AIDE♥HULYA

 36. Goker beyin dikktatine dedi ki:

  Goker ney lutfen143.bolumde 12:39da olan ANONIMIN yorumunu kaldirin.Boyle inaanlar bizim siteni kirlendiriyor.Sizde cok rica ediyorum.Ben Huluama bole sozler soylemelerine dayanamiyorum.
  Aide

 37. AIDE♡Hulya dedi ki:

  Her kese iyiaksamalr.
  ANONIM DENEN SAPIK.SEN KIM OLUYORSUNDA NENIM HULYAMA DELI DERSIN.ASIL DELI.SALAK.APTAL SENSI.ANALADINMI NENI.BIR DAHA BENIM KANAKAMA BOYLE SEYLER SOYLWESEN KARSINDA BENI BILIRSUN.ANLADINMI.HULUA BU SITENIN TERBIYELI.GUZEL KIZLARINDAN BIRI.VE SEN HILYAMA BOLE LAFLAR SOYLEYEMESIN.KENDINLE HULYANI KARISDIRMA.

 38. IKIZ PRENSESLERIN BUGRASI dedi ki:

  kizlar merhaba nasilsiniz seker guzel.tatli kizlar bakalim.bugun sinav yaptim sinav kagitlarini okuyorum.kizlar siz napiyosuniz bakalim 🙂 🙂 😉 🙂 🙂 🙂

 39. Defne dedi ki:

  Ya ben siteye giremiyorum yorumlarim gitmiyor :((
  HÜLYOŞUM sağol kuzum yağmurlu birgun. Bursada da yağmur var demek ne güzel ☔☔☔
  ☃☃☃☃☃
  GÜLÇİÇEK merhaba canım teşekürler sen nasılsın 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.